Спешен заем!!!

sasha666

New Member
Здравейте, искам да ми дадете сериозен съвет, трябват ми пари до вторник-сряда по-много голяма спешност, на 20 години съм, задочно обучение, не съм работил досега, посъветвайте ме къде мога да отида и да изтегля заем,ако има възможност и само за Лична карта, става въпрос за сума не по-голяма от 1800лв... Ще съм ви благодарен за сериозни съвети, за нуждаещ се, благодаря!
 
От: Спешен заем!!!

а за банка не може и да става въпрос, профи кредит, изи кредит или нещо подобно?
 
От: Спешен заем!!!

а за банка не може и да става въпрос, профи кредит, изи кредит или нещо подобно?

Това са кожодери! Да вземаш пари от тях е оправдано само ако живота ти зависи от това.
 
От: Спешен заем!!!

Ако нямаш трудов договор никой няма да ти даде кредит.
 
От: Спешен заем!!!

Ако нямаш трудов договор никой няма да ти даде кредит.

какви са тези глупости?
аз съм сигурен, че ще се намери кой да му даде..толкова много даващи бърз кредит има....

друг е въпросът, че лихвата е главозамайваща и забавените ввноски се събират по доста съмнителен начин :)

Здравейте, искам да ми дадете сериозен съвет, трябват ми пари до вторник-сряда по-много голяма спешност, на 20 години съм, задочно обучение, не съм работил досега, посъветвайте ме къде мога да отида и да изтегля заем,ако има възможност и само за Лична карта, става въпрос за сума не по-голяма от 1800лв... Ще съм ви благодарен за сериозни съвети, за нуждаещ се, благодаря!

а как ще ги връщаш?
нали разбираш, че трябва да имаш пари всеки месе/дори на седмица....

то лесно се взима, но после трудно се връща...

и лихвари има навсякъде...

може ли да кажеш за какво са ти парите?
 

Горе