Търся: Спешно! Автор за статия за авторитетен сайт за СПОРТ

Приключихте ли?

Както колегата по - нагоре каза наистина това е България и защо съм пуснал такава тема.. Какво ли съм очаквал..

Разбираемо е да реагирате по този начин.. всички днешно време говорите за авторитет нали? Как вие ще получите такъв след като вашите статии се публикуват единствено в някви сателитки в wordpress.com и blogspot.bg ? С това си мислене няма да ги видите и другате...
Разбира се нямаше да си напиша името под една статия написана от друг човек и естествено човека който е написал статията ще си държи правата за нея.

Обръщам се към вас да помислите за това.. имате нужда от контент , свързват се с вас 2.. единия ви показва портфолио със статии публикувани в едни блог-ве в blogspot.. другият показва една статия публикувана в Sportal.bg .. А и сега ми кажете кого ще изберете вие ?
Само не ми намерете някакви оправдания .. сигурен съм че няма да се замислите дори за секунда и вашият избор ще е ясен.. Да ето това щяхте да получите вие.. Колко от вас имат в портфолиото си публикации в такива сайтове? Айде нека се похвалят тук.. Очаквам да видя много.. това е нещо което не може да си купите и с пари... някои неща просто дори с пари не става.. Аз ви дадох тази възможност.. Но естествено тук е България, какво ли съм очаквал от вас..
Пускайте си вашите публикации в сателитките.. продължавайте така... не винаги получаваш шанс в живота.. това за вас нямаше да е повече от 1-2 часа.. Знам че нищо не е безплатно.. знам че трябва да се оценява труда и аз го оценявам , но както аз и вие си получавате плюсовете от това..
Не не ми е проблем да ви платя 20 лева.. А ти за 20 лева ще можеш ли да си видиш статията в Sportal? А за 40 ? А какъв е бил шанса да ти харесат статията и да ти предложат някаква работа? Не не отричам , че повечето от вас пишат хубави статии без грешки.. Затова ми беше идеята да потърся такава помощ, аз не съм копирайтър, но като гледам вие нямате нужда да се развивате във вашата работа.. Стойте си на едно място..

Сега ще ви покажа и един Видео клип.. за който повече от вас сигурно биха реагилири по същия начин както до сега..

Човекът иска 1 милион долара.. не са 20 лева не са 40 лева.. 1 милион долара.. Вие ако бяхте какви ли не неща щяхте да наредите след този клип нали.. да тук няма нищо безплатно..
Ето отговора за вас

Но забравих... там не е България , затова може би са се получили нещата..
И с това аз си изчерпах това което имах да кажа...
 
Идеята ти не е лоша и наистина дава шанс на много копирайтъри да се изявят. От друга страна, ако имаш нужните средства, за да си поръчаш PR статия в подобен АВТОРИТЕТЕН сайт, както ти заяви, защо не подпомогнеш финансово копирайтъра. Пожелавам ти успех в търсенето и дано откриеш правилния човек :)
 
Първо на първо моите статии понеже не са спортна тематика се публикуват в достатъчно добри сайтове за да генерират желаният от мен резултат, второ дори не каза вк ой сат и НАДАЛИ ще е в спортал.бг и златно ако да извадиш.... Второ да България е, защо чак сега предложи на хората 20 лв. И Да не говорим, че статия с такава дължина НЕ Е 1-2 часа........ Ако си наясно с нещата наистина ще се усетиш. ..... И да не говорим, че тук е пълно с доста предлагащи в хубави сайтове статии на добри цени и т.н. Никой не е казал, дай без пари... Нито се уточняваш, нито нищо, хвърляш хляб чакаш да дойде гълъб, ама идва мечка. Така не се прави! Да не говорим, че повечето копирайтъри, истинските си имат достатъчен набор от сайтове и т.н. и т.н. и т.н. Сателитките в уърдпрес пускат стати такива като мен, които не са ПРО ( имаи к ой да ми пише такива статии, но аз допълвам неговата работа, като не си хабя времето и пускам където мога фор фрий ), та аз не съм професионалист в тая област и пускам статии в безплатни сайтчета и когато мога хвърлям по някой лев и т.н. Така или иначе аз давам пари на някой който се занимава с тази работа, аз просто гледам да допълня резултата с мой личен труд... друг е въпроса, до колко наистина ще остане статията със името на реалния автор и негови линкове....

Идеята ти не е лоша и наистина дава шанс на много копирайтъри да се изявят. От друга страна, ако имаш нужните средства, за да си поръчаш PR статия в подобен АВТОРИТЕТЕН сайт, както ти заяви, защо не подпомогнеш финансово копирайтъра. Пожелавам ти успех в търсенето и дано откриеш правилния човек :)
Именно, защо не го подпомогне ?!
 
Имало е и ще има подобни оферти, в които се търси човек за доброволен труд. Май забравихте за туриста и останалите форуми, в които получавахте готови кодове само срещу даването на 1 точка, която носеше престиж и нищо друго. Трудно бих заел страна в този спор. Ако се съчетае реклама със заплащане, това би било най-добрия вариант, но уви, никога няма пълно щастие :D
 
Последно редактирано:
Мойто момче, когато аз и екипа ми сме се занимавали с писането на статии и превеждане, ти си си играел на ластик с момичетата.
Така е, само в разни блогове се публикуват статиите ни... Но тези "блогове" си плащат, нехранимайко. Дали с пари, дали бартер на услуги, плащат си. Така че притрябвал ми е великия опит, който ще получим, още повече, че твоето име ще стои на статията, не нашето. И още повече, че ако харесат статията, ти ще получиш работа, не подизпълнителя. Тарикат. Или тъпанар. Не мога да преценя. Правиш се на някакъв много велик, но си въздух под налягане. Напомняш ми на един Деян Йорданов. И той ги играеше същите игри, ама сега се крие като мишка от доста хора.
Малко като вица:
"Провел се семинар на тема КАК ДА ИЗКАРАМЕ 100 000 ДОЛАРА ЗА 1 ДЕН.
Отишли много хора. Залата била пълна. Излязъл лектора и казал:
- Добър ден! В тази зала колко места има?
- 1000.
- И по колко плати всеки от вас, за да присъства на този семинар?
- По 100 долара.
- Нещо неясно?!"
Само дето ние не сме ти ги дали тия 100 долара. Така че тия тинтири-минтири ходи ги разправяй на някой друг. Предприемач ...
 
Последно редактирано:
Пиши народе, а най-накрая се оказва, че пишеш за сайт като донбалон (който закриха вече) или за незнаещите го - спортна разновидност на брадва.
Иначе, последно време, спортал не са много далеч в писането, постоянно обират хейта, особено във фейсбук. Главно генериращите трафик новини са им "Х се съблече отново гола! (СНИМКИ)", "Y показа страхотната си форма... (ВИДЕО)" и тн. Това, ако е/трябва да е примерът, ОК... :eek:
 
"Провел се семинар на тема КАК ДА ИЗКАРАМЕ 100 000 ДОЛАРА ЗА 1 ДЕН.
Отишли много хора. Залата била пълна. Излязъл лектора и казал:
- Добър ден! В тази зала колко места има?
- 1000.
- И по колко плати всеки от вас, за да присъства на този семинар?
- По 100 лв.
- Нещо неясно?!"
100К лева = 100К долара, а? :D
 
ОК, нещо първо хитър го играеш, а после - обиден. Добре, да кажем някой ти помогне, хипотетично. И ще те вземат на работа в Спортал.БГ - нали като ти дадат да свършиш нешо САМ, ще ти лъсна дупарата. Или пък ще се окаже, че можеш - тогава за какво е цялото упражнение и цялата тема? Не ти се получи логиката. Ама си го отнесе с черпака де.
 
Авторчето, кви са тия изказвания, бе, момче? Ти си неграмотен. Ти не можеш пет реда да структурираш правилно, без да допуснеш пунктуационна и граматична грешка. Я, бягай някъде. Тука балъци няма. А ти си договорил (ако изобщо си договорил) нещо от типа... на гол гъз, чифте пищови :)
 
Аз имам, но какво толкова впечатляващо има в това, след като е ясно, че става въпрос за платени публикации? Срещу определена сума ще публикуват и домашно на второкласник. Едно е да си гост-автор в авторитетна медия, съвсем друго е да имаш PR статии.

П.П.1. Прави разлика между хумористичен клип, какъвто си пуснал в същия пост, и просията.

П.П.2. Възможно ли е да си намерил някой да ти публикува безплатно статията някъде от тази тема и сега да се надяваш и някой да ти я напише безплатно? Нещо ме съмнява да става въпрос точно за Спортал.

Колко от вас имат в портфолиото си публикации в такива сайтове? Айде нека се похвалят тук.. Очаквам да видя много.. това е нещо което не може да си купите и с пари... някои неща просто дори с пари не става.. Аз ви дадох тази възможност.. Но естествено тук е България, какво ли съм очаквал от вас..
 
Devilx, събираш всички постове в тази тема на един word и ето ти безплатна статия 5000+ думи оригинален контент. После само малко вкарваш кейворди да захапе гошо контента за трафик: бонус, пичели, типстар, win-win, djakpot, безплатно, схема. Гаранция ще проработи.
 
Devilx, събираш всички постове в тази тема на един word и ето ти безплатна статия 5000+ думи оригинален контент. После само малко вкарваш кейворди да захапе гошо контента за трафик: бонус, пичели, типстар, win-win, djakpot, безплатно, схема. Гаранция ще проработи.

Добра идея :D:D:D
 
след металдетектора, темата за токовия удар, домейна за 100 000 и темата за 32 бона кеш аута не вярвах, че ще ни изненадаш с нещо по-фрапантно но ти си гений на схемите за бързо забогатяване.
 
Аз имам, но какво толкова впечатляващо има в това, след като е ясно, че става въпрос за платени публикации? Срещу определена сума ще публикуват и домашно на второкласник. Едно е да си гост-автор в авторитетна медия, съвсем друго е да имаш PR статии.

П.П.1. Прави разлика между хумористичен клип, какъвто си пуснал в същия пост, и просията.

П.П.2. Възможно ли е да си намерил някой да ти публикува безплатно статията някъде от тази тема и сега да се надяваш и някой да ти я напише безплатно? Нещо ме съмнява да става въпрос точно за Спортал.

АХАХХАХАХАХАХАХХА това с тая другата тема не го знаех. Знаех си че има нещо гнило, то просто е очеИЗВАДНО :D :D :D Сто процента става въпрос за някое малко и смешно сайтче с по 1500 посещения месечно :D
 
От казаното дотук разбирам, че авторът на темата е схемаджия тип "Франк Галахър от Shameless" :D

п.с. много добър сериал, гледайте го :D

C3c7t5CWEAE3uiG.jpg
 
Не не съм схемаджия, просто дадох шанс на някой да си покаже какво може.. в крайна сметка си написах статията сам и беше публикуван. Незнам защо бяха тези нападки.. Всеки има правото да си поиска всичко.. А дали някой ще му даде е друг въпрос. Като не ви допада идеята подминавайте темата. И в крайна сметка това не е нещо ново.. Почти във всички теми е така
 
Тука не се иска, не се проси и не се цигани. Тука се прави бизнес. 5 лева, 10 лева, 100 лева. Търгуват се услугите, не се подаряват на наглец. Отделих от времето си да разгледам и другите ти теми. Така няма много напред да стигнеш. Смени си политиката на общуване и начина на мислене :)
 

Горе