Търся: Спешно! Автор за статия за авторитетен сайт за СПОРТ

Не не съм схемаджия, просто дадох шанс на някой да си покаже какво може.. в крайна сметка си написах статията сам и беше публикуван. Незнам защо бяха тези нападки.. Всеки има правото да си поиска всичко.. А дали някой ще му даде е друг въпрос. Като не ви допада идеята подминавайте темата. И в крайна сметка това не е нещо ново.. Почти във всички теми е така

Поправка, даде шанс на някой да ти свърши твоята работа за без пари. Даже не и за слава. Дори не за потупване по рамото. Просто за да му кажеш "Мерси" и то евентуално. Така е, това не е нещо ново, схемаджии колкото щеш. Ама повечето гризват дръвцето. Като теб. Да ти е сладко!
 
Същия искаше преди години 3 бона за грандиозна инвестиция (bmw, за да лови мадами). В замяна не обещаваше нищо конкретно. Сега е смалил мащаба. Да е на 15 и да е запръв път във форума ок. И аз имам изцепки.... Ама той от години ги върти същите номера тука...
 
На много хора у нас, като на този, им е сбъркано мисленето по отношение на бизнеса и хората. Затова и стигат до никъде, но обвиняват всичко и всеки.
 

Горе