Продава се: Спешно продавам готини български домейни

От: Спешно продавам готини български домейни

И аз съм запазил няколко и ако не се продадът ще си ги регна за мен.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Според мен gan се е объркал - вместо да напише това тук в темата ми го е пратил като лично съобщение. За всеки който се интересува:

gan каза:
Здравей,

Относно:
"Правилно или грешно смятам аз, че тук се прави опит за измама чрез продаване на един вид крадена стока?"

Няма нищо крадено, няма нищо измамно, няма дори нарушение на нечии правила.
Това което предлагам е консултантска услуга, която отнема много време - откриване на изтекли домейни с история, проверка дали имат чисто минало - дали не са били сайтове за възрастни или унищожени по друг начин.
Или просто откриване на свободни за брандиране домейни. Идеи и описание как би могъл да се ползва домейна.
Проверка на SEO параметри - DA, брой линкове и др.
Има домейни, които са купени, има домейни които дори имат качени сайтове, други предстои да бъдат купени има и само запазени.

Моля, да не създаваш подобни внушения с думи като "измама"!
Ganbox е авторитетен бранд с над 9 годишна история и отлична репутация.
Ще съм благодарен, ако си редактираш поста или напишеш нов с поправка.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Добавен домейна ben.bg в началото на списъка.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Човека печели от креативност и идей. Това платил ли го е, не го ли е платил няма нищо общо. Факт е, че в момента на обявяването на домейна за продажба домейна е негов.
Отделно, тези дето мрънкате, ако е платил домейните(всъщност вие не знаете кои от домейните са платени) ще ви се промени ли мнението. Или тогава доводите ще са - "ама как така, ще купува домейн за 60 и ще го продава за 600" или "как така, ще купува домейн които не ползва".

По тази логика, не трябва да се купуват домейни, апартаменти, коли с цел да се преподават. Само по 1-2 дето се ползват и толкова...

Принципно си прав за аналогията с апартаменти, коли и прочие.
Ама пробвай да запазиш апартамент само с договор и да го продаваш по-скъпо, дали ще ти се получи? В това няма никаква инвестиция, никакъв риск. Нямам против дори и да ги купи и да ги продава 10-торно после. Поел е риска после продава... за колкото си иска, ама да запазиш едно 50 домейна, после наново още 50 домейна с друг email... показва само в каква държава живеем.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Принципно си прав за аналогията с апартаменти, коли и прочие.
Ама пробвай да запазиш апартамент само с договор и да го продаваш по-скъпо, дали ще ти се получи? В това няма никаква инвестиция, никакъв риск. Нямам против дори и да ги купи и да ги продава 10-торно после. Поел е риска после продава... за колкото си иска, ама да запазиш едно 50 домейна, после наново още 50 домейна с друг email... показва само в каква държава живеем.
Значи не може да капарирам апартамент и след това да го пусна и да го продам на по-висока цена. Или дори да не го капарирам, да го запазя?
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Значи не може да капарирам апартамент и след това да го пусна и да го продам на по-висока цена. Или дори да не го капарирам, да го запазя?
Можеш, но ако не го продадеш в някакъв срок, какво ще правиш - гориш с карапото нали ? Кой ще ти запази апартамент, кола или каквото и да ей така на честна дума.
Пак казвам , няма нищо НЕ редно , няма и нищо не законно или прочие, щом системата го позволява, все ще се намери някой, но за мен не е коректно...
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Можеш, но ако не го продадеш в някакъв срок, какво ще правиш - гориш с карапото нали ? Кой ще ти запази апартамент, кола или каквото и да ей така на честна дума.
Пак казвам , няма нищо НЕ редно , няма и нищо не законно или прочие, щом системата го позволява, все ще се намери някой, но за мен не е коректно...

Тази тактика приляга на някой подрастващ тинейджър, а не на държаща на името си фирма! Общо взето само се излагат с тази обява...
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Добавен домейн novinitepro.bg - бивша медия с над 6 години история, линкове от 246 домейна и DA 49!
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Значи не може да капарирам апартамент и след това да го пусна и да го продам на по-висока цена. Или дори да не го капарирам, да го запазя?

абе и в това няма проблем
нали брокерските къщи работят на такава основа - да не би да купуват всички жилища които продават?
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Как да няма проблем? Проблем има и той е че човекът работи и дори виж спечелил нещо.
Това разбира се дразни много от писалите тук, което си е напълно нормално.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Добавен домейна him.bg на бивш сайт на мъжко списание.
 

Горе