Спират ментете на митницата

leonssss

Well-Known Member
Спират ментета на маркови стоки на митницата!
Митничаря сам преценя кое е менте
Казаха го по тв сега
леле бизнесо ми отиде :wink:
 
От: Спират ментете на митницата

Тамън мислех да внасям китайски вибратори...
Полицаите като ги пробват ще разберат, че са ментета :cry:
 
От: Спират ментете на митницата

Тамън мислех да внасям китайски вибратори...
Полицаите като ги пробват ще разберат, че са ментета :cry:

sometimes mentetas like the original
 
От: Спират ментете на митницата

Тамън мислех да внасям китайски вибратори...
Полицаите като ги пробват ще разберат, че са ментета :cry:


:lol::lol:

Чудя се на кого да съчувствам, на митничарите изпробващи/преценящи "стоката" или на човека, на когото му секнаха вдъхновението за бизнес :twisted:

така не бях се смяла .... мерси!
 
Как ще прецениш дали е менте? Много странно, особено като дойде с друга марка. :) Явно ще гледат документацията на стоката, друг начин не мисля, че има за обективно откриване на ментета из между всички пристигащи стоки на митницата. :)
 
От: Re: Спират ментете на митницата

Как ще прецениш дали е менте? Много странно, особено като дойде с друга марка. :) Явно ще гледат документацията на стоката, друг начин не мисля, че има за обективно откриване на ментета из между всички пристигащи стоки на митницата. :)


те ще си влизат с оригиналните им марки , но митничаря ще прецени че адидас немат фабрика в тамбукту и ги палят
 
Re: От: Re: Спират ментете на митницата

те ще си влизат с оригиналните им марки , но митничаря ще прецени че адидас немат фабрика в тамбукту и ги палят
Те ще го преценяват, странно. Явно ще имат преди това многооооооо голяма база данни с информация, за да знаят на кой продукт, кой му е производителя и къде има фабрики. Малко не ми звучи логично, но карай. :)
 
От: Re: От: Re: Спират ментете на митницата

Те ще го преценяват, странно. Явно ще имат преди това многооооооо голяма база данни с информация, за да знаят на кой продукт, кой му е производителя и къде има фабрики. Малко не ми звучи логично, но карай. :)

така го казаха по телевизията намери видеото
ами не можеш да дадеш 200 евро за чанта така беше примера
и накрая да се окаже че е менте!
затва нема да купуват хората кат им спират на митниците нещата!

ето линка

още един нов закон
 

Горе