Списък на всички SEO гурута в България

kalin4y каза:
Blinky каза:
Контента по принцип трябва да е оптимизиран за дадени думички, не само уникален за да върши максимална работа за целта на SEO-то. :)
Напълно подкрепям! Аз пак може да напиша уникални простотии, ама в същото време да не е оптимизиран за проститията :) Файда нулева!

@vetzkov: давай го по-спокойно с нервите! Не е здравословно ;)
не сички знаят че не съм нервен но просто такива безсмислени коментари по мой адрес са малко излишни от хора които дори не ме познават
 
vetzkov каза:
Относно Мастер - твърдиш ли че уникалния контент не е част от сео-то?

Напротив :) Точно обратното :) Само че, само писането на контент не е SEO. Този контент, трябва да си се оптимизира и да се сложи на оптимизиран сайт... ама и аз както Калин мисля че си за втория списък ;)
 
MacTeP каза:
vetzkov каза:
Относно Мастер - твърдиш ли че уникалния контент не е част от сео-то?

Напротив :) Точно обратното :) Само че, само писането на контент не е SEO. Този контент, трябва да си се оптимизира и да се сложи на оптимизиран сайт... ама и аз както Калин мисля че си за втория списък ;)
още един специалист и разбирач , който си мисли че има правото да казва кой разбира и кой не....
 
kalin4y каза:
извинявай, о SEO гуру наш :p
не бе аз просто немога да разбера що се занимавате с други хора а не се гледате себе си...
 
kalin4y каза:
ко да се гледам. Всеки ден се гледам така почти 22 години. Взех да си омръзвам вече :p :wink:
хуморезки , харесваш ми забавен си
 
vetzkov каза:
kalin4y каза:
аз твърдо подкрепям вкарването на vetzkov в списъка! ама втория :lol:
бате незнам какъв ти е проблема ама такива злобни заяждания тука нема да ти върват много , първо ти нямаш право да даваш каквато и да било класификация ,така че моля те да си спестяваш излишните коментари .

Относно Мастер - твърдиш ли че уникалния контент не е част от сео-то?

Хехе, не се връзвай, човек, те момчетата тук вече са на по няколко бири, а аз си плета с куките и гледам сеир ;-)

И на Мастъра не се връзвай, той явно най-много е пил :roll:
 
kalin4y каза:
vetzkov каза:
хуморезки , харесваш ми забавен си
да не ме сваляш :oops: :roll: :oops:
ммм не спираш а , май си от онези дето последната дума трябва да е тяхна иначе немогат да спат ок така да е
 
Видя се, че това е български форум :) - как един може да е там или да е по-напред пък аз да не съм, а ?!?! я да го пооплюя :lol:

Засрамете се бе, всеки да си гледа в неговата....ха сега де, да кажа чиния не върви... както и да е, разбрахте ми мисълта.
 
kalin4y каза:
vetzkov каза:
хуморезки , харесваш ми забавен си
да не ме сваляш :oops: :roll: :oops:

Вече по форумите ли те свалят ве Калине ;)
и твойта не е лесна... трудно е да си форумен секс символ
 

Горе