Списък на всички SEO гурута в България

@CrAzY-MaST, нали си в списъка на гурутата ? С какво точно се занимаваш ?

Аз не се занимавам със SEO, не съм експерт или гуру, нито пък имам такива претенции, обаче ако някой е главозамаян от самочуствие и детски фантазии и смята себе си за гуру нека да го докаже.
 
AxCx каза:
@CrAzY-MaST, нали си в списъка на гурутата ? С какво точно се занимаваш ?

Аз не се занимавам със SEO, не съм експерт или гуру, нито пък имам такива претенции, обаче ако някой е главозамаян от самочуствие и детски фантазии и смята себе си за гуру нека да го докаже.


Аз не казах ли същото няколко станици по-рано? Цялата класация е едиотска защото някой хора дето си нямат и понятие от SEO започнаха да се имат за голямата работа и да се изказват неподготвени по форумите, което лично мен ме дразни, понеже хората им се връзват на глупостите и си губят времето.
А аз каквото съм имал да доказвам съм го доказал, когато е трябвало и ще продължа да го доказвам, на който и когато се наложи. Не мисля че е тук мястото да си мерим пишките... извинявам се ресурса...

btw SЕО се прави супер лесно... с пари и ресурс, се прави даже елементарно мен ако ме пита човек
 
AxCx каза:
@CrAzY-MaST, нали си в списъка на гурутата ? С какво точно се занимаваш ?

Аз не се занимавам със SEO, не съм експерт или гуру, нито пък имам такива претенции, обаче ако някой е главозамаян от самочуствие и детски фантазии и смята себе си за гуру нека да го докаже.

занимавам се с много неща и не твърдя, че разбирам от нищо, просто се старая доколкото мога

Ти за мен грижа не бери, последно време просто така ми лазиш по нервите, че нямам думи... само говориш и нищо не си показал/доказал/направил, крайно време е да го направиш, за да имам/е малко повече респект към теб(съмнява ме...) Постоянно държиш сметка на някой, никога не си се опитал да помогнеш на някой или поне аз не съм видял

Айде със здраве...

Едит:
"обаче ако някой е главозамаян от самочуствие и детски фантазии и смята себе си за гуру нека да го докаже"

ти видял ли си в тази тема някой да се прави на интересен, да се хвали и да казва колко бил добър ? Не, почти никой не е подхванал тази тема, само ти. А и другото е че изглежда не четеш много добре... няколко пъти автора спомена, че това е просто списък с резултати от гугъл и сайтове, който му са излезнали на добри позиции и т.н.
 
ох...всички сте едни, просто нямам думи. Чешите си езиците само ;)
@CrAzY-MaST: вместо да нападаш вземи седни и прочети нещо ;) хората, които се пишат че разбират от много работи, накрая излиза, че от нищо не разбират!

@AxCx: като нямаш претенции какво вреш между шамарите с такива теми :lol:

@MacTeP: и аз съм гуру бе, не е само Огина :p :p :p под прикритие съм ;)
 
списъка е идиотски :) аз съм плиткоумен няма никой българин разбиращ от seo и всеки да си покаже сметката в банката,всички думи да даде по които се класира.Гуру е само Сашо Диков и то не в SEO. И не мога да разбера какво толкова им влиза списъка в очите на някой хора.Който се смята за такъв е там,който не иска да е там го трия и това е. Утре ще направя списък на най-некадърните seo специалисти може това да ви зарадва джентълмени.
 
kalin4y каза:
хората, които се пишат че разбират от много работи
хахаха, бате кой е казал че имах предвид неща свързани с нета :lol:

мисля че е безмислено да си губим времето в подобни спорове и дразги... не мислите ли че може да оползотворим времето в много по-приятни неща...
 
Никой обаче нито дума не каза за текста, който съм написал около списъка, явно никой не го е чел :) ако някой го беше прочел нямаше да се стига до тия коментари от типа тоя не бил ония не бил гуру. Пак ще го кажа сео общност -> спомагане между нас си в наши проекти ->резултат ай ши им ..... аз съм най-добрия и не искам да го крия кви са тия кви са ония.Лошо че им се вързахме толкова народ пък, но пък нищо това ми е най четената тема във форум изобщо (аз съм писал общо в 4)
 
ilianskim каза:
списъка е идиотски :) аз съм плиткоумен няма никой българин разбиращ от seo и всеки да си покаже сметката в банката,всички думи да даде по които се класира.Гуру е само Сашо Диков и то не в SEO. И не мога да разбера какво толкова им влиза списъка в очите на някой хора.Който се смята за такъв е там,който не иска да е там го трия и това е. Утре ще направя списък на най-некадърните seo специалисти може това да ви зарадва джентълмени.

да не забравиш да им искаш по 100 евра и за този списък (този път за да не ги включваш :wink: :D :p :D :lol: )
 
Незнам колко са чели текста над листа, но със сигурност направи един добър линк байт. ЕВАЛАТА. Темата стана доста популярна и повярвай ми има някакви посещения от листа там.

Така че ето това се казва добра работа. :wink: Успехи. Аз лично не мисля да твърдя каквото и да е. Просто всеки си знае най-добре за себе си какво може. :wink:
 
ilianskim каза:
Утре ще направя списък на най-некадърните seo специалисти може това да ви зарадва джентълмени.


Това ще е интересно :) Искам да го видя :) Имаш бира от мен ако го направиш :)
 
MacTeP каза:
ilianskim каза:
Утре ще направя списък на най-некадърните seo специалисти може това да ви зарадва джентълмени.


Това ще е интересно :) Искам да го видя :) Имаш бира от мен ако го направиш :)
Аз искам да присъствам също. Моля - даже имам и проект с който бих могъл да се класирам за това списъче. :wink:

Та и от мен една бира, Мастъра винаги съпортва добрите идей.:) Браво батка. :wink:
 
Blinky каза:
MacTeP каза:
ilianskim каза:
Утре ще направя списък на най-некадърните seo специалисти може това да ви зарадва джентълмени.


Това ще е интересно :) Искам да го видя :) Имаш бира от мен ако го направиш :)
Аз искам да присъствам също. Моля - даже имам и проект с който бих могъл да се класирам за това списъче. :wink:

Та и от мен една бира, Мастъра винаги съпортва добрите идей.:) Браво батка. :wink:


Трябва да се инвестира в качествен контент ;) пък било то и чужд :)
 
а

моето блогче макар и супер малко (сега почвам сериозно и става страшно) е с уникален контент който вади първи места на много търсени думи , но все пак е на български език , ако прецените че заслужам - да ме има :)
 
kalin4y каза:
аз твърдо подкрепям вкарването на vetzkov в списъка! ама втория :lol:
бате незнам какъв ти е проблема ама такива злобни заяждания тука нема да ти върват много , първо ти нямаш право да даваш каквато и да било класификация ,така че моля те да си спестяваш излишните коментари .

Относно Мастер - твърдиш ли че уникалния контент не е част от сео-то?
 
Бате, шегуват се хората. И аз съм попадал в тези базици. Виш темата за интервюто ми - там ми нищиха името в 3 страници. Споко. :wink:

Относно Мастер - твърдиш ли че уникалния контент не е част от сео-то?

Контента по принцип трябва да е оптимизиран за дадени думички, не само уникален за да върши максимална работа за целта на SEO-то. :)
 
Blinky каза:
Контента по принцип трябва да е оптимизиран за дадени думички, не само уникален за да върши максимална работа за целта на SEO-то. :)
Напълно подкрепям! Аз пак може да напиша уникални простотии, ама в същото време да не е оптимизиран за проститията :) Файда нулева!

@vetzkov: давай го по-спокойно с нервите! Не е здравословно ;)
 

Горе