Списък на директории

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Нека ако някой има списък с директории, които отговарят на следните условил или поне на някое от тях да сподели:

1. Само директории на англииски.
2. Линка да е директен, без java скриптове и т.н.
3. PageRank 2 - минимум(е ако е 1 ще го преживея)
4. Да НЕ изискват реципрочен линк.
5. Всички линкове трябва да са: индексирани от googlebot, no rel="nofollow", robots.txt blocking, java links, jump scripts, framed pages.
6. Не повече от 30 outbound links на страница.





Критериите са подредени по важност, но все пак всички са важни ;)
 
@ блинки има и още как повечето са споменати в тази важна тема в секцията за оптимизация за тъсачки :) демек тук :)

списъци с безплатни директории

в нея има и доста листове като ексел фаилове с няколко хиляди директориии
 
Трябват ми директории, които да отговарят на тези условия:

2. Линка да е директен, без java скриптове и т.н.
6. Не повече от 30 outbound links на страница.

Видял съм че има хиляди директории, но не ми се проверяват дали всички изпълняват тези 2 условия :? ... и затова питам, ако някой ги е преглеждал да издаде тайната, кои отговарят на тези 2 условия
 
Бате, сори ама ще дефинитраш ли # 2. То повечето директории не са с java скриптове - линкове. Директни са. Като си с понтира на линка долу ти излиза UPR-то на което ще попаднеш след кликване на него. За мен това са директни линкове, а не с динамичен линк, който препраща към сайта ти. Това не е готино и не помага кой знае колко за SEO-то на сайта. Но не спира посетителите със сигурност.

A за # 6 - повечето SEO директории държат това правило, а иманно да нямат повече от 30 изходящи линка от съответната категория. Това обаче може само да се види ако видиш съответната директория, малко хора значт наизус кои точно са с 30 ограничени линкове на страница. Според повечето SEO гурута над 100 изходящи линка вече е вредно за самата страница. Но 30 е числото което е препоръчително, сморед някои.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 

Горе