Списък с директории за статии - актуален PR

От: Списък с директории за статии - актуален PR

Мда, прави си.. Наистина има доста чакащи.. Учудих се как разбрахте, че има толкова неодобрени и се регистрирах да погледна.. И ми стана ясно :)
 
Re: От: Списък с директории за статии - актуален PR

Еми да, никога няма да тръгна да плюя просто ей така, и много ясно че имам статии, как по друг начин да разбера че не одобряват! Никак не е приятно да се потрудиш, да напишеш няколко статии и после започва едно чакане ..... Вярно е, че едва ли печели много собственика, но поне да се сложи някакво съобщение да не пишем напразно!
Мда, прави си.. Наистина има доста чакащи.. Учудих се как разбрахте, че има толкова неодобрени и се регистрирах да погледна.. И ми стана ясно :)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Това с бавенето на статия е доста изнервящо, мен лично доста ме дразни. Айде примерно 1-2 дни ОК, ама повече от 2 дни си е много кофти.
Да си кажа и мнението за хората дето се опитват да се правят на "гяволи" с дублирано съдържание и т.н. От около седмица насам в директориите дето администрирам директно раздавам червени картони на подобни тарикати. Трия статията и бан, изобщо не се занимавам да пращам майли и т.н.
След като те не могат да си направят труда да прочетат правилата, защо аз пък да си правя труда да им ги разяснявам?!? :D

п.п. Едно въпросче към колегата с многото директории SaitBG.com
Колега чета правилата в директориите и ако правилно ги разбирам.. за да публикувам при теб, трябва да ти дам две статии едната си е както трябва с ликнчета към сайта ми. Обаче другата.... трябва да е без линкове, тоест един вид ти подарявам една статия, това защо да го правя?!?! В смисъл, това на мен по какъв начин ми помага?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Мдам има го този момент, и аз пък мисля банани да сложа за което ме тормозят само да проверявам само глупости, но пък се замислям дали да не сложа за тези другите, като им имам доверие да ги направя тръстед и да нямат нужда от одобрение техните статии директно да се публикуват.

Това с бавенето на статия е доста изнервящо, мен лично доста ме дразни. Айде примерно 1-2 дни ОК, ама повече от 2 дни си е много кофти.
Да си кажа и мнението за хората дето се опитват да се правят на "гяволи" с дублирано съдържание и т.н. От около седмица насам в директориите дето администрирам директно раздавам червени картони на подобни тарикати. Трия статията и бан, изобщо не се занимавам да пращам майли и т.н.
След като те не могат да си направят труда да прочетат правилата, защо аз пък да си правя труда да им ги разяснявам?!? :D

п.п. Едно въпросче към колегата с многото директории SaitBG.com
Колега чета правилата в директориите и ако правилно ги разбирам.. за да публикувам при теб, трябва да ти дам две статии едната си е както трябва с ликнчета към сайта ми. Обаче другата.... трябва да е без линкове, тоест един вид ти подарявам една статия, това защо да го правя?!?! В смисъл, това на мен по какъв начин ми помага?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Мдам има го този момент, и аз пък мисля банани да сложа за което ме тормозят само да проверявам само глупости, но пък се замислям дали да не сложа за тези другите, като им имам доверие да ги направя тръстед и да нямат нужда от одобрение техните статии директно да се публикуват.

Аз така съм направил, всички колеги тук от форума дето сме имали вземане-даване съм ги направил "Автор" и директно им се пускат статиите. Мисля и на всички останали да дам шанс, примерно всеки с повече от 3-4 статии без издънки става автор и неговите статии се пускат директно :)

Даже я някой колега ако тука чете темата и има директория... направо да казва кой е, да се регистрира при мен и да си пуска статии без да чака ;) Разбира се, очаквам същото и от него.
И поне в началото със сигурност тайничко ще го дебна все пак да не се изкуши с някоя статия менте :D
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Аз така съм направил, всички колеги тук от форума дето сме имали вземане-даване съм ги направил "Автор" и директно им се пускат статиите. Мисля и на всички останали да дам шанс, примерно всеки с повече от 3-4 статии без издънки става автор и неговите статии се пускат директно :)

Даже я някой колега ако тука чете темата и има директория... направо да казва кой е, да се регистрира при мен и да си пуска статии без да чака ;) Разбира се, очаквам същото и от него.
И поне в началото със сигурност тайничко ще го дебна все пак да не се изкуши с някоя статия менте :D

:-o Малеее, чакай, че направо не знам как съм те пропуснал. :lol:
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

:-o Малеее, чакай, че направо не знам как съм те пропуснал. :lol:

Е а де и аз се чудя :-o
Сега видях че имам регистрация в http://spodeli.eu/ сега ще ти докладвам на ЛС кой съм аз като потребител при теб ;)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Е а де и аз се чудя :-o
Сега видях че имам регистрация в http://spodeli.eu/ сега ще ти докладвам на ЛС кой съм аз като потребител при теб ;)

:D ок, аз малко ще намаля, за сега, че ще ти заема цялата главна с мои статии. :D
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Давай смело да не ти пука ;)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Мое вътрешно убеждение, че това ще донесе до по-добър PR на сайта. Дали ще помогне не знам, времето ще покаже. Все пак има доста други сайтове с подобен PR (1-3). На този етап правилата няма да ги променям.

Това с бавенето на статия е доста изнервящо, мен лично доста ме дразни. Айде примерно 1-2 дни ОК, ама повече от 2 дни си е много кофти.
Да си кажа и мнението за хората дето се опитват да се правят на "гяволи" с дублирано съдържание и т.н. От около седмица насам в директориите дето администрирам директно раздавам червени картони на подобни тарикати. Трия статията и бан, изобщо не се занимавам да пращам майли и т.н.
След като те не могат да си направят труда да прочетат правилата, защо аз пък да си правя труда да им ги разяснявам?!? :D

п.п. Едно въпросче към колегата с многото директории SaitBG.com
Колега чета правилата в директориите и ако правилно ги разбирам.. за да публикувам при теб, трябва да ти дам две статии едната си е както трябва с ликнчета към сайта ми. Обаче другата.... трябва да е без линкове, тоест един вид ти подарявам една статия, това защо да го правя?!?! В смисъл, това на мен по какъв начин ми помага?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Здравейте искам да пусна един проверен списък с 22 директории за статии, които за мен са най-добрите в България. Одобрението на статии става почти ежедневно, а дори да има забавяне то не е повече от 4-5 дни. Вероятно много от вас ги знаят тези директории, други не. Ще помоля ако някой може да ми даде някаква директория или място, на което могат да се публикуват статии с бързо одобрение (но не 10 дни), където може да се работи сериозно и да се пускат едно 50-60 статии на седмица. Разбира се всичко според правилата.



Поздравявам собствениците на:

rozovadolina.net
ipotpal.webpossessor.com
bgarticle.com
statii.onlainbg.com
eu-bloger.eu
articlepro.eu
ink.jabse.com
authorbg.com
twist.bg
razkazi.info
blogomania.org
myseoblog.org
kak-da.com
аквичоп.com
spodeli.eu
vip-articles.eu
famozni.com
direktoriqzastatii.com
bularticles.com
obyavi.biz
dnevniche.com
статии.com
 
Последно редактирано:
От: Списък с директории за статии - актуален PR

благодаря за хубавия списък, дайте тул за автоматично качване на съдържание в подобни сайтове!?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Едва ли ще намериш автоматичен инструмент за този списък. Сайтовете са с цел да отсеят именно този масов спам и задължително се преглеждат обстойно, преди да бъдат пуснати онлайн. Целта е да няма дублиращо съдържание в мрежата, което засилва ефекта (тежеста) на Вашите линкове. Поне за rozovadolina.net съм сигурен, че е така. За останалите нямам представа.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

А ето и от мен моята директория за публикуване която е повече за жени . Който иска може да пише в нея . Домейнът е със тежест www .areni.net
Ръчно се преглеждат и одобряват статиите . Поздрави
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Alexandra1986 оправете си системата, защото аз се регистрирах и не можах да пусна статия :)

Въпреки всичко изпратих една на имейла Ви ([email protected] ), дано да и обърнете внимание.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Приятели, ако имате уникални тематични статии, можете да ги добавите и на моят сайт: http://bgspa.eu като регистриран потребител, можете да започвате и блог, да публикувате във форума и т.н. Дано ви е полезен ресурса. Ако имате проблем или затруднения с добавянето (което не би трябвало да се случва), аз съм на линия :) Успех!
 

Горе