Списък с директории за статии - актуален PR

От: Списък с директории за статии - актуален PR

Относно грамотността на отгворите Ви, ще се въздържа от коментар. Напомням, че искам да махнете статията, която многократно посочих или поне да сложите линка, който любезно предоставих чрез лично съобщение.

Не е лошо да се въздържате от коментари и повече да наблегнете на четенето . Поздрави
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Разбрах те. :) Не знам по специално тоя случай аз бих направил компромис, дори и да си наруша правилата, но не всеки мисли така, иначе си в правото да си искаш статиите, те са си твои.
Колкото до колежката, или колегата да си преосмисли стратегиите, щото с още няколко такива издънки и няма да има кой и контент да качва. Аз правя доста компромиси, понякога даже сега се подсетих утре ще пусна още един много точен потребител на автопилот, но то нали за това са тези сайтове, да трупат инфо и хората които постват са доволни и собственника е доволен и с две думи "Пей сърце".
Пък за какво черпи си нямам и на идея, че е одмъкнала една уникална статия ли :)
uni ти не ме разбра бе човек, за теб нищо не съм казал. Да при теб съм без одобрение и всичко е 6 просто се съмнявам какъв пол стои зад ника aleksandra1986.

При теб пускам статии от много време и съм много доволен, грешка няма!

P.S.

Обаче само погледни какво става горе "Черпя" и статията ми си стои там без линк :)

Ето на младите да се учат, що е то кражба на контент, не че съм дребнав и ще правя скандали за един линк...
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Ей заради такива елементи страдаме, защото всеки си мисли, че нещо му бащиния. Тоя решил, че тоя месец няма да ти плати заплата, онази пък преценила, че ще си качва съдържание и ще маха линкове... Кражбата си кражба ФАКТ!
 
Последно редактирано:
От: От: Списък с директории за статии - актуален PR

aleksandra1986:

Хубаво е да седнете някой ден и да поработите. Макар една супер елементарна статия за директории или гест блогинг отнема около 20-30 минути, които не съм длъжен да ви подарявам. Запомнете това, седнете си на задните части и работете, защото лъжите няма да ви помогнат. Вървите стремително надолу, което не ви прави чест, нито на годините, нито на мястото, в което сте попаднал/а. Демонстрацията на хамалско поведение, неглижиране на ситуацията и опитите ви да избягате от истината, говорят че от вас Предприемач няма да стане дори и след 1000 години.

Не е лошо да се въздържате от коментари и повече да наблегнете на четенето . Поздрави

Няма да се въздържам от нищо, не сте попаднал/а на точния човек, повярвайте ми.

P.S.

Още не разбирам, защо отказвате да махнете статията, която не ви принадлежи?
 
От: От: Списък с директории за статии - актуален PR

Ти пък индексирана ли ти е в гошо? Ако не е пускай си я някъде налей и повечко линкове малко пинг да я хване супер бързо и да я има до тях да не ти пука после :)
aleksandra1986:

Хубаво е да седнете някой ден и да поработите. Макар една супер елементарна статия за директории или гест блогинг отнема около 20-30 минути, които не съм длъжен да ви подарявам. Запомнете това, седнете си на задните части и работете, защото лъжите няма да ви помогнат. Вървите стремително надолу, което не ви прави чест, нито на годините, нито на мястото, в което сте попаднал/а. Демонстрацията на хамалско поведение, неглижиране на ситуацията и опитите ви да избягате от истината, говорят че от вас Предприемач няма да стане дори и след 1000 години.



Няма да се въздържам от нищо, не сте попаднал/а на точния човек, повярвайте ми.

P.S.

Още не разбирам, защо отказвате да махнете статията, която не ви принадлежи?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

uni пак си прав брат, не ми дреме бе, аз ей след малко сядам и ще пиша до 5:00, ще вляза в скайпа и ще си направа 100 линка от мои хора, ама не е там работата, просто ми е обидно. Айде спирам по темата, че никой не е длъжен да чете оплакванията ми. Отчитам моя грешка, че се запалих, ама понякога става така, когато виждаш крадци, които не стига другото, а и се подиграват с труда ти.

Между другото aleksandra1986:

Благодаря ти, че след толкова време махна статията ми!
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Не, аз не съм имал предвид да я пишеш наново, нали си я имаш пускай я някъде в някоя пр5-4 и с малко линкове тази ще изпадне, аз не знам за коя дирка говорим де ама, предполагам не е от най-големите :)
Иначе не стой до толкова късно, че не е убаво за здравето, съня се взема вечер :)
uni пак си прав брат, не ми дреме бе, аз ей след малко сядам и ще пиша до 5:00, ще вляза в скайпа и ще си направа 100 линка от мои хора, ама не е там работата, просто ми е обидно. Айде спирам по темата, че никой не е длъжен да чете оплакванията ми. Отчитам моя грешка, че се запалих, ама понякога става така, когато виждаш крадци, които не стига другото, а и се подиграват с труда ти.
 
От: От: Списък с директории за статии - актуален PR

aleksandra1986:

Хубаво е да седнете някой ден и да поработите. Макар една супер елементарна статия за директории или гест блогинг отнема около 20-30 минути, които не съм длъжен да ви подарявам. Запомнете това, седнете си на задните части и работете, защото лъжите няма да ви помогнат. Вървите стремително надолу, което не ви прави чест, нито на годините, нито на мястото, в което сте попаднал/а. Демонстрацията на хамалско поведение, неглижиране на ситуацията и опитите ви да избягате от истината, говорят че от вас Предприемач няма да стане дори и след 1000 години.



Няма да се въздържам от нищо, не сте попаднал/а на точния човек, повярвайте ми.

P.S.

Още не разбирам, защо отказвате да махнете статията, която не ви принадлежи?

Статията е премахната !!! Можете да проверите !!!!!!!! Грешката е моя и се извинявам за нея, а относно глупавите Ви квалификации - можете да ги запазите за себе си!!! Тук мисля да сложа край на спора защото никой от потребителите на форума не е длъжен да търпи лични нападки , в този контекст се извинявам за "моето участие в него " Поздрави на всички
 
От: От: Списък с директории за статии - актуален PR

Статията е премахната !!! Можете да проверите !!!!!!!! Грешката е моя и се извинявам за нея, а относно глупавите Ви квалификации - можете да ги запазите за себе си!!! Тук мисля да сложа край на спора защото никой от потребителите на форума не е длъжен да търпи лични нападки , в този контекст се извинявам за "моето участие в него " Поздрави на всички

Благодаря Ви Таня,

Няма нищо лошо в споровете, защото чрез тях се стига до истината, което е неуспоримо правило в живота. Аз не правя квалификации, а илюстрирам истината, такава каквато е. Въпреки всичко, чест ви прави, че след 3 месеца махнахте статията и си признахте, че сте допуснал/а грешка. Желая ви много успехи във всяко поприще и всичко добро.

Поднасям искрените си извинения на всички във форума, че станаха свидетели на тази умопомрачителна кореспонденция. Надявам се, че модераторите ще почистят след нас.
 
От: От: Списък с директории за статии - актуален PR

Благодаря Ви Таня,

Няма нищо лошо в споровете, защото чрез тях се стига до истината, което е неуспоримо правило в живота. Аз не правя квалификации, а илюстрирам истината, такава каквато е. Въпреки всичко, чест ви прави, че след 3 месеца махнахте статията и си признахте, че сте допуснал/а грешка. Желая ви много успехи във всяко поприще и всичко добро.

Поднасям искрените си извинения на всички във форума, че станаха свидетели на тази умопомрачителна кореспонденция. Надявам се, че модераторите ще почистят след нас.
Така е , но истината винаги има две страни!!!! Всичко добро и на Вас .
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Колеги,

някой случайно да е ползвал директорията за статии mebelite.in?

Пуснах там една статия, с която си играх около 1 час, но до днес не е публикуване. Просто ме интересува, дали въобще директорията приема статии.

Гледам, че последната публикация е от 16 юли, но всички са от автора на сайта. За съжаление данни за контакт не са открити към момента.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

А малко англоезични директории можете ли да изброите?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Хора, защо спсъкът вече не работи?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Може сайта да го няма или да е паднал.
Хора, защо спсъкът вече не работи?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Като говорим за директории за статии, искам да ви попитам, дали изходящият линк може да бъде към сайт, който не е на български език (в случая на немски). Всъщност линкът ще бъде към текст, който е превод на статията, публикувана в директорията. Идеята ми е, ако този, който чете статията реши, че тя може да бъде полезна за човек, който не владее български (евентуално) да я сподели с него.
И другият ми въпрос - ако една статия бъде пренаписана (т.е. няма дублирано съдържание) преполагам не е проблем да бъде пусната в друга директория за статии.
Като за лаик в тази област, надявам се, че все пак горе долу ясно съм задала въпросите.:)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Стига да отговаря статията ти на минималните изисквания за качествено съдържание и количествено изражение, както и на общоприетите морални норми за въздържание от дадени направления като сексуалност, торенти и други, нарушаващи текущото законодателство на съответната страна, не виждам проблем линкът да води към чуждоезичен сайт, щом не е афилиейт. :)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Здравейте имам нужда от малко помощ. Регистрирах се в kak-da.com, но не виждам бутона, с който да качвам статии. Знаете ли дали още приемат статии там и ако приемат как да ги качвам?
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Благодаря за отговора, но при мен го няма този бутон и за това писах тук. В последствие разбрах къде е проблемът. Оказа се че на windows 10 не излиза бутона. В същото време пробвах на др комп със 7-ца и всичко си е наред. Публикувах си статията.
 

Горе