Списък с новинарски сайтове: коментирате с линк, без да чакате одобрение

Дискусията в 'Link Building' стартирана от GeorgiTodorov, Септ 2, 2015.

1. toniintro

toniintro Active Member

Рег.:
    Юли 15, 2010
    Съобщения:
    564
    Харесвания:
    51
    Точки:
    28
    От: Списък с новинарски сайтове: коментирате с линк, без да чакате одобрение

Някой да е срещал подобен списък с англоезични сайтове?!

2. biber

biber Member

Рег.:
    Авг 31, 2013
    Съобщения:
    88
    Харесвания:
    6
    Точки:
    8
  3. Rechstanwalt

Rechstanwalt Member

Рег.:
    Май 5, 2015
    Съобщения:
    61
    Харесвания:
    3
    Точки:
    8
    Професия:
    Адвокат
    Място:
    Пловдив

Ако има и подобен списък за немскоезични....няма да е зле. Моля някой, ако има инфо...да сподели:)

4. инж. Ивайло ГЕОРГИЕВ

инж. Ивайло ГЕОРГИЕВ Member

Рег.:
    Дек 14, 2010
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Място:
    Stara Zagora, Bulgaria

Малко да бутна темата, действително сайтовете, които са посочени не се модерират и са с висок PR и DA. Аз като цяло не съм привърженик на този тип линк билдинг – спамърския, с коментари, но да кажем приемам и оценявам труда на автора. Но каква е файдата на тях като линковете от тях са nofollow. :)

5. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,546
    Харесвания:
    604
    Точки:
    113

Гледам в подписа ти има сайт, чрез който предлагаш и seo услуги, а задаваш такъв тъп, идиотски въпрос? Аман от всичколози...

6. инж. Ивайло ГЕОРГИЕВ

инж. Ивайло ГЕОРГИЕВ Member

Рег.:
    Дек 14, 2010
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Място:
    Stara Zagora, Bulgaria

:lol:Много ме кефи тоя човек! Винаги е толкова добронамерен. Иска да каже нещо за микса % dofollow и nofollow линкове, но не ме е разбрал. Аз даже и въпрос не зададох, а констатирах :wink:

7. GeorgiTodorov

GeorgiTodorov Active Member

Рег.:
    Март 7, 2014
    Съобщения:
    471
    Харесвания:
    37
    Точки:
    28

Много мнения относно спама прочетох в тази тема. Искам да кажа само, че един мой коментар може да бъде по-дълъг, по-обективен и по-полезен от статия от него. Според мен, повечето от новинарските сайтове са царете на спама- първо статиите им са помия, а после и самички си нацвъкват коментарчетата още при пускането на статията.

Естествено, че това далеч не са качествени линкове, но аз ги ползвам в малки мащаби за сателитни сайтове, нещо като 3-5% от общия брой линкове към даден сайт.

Та, така. Един коментар може да е спамърски, а може и да е обективен и да ти донесе добър трафик. Примерно от един коментар в на И. Инджев блога съм докарвал 2000+ посещения към сателитка, не че е кой знае какво, но за 5 минути усилия да напишеш коментара е доволно добър резултат.

8. yachtingbg

yachtingbg New Member

Рег.:
    Юли 31, 2015
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    0

А в един от сайтовете от списъка, даже може и статия да публикувате с линк ... в нея... ама след одобрение...

кой е този сайт?

9. tech_noir

tech_noir Member

Рег.:
    Март 14, 2016
    Съобщения:
    63
    Харесвания:
    8
    Точки:
    8
    Място:
    София

Паркета ти да се асоциира според машините с въпроси вълнуващи бременните - класика :D. Сигурно ще е номер едно при търсене на "върху какъв паркет да повърна като ми изтекат водите".
    ....
    гениално
    (същото важи и за линк при бълнуванията на атакистите)

10. GeorgeG

GeorgeG Active Member

Рег.:
    Ноем 17, 2013
    Съобщения:
    767
    Харесвания:
    149
    Точки:
    43

Начи, като се хванете с тва 'уникално съдържание'. Идеята е не да е уникално, а да е полезно. След като е полезно, се прави outreach, т.е се свързваш с хора, които евентуално биха линкнали към него, защото е полезно, не защото е уникално. Та, идеята на качественото съдържание е да придобиваш линкове натурално, но това става чрез промоция на това съдържание.

Беджев Стил харесва това.
  11. vanclelone

vanclelone New Member

Рег.:
    Февру 3, 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1

Благодаря за споделянето.

12. towingbg

towingbg Member

Рег.:
    Септ 18, 2016
    Съобщения:
    30
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8
    Професия:
    Пътна помощ
    Място:
    София
    Специално в първия домейн не може да се добави clickable линк нито чрез bbcode нито чрез html

13. towingbg

towingbg Member

Рег.:
    Септ 18, 2016
    Съобщения:
    30
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8
    Професия:
    Пътна помощ
    Място:
    София
    Ако някой има желание да добави коментари с линк към мой сайтове съм готов и аз да му платя!

14. Беджев Стил

Беджев Стил Well-Known Member

Рег.:
    Май 30, 2014
    Съобщения:
    1,643
    Харесвания:
    231
    Точки:
    63
  15. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,546
    Харесвания:
    604
    Точки:
    113
    Ее, ти пък, що да се спират, напротив. Нека да продължават с тези простотии, аз така си пълня сайта със съдържание: на всеки коментар се изтрива линка, сменя се рекламното име и оставения коментар се одобрява. Като види така два-три пъти, че усилията му не струват и или спират с идиотщините или ми се обаждат за платена статия.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice