1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Списък с новинарски сайтове: коментирате с линк, без да чакате одобрение

Дискусията в 'Link Building' стартирана от GeorgiTodorov, Септ 2, 2015.

1. toniintro

toniintro Active Member

Рег.:
    Юли 15, 2010
    Съобщения:
    480
    Харесвания:
    34
    Точки:
    28
    От: Списък с новинарски сайтове: коментирате с линк, без да чакате одобрение

Някой да е срещал подобен списък с англоезични сайтове?!

2. biber

biber Member

Рег.:
    Авг 31, 2013
    Съобщения:
    79
    Харесвания:
    3
    Точки:
    8
  3. Rechstanwalt

Rechstanwalt Member

Рег.:
    Май 5, 2015
    Съобщения:
    61
    Харесвания:
    3
    Точки:
    8
    Професия:
    Адвокат
    Място:
    Пловдив

Ако има и подобен списък за немскоезични....няма да е зле. Моля някой, ако има инфо...да сподели:)

4. инж. Ивайло ГЕОРГИЕВ

инж. Ивайло ГЕОРГИЕВ Member

Рег.:
    Дек 14, 2010
    Съобщения:
    123
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    Място:
    Stara Zagora, Bulgaria

Малко да бутна темата, действително сайтовете, които са посочени не се модерират и са с висок PR и DA. Аз като цяло не съм привърженик на този тип линк билдинг – спамърския, с коментари, но да кажем приемам и оценявам труда на автора. Но каква е файдата на тях като линковете от тях са nofollow. :)

5. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,301
    Харесвания:
    489
    Точки:
    83

Гледам в подписа ти има сайт, чрез който предлагаш и seo услуги, а задаваш такъв тъп, идиотски въпрос? Аман от всичколози...

6. инж. Ивайло ГЕОРГИЕВ

инж. Ивайло ГЕОРГИЕВ Member

Рег.:
    Дек 14, 2010
    Съобщения:
    123
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    Място:
    Stara Zagora, Bulgaria

:lol:Много ме кефи тоя човек! Винаги е толкова добронамерен. Иска да каже нещо за микса % dofollow и nofollow линкове, но не ме е разбрал. Аз даже и въпрос не зададох, а констатирах :wink:

7. GeorgiTodorov

GeorgiTodorov Active Member

Рег.:
    Март 7, 2014
    Съобщения:
    466
    Харесвания:
    37
    Точки:
    28

Много мнения относно спама прочетох в тази тема. Искам да кажа само, че един мой коментар може да бъде по-дълъг, по-обективен и по-полезен от статия от него. Според мен, повечето от новинарските сайтове са царете на спама- първо статиите им са помия, а после и самички си нацвъкват коментарчетата още при пускането на статията.

Естествено, че това далеч не са качествени линкове, но аз ги ползвам в малки мащаби за сателитни сайтове, нещо като 3-5% от общия брой линкове към даден сайт.

Та, така. Един коментар може да е спамърски, а може и да е обективен и да ти донесе добър трафик. Примерно от един коментар в на И. Инджев блога съм докарвал 2000+ посещения към сателитка, не че е кой знае какво, но за 5 минути усилия да напишеш коментара е доволно добър резултат.

8. yachtingbg

yachtingbg New Member

Рег.:
    Юли 31, 2015
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    0

А в един от сайтовете от списъка, даже може и статия да публикувате с линк ... в нея... ама след одобрение...

кой е този сайт?

9. tech_noir

tech_noir Member

Рег.:
    Март 14, 2016
    Съобщения:
    62
    Харесвания:
    6
    Точки:
    8
    Място:
    София

Паркета ти да се асоциира според машините с въпроси вълнуващи бременните - класика :D. Сигурно ще е номер едно при търсене на "върху какъв паркет да повърна като ми изтекат водите".
    ....
    гениално
    (същото важи и за линк при бълнуванията на атакистите)

10. GeorgeG

GeorgeG Active Member

Рег.:
    Ноем 17, 2013
    Съобщения:
    741
    Харесвания:
    142
    Точки:
    43

Начи, като се хванете с тва 'уникално съдържание'. Идеята е не да е уникално, а да е полезно. След като е полезно, се прави outreach, т.е се свързваш с хора, които евентуално биха линкнали към него, защото е полезно, не защото е уникално. Та, идеята на качественото съдържание е да придобиваш линкове натурално, но това става чрез промоция на това съдържание.

Беджев Стил харесва това.
  11. vanclelone

vanclelone New Member

Рег.:
    Февру 3, 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Благодаря за споделянето.

12. towingbg

towingbg Member

Рег.:
    Септ 18, 2016
    Съобщения:
    30
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8
    Професия:
    Пътна помощ
    Място:
    София
    Специално в първия домейн не може да се добави clickable линк нито чрез bbcode нито чрез html

13. towingbg

towingbg Member

Рег.:
    Септ 18, 2016
    Съобщения:
    30
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8
    Професия:
    Пътна помощ
    Място:
    София
    Ако някой има желание да добави коментари с линк към мой сайтове съм готов и аз да му платя!

14. Беджев Стил

Беджев Стил Well-Known Member

Рег.:
    Май 30, 2014
    Съобщения:
    1,353
    Харесвания:
    136
    Точки:
    63
  15. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,301
    Харесвания:
    489
    Точки:
    83
    Ее, ти пък, що да се спират, напротив. Нека да продължават с тези простотии, аз така си пълня сайта със съдържание: на всеки коментар се изтрива линка, сменя се рекламното име и оставения коментар се одобрява. Като види така два-три пъти, че усилията му не струват и или спират с идиотщините или ми се обаждат за платена статия.

Сподели страницата