Списъци за линкбилдинг

Ето безплатен списък за линкбилдинг за България

Само за тази популярна дума не бях се сетил :)

Непочтено е да се търси изгода от подобни неща. Този списък го поддържам и му плащам домейни от 10г напълно фрии, така че може да ми се доверите. Ако има още желаещи и имат проблем с добавяне/контакт/мейли, може да го направите и тук на ЛС
 
Ето безплатен списък за линкбилдинг за България

Само за тази популярна дума не бях се сетил :)

Непочтено е да се търси изгода от подобни неща. Този списък го поддържам и му плащам домейни от 10г напълно фрии, така че може да ми се доверите. Ако има още желаещи и имат проблем с добавяне/контакт/мейли, може да го направите и тук на ЛС
Де да го бях намерил и аз преди да започна да ги търся
 
Утре ще ти изпратя моя списък да го прегледаш и ако има нещо да го добавиш в този списък , след като го има безплатно услугата вече не се предлага мога да предложа другия списък ако искаш и него да го добавиш ,безплатно вместо да търсят оферти за всеки сайт по отделно,ако решиш ми пиши
 
Последно редактирано:
Да, моля ако е удобно ми го метни на ЛС, Благодаря!
Ще го прегледам, тествам и ще добава всичко, което касае БГ. Тамън ще направя актуализации, ако има. Живи и здрави, късмет и успех!
 
Аз изобщо не успях да отворя списъка със сайтове, тъй като бутонът (ако има такъв) не работи и не става никакъв клик върху него.
 
Клика се върху тайтъла, надписа. Иначе да попитам какво трябва да се направи, за да се присъства в листинга за хостинг? :)
Кой надпис? "Сайтове"? Защото нищо не става, когато се опитам да кликна там.
 
Чудя се линкове в нерелевантни категории каталози, обяви и т.н. през 2022 мислите ли, че все още са с добра ефективност? Гугъл вече е доста разумен и не знам дали на места не вредят повече, отколкото могат да помогнат (спам).

Интересно ми е на какво мнение сте по този въпрос. Аз се старая да се дистанцирам от подобен тип качество линкове, но може би е грешка?
 
Аз съм на принципа ако има шанс да се вземе релевантен линк,защо не?
 
Аз изобщо не успях да отворя списъка със сайтове, тъй като бутонът (ако има такъв) не работи и не става никакъв клик върху него.
или натисни на списъци най отгоре или скролни надолу
 

Горе