Споделен офис

okli

Member
Здравейте, търся хора за наемане на споделен офис в София.
Мисля, че могат да се намерят готини хора с които да се делят разходите за наема и да се създаде една приятна работна обстановка. Освен с разходите по наема бихме могли да сме си полезни и в работата. :)

Налага ми се да наема офис където да работя, и търся хора с които да се комбинираме. Сигурен съм че има и други като мен които търсят или имат намерение да наемат офис, но не са се решили все още на тази стъпка.
Ако някой пък вече си има офис и търси хора с които да го сподели нека ми пише.

Ще се радвам ако някой заинтересован ми пише да обсъдим възможностите.


п.с. Гледам че подобни обяви са в друг раздел Дискусия за Пазара , но немога да публикувам там !
 
Може да кажеш с какво се занимаваш. В кой район да бъде офисаь и т.н. Въпреки това трудно ще намериш човек.
П.п. има споделени пространства, въпреки че според мен цената която искат е доста висока
 
Гледах ги тези споделени пространства. И на мен ми се струват малко множко за едно бюро.
 
Множко-множко, колко пък да е множко. Гледам че се оферират около 200 до към 350лв за бюро.
Почти всички такива споделени офис пространства предлагат: интернет (с бекъп решение), печатни и копирни услуги, зали за срещи, места за неформални разговори, минерална вода и кафе (безплатно в повечето случаи), собствен стационарен телефон по желание.
И още отопление, охлаждане, хубаво бюро и стол, електричество, дори място за лични вещи. В момента правим офис и разглеждахме варианта да направим нещо такова за оставащото свободно място и сметката показва че под 150лв за бюро няма смисъл да се оферира нищо. Наемната площ, обзавеждането и споделените блага изяждат сумата. Е разбира се ако наблъскаме по 10 човека в 30-35м2 има смисъл, но кой би работил така.
 
Успех в начинанието.
Всеки сам си преценява какво е много и малко за него.
Вие защо не сте се набутали в споделен офис, който ми описваш, а си правите офис!? ;)
 
Наемната площ, обзавеждането и споделените блага изяждат сумата.
Странно ми е как така могат да я изядат. Например споделените блага? На всяко работно пространство ако през деня разпечатваш по един пакет хартия, то само той ще "изяде" сумата която си платил на ден. Споделените блага си имат задължително ограничение, което е според цената на работното място! Едно бюро струва приблизително колкото едномесечна такса, а след това то се ползва месеци наред. И две месечни такси да струва - пак нещата са на плюс. По отношение на наемната площ - там нещата са ясни! Имате излишни пространства, значи на каквато и цена да ги дадете все ще сте на плюс. Не очаквайте, че ползващия "огризките" от вашето офис настаняване да плаща за наем на площ, както вие плащате - той не ползва работно място, изградено точно по неговите нужди и вкус, а просто някакво такова. Едно е да си поръчаш костюм на шивач и съвсем друго е да отидеш да си купиш от магазина...
 
Успех в начинанието.
Вие защо не сте се набутали в споделен офис, който ми описваш, а си правите офис!? ;)
Със сигурност не за да ни излезе по-евтино. Просто търсехме в определен район, където никой не предлагаше нищо подобно.

Странно ми е как така могат да я изядат. Например споделените блага?
Ами съвсем лесно. Вместо на 100 м2 да сложиш 30 бюра, трябва да направиш конферетна зала, кухня, място за почивка, машина за копиране и т.н. и остава място за 10 бюра :) Както съм писал и по-горе не търсим място където хората са набити по 10 човека в помещение от 30м2

Не очаквайте, че ползващия "огризките" от вашето офис настаняване да плаща за наем на площ
Не казвам това, а точно обратното. За да предложиш хубаво работно място с достатъчно място за работа, хубави общи споделени части и т.н. няма как да влезеш под 150лв за бюро. В конкретния случай поне при нас сметката за работно място излиза над 200лв на бюро. И това не е цена на която продаваме, мислиме да продаваме или нещо такова, а всички разходи разделени на броя бюра.
 
Здравейте на всички,

Предлагаме работни места в тих и уютен офис, разположен в жк. Дианабад, на ул. Крум Кюлявков 15А.

Плюсове на локацията:

- В близост до метро спирка (ГМ Димитров) и спирки на автобуси (88, 94, 280, 102), всички са на 5 минути разстояние пеша

- Свободни места за паркиране пред блока

- Обособена бизнес сграда, с контрол на достъпа с чип. Добре поддържани общи части, асансьор, и СОТ, който се вкючва вечер

- Много добре зареден магазин, точно до входа на сградата

- Множество приятни ресторантчета за хапване на обед (повечето предлагат и изгодни обедни менюта)

Какво получавате в пакета:

- Голямо бюро с размер 120/60см

- Удобен въртящ се стол

- Бърза интернет връзка, 85MBtit/s (кабелна и WiFi)

- Безплатно ползване на машина 3 в 1 – принтер/скенер/копир

- Безплатна минерална вода + кафе

- Отопление на климатик + парно през зимата

- Представителна конферентна зала, идеална за среща с клиенти, оборудвана с голяма заседателна зала, 6 седящи места и климатик

- Кухненски бокс, оборудван с хладилник, микровълнова печка, професионална кафемашина, машина за сандвичи, посуда, барплот с 2 стола (тип щъркел) за хранене

- Зона за забавления и релакс – PlayStation 4 с 2 джойстика и множество игри, 43‘ телевизор, 2 барбарона с табуретки и диван

- Две тоалетни – мъжка и женска

- Музикална уредба за слушане на музика по Ваш избор

- Възможност за използване на 3D принтери в сградата (технологии FDM и SLA), на преференциални цени

- Складово помещение

- СОТ охрана

- Ежеседмично почистване на офиса

- Приятен и интересен декор

Ако желаета да работите в в спокойна обстановка, която Ви вдъхновява и същевременно да сте в бизнес сграда, значи сте на правилното място J

Свободни места – 6 до 10.

Цената е 120 лева за място + 20 лв. за сметки (ток, вода, интернет).

При интерес и въпроси можете да се свържете с мен на 0889999091. В линка ще намерите снимки на помещението.

https://drive.google.com/open?id=0B91C3bqvY6fFeTNtSUZQOGZ0eWs
 

Горе