Споделете тук най-доброто youtube видео което гледахте днес!

bentos

Active Member
започвам темата понеже понякога алгоритъма крие от нас интересни видеа. ето и първото интересно което гледах днес.

 
Интересно е направено, но накрая на видеото пише, че е първоаприлска шега?
прав си , иначе истинската технология приближава
 
Ето това е яката работа:
 
 
яката работа, досега все правиха някакви бледи подобия, тука са се постарали
 
 
 
 
Такива теми вървят във форуми, където има активност, а не със 7 активни потребителя.
 
Такива теми вървят във форуми, където има активност, а не със 7 активни потребителя.
Форума си е ОК.
Какво пък не ти харесва на теб. Няколко пъти го каза.
 
От много време мълча за едно нещо. Защото мълча в името на рабирателсвто някакво.
Но сега ще хвърля бомбата и ще го кажа.
И няма да има връщане назад. Оффтопика да се отдели в специален раздел, да бъде извън форума някак си. Е. казах го.
 
Фонов шум, на заден план грачи някой.
Обаче вижте как ни гледа Петя...
 
От много време мълча за едно нещо. Защото мълча в името на рабирателсвто някакво.
Но сега ще хвърля бомбата и ще го кажа.
И няма да има връщане назад. Оффтопика да се отдели в специален раздел, да бъде извън форума някак си. Е. казах го.
какво подяволите направи, човече?! Не вярвах, че ще го кажеш някога...:(
 
Аз помислих, че са почнали да метат бомби и по нас :oops: Как си седях и си пиех зелевия сок, иии като ме подметна една ударна вълна и сок и гащи, всичко замина :D А то кво било - дефа метнал ЦАР БОМБА :D
Е, поуспокоих се :)
 
 
Аз помислих, че са почнали да метат бомби и по нас :oops: Как си седях и си пиех зелевия сок, иии като ме подметна една ударна вълна и сок и гащи, всичко замина :D А то кво било - дефа метнал ЦАР БОМБА :D
Е, поуспокоих се :)
Успокой се, за моя сметка.
 

Горе