Според Вас руските тролове превзеха ли форума?

Според Вас руските тролове превзеха ли форума?

  • Всичко руско е гадно

    Votes: 2 10.5%
  • Да

    Votes: 3 15.8%
  • Видно е

    Votes: 1 5.3%
  • Не

    Votes: 9 47.4%
  • Не, има заблудени хора

    Votes: 4 21.1%

  • Общо гласове
    19
Според мен не си много наясно кой какъв е. Който ме познава ми знае позицията, всички други само гадаят.
Пиянка? :D

Шегувам се, Банко е най-точния админ.
 
Форума е собственост на руски тролове*

fake news - форума е частично собственост на Make America Great Again тролове... Който ме познава на живо знае че съм прочел 5 книги от президента Тръмп и освен че не ме е срам се гордея с това...

Това че тук има руски тролове е фалшива новина както се оказа новината че имало руски ботове в twitter както се оказа от Twitter Files

But according to new revelations uncovered by independent journalist Matt Taibbi as part of the Twitter Files, the accounts on ASD's list weren't Russian bots. Moreover, Twitter content moderators knew the list was inaccurate but were reluctant to criticize it due to fears of bad press.

Indeed, Taibbi published screenshots of several emails that show Twitter's former trust and safety czar, Yoel Roth, discovering the list was wrong. The dashboard "falsely accuses a bunch of legitimate right-leaning accounts of being Russian bots," he wrote. "I think we need to just call this out on the bullshit it is."



Мен ме обвиняваш за това че ти казах че Русия печели войната и че не вярвам на фалшивите новини... Сори ама ако някой заради политически пристрастия се прави че дадени новини са фалшиви не прави нищо умно ами затъва допълнително...

Ако ти пожелая бизнеса да ти е успешен колкото на кампанията на Украйна срещу Русия, като погледнеш цифрите ще решиш че съм те проклел...
 
Последно редактирано:
Според мен не си много наясно кой какъв е. Който ме познава ми знае позицията, всички други само гадаят.
wow? Изобщо не става на въпрос за теб или някой от админите. А за онези 2 конспираторски теми, които се навъдиха с хора, които нямат място в този форум.

Предполагам объркването идва от това че е веднага след поста на Sky, но аз отговарям на автора на темата.
 
Последно редактирано:
Бан за всички регистрирани след началото на "пандемията" и писали предимно в конспираторските теми.
Ако и нямат поне 3 итрейдър - доживотен бан по IP на цялата им махала.

Така ше се отървем от тролската измет.
 
Бан за всички регистрирани след началото на "пандемията" и писали предимно в конспираторските теми.
Ако и нямат поне 3 итрейдър - доживотен бан по IP на цялата им махала.

Така ше се отървем от тролската измет.
Туй им е мократа мечта на част от тях.
 
Работи с имена :rolleyes:
Няма нужда. Аз съм ги мютнал и не се занимавам с тях, не добавят никаква стойност в дискусията.

пс: не искам да разводнявам и тази тема с каквото и да в свързани с геополитика или медицина.
 
Няма нужда. Аз съм ги мютнал и не се занимавам с тях, не добавят никаква стойност в дискусията.

пс: не искам да разводнявам и тази тема с каквото и да в свързани с геополитика или медицина.
Леле, мале!
 
Няма нужда. Аз съм ги мютнал и не се занимавам с тях, не добавят никаква стойност в дискусията.

пс: не искам да разводнявам и тази тема с каквото и да в свързани с геополитика или медицина.
На тоя хептен му се спече лайното след като обиди и 2-та админа :D

Някой да погледне дали въобще е писал по някоя тема, различна от медицина или геополитика, че ме мързи...

ПП: понеже е нов, даже не знае че единия от админите пише там с 2 други акаунта.
 
wow? Изобщо не става на въпрос за теб или някой от админите. А за онези 2 конспираторски теми, които се навъдиха с хора, които нямат място в този форум.

Предполагам объркването идва от това че е веднага след поста на Sky, но аз отговарям на автора на темата.
Как определяш кой къде има място? Г-н регулаторе? Кой къде пише и коя тема е конспиративна? Можеш ни оставиш една инструкция да се пазим от опасни люде с нечестиви мисли.
 

Горе