Според вас?

HavVvoC, благодаря за добрите думи.

На пръв поглед само fortegames прави впечатление
Според мен класиране в TOP3 е напълно реално, дори в кратък срок.
хит.бг е много коварен и не е за подценяване ...
 
малко съм скептик, че като е нещо-си.hit.bg и ще се класира по-добре, ако не е хит.бг.

Но мога да тествам, не ми пречи, тъкмо ще имам по-ясна идея
 
малко съм скептик, че като е нещо-си.hit.bg и ще се класира по-добре, ако не е хит.бг.

Но мога да тествам, не ми пречи, тъкмо ще имам по-ясна идея

бате, само ще ти кажа че половин година се опитвам да се преборя с един хит.бг сайт за първата позиция, не че влагам много старание (времето все не достига), но хит-а е много тръстед и трудно се преборва ;)
 
Точно този фактор ми куца, но ако успея да си намеря системата ще се постарая ;) Мерси за мненията.
 
Еми система, смисъл някакъв полуготов сайт вече със изградена система за белот онлайн...
 
То не е само до това че са в хит.бг ами и много от тях са много стари - преди 2002-2003, имат по 30-40 стари линка, не са променяни текстовете в тях и гугъл знае че не са спамърски, и са много опасни и въобще не са за подценяване ...
 
Е! То точно това е номера. Стари сайтове са, и са хит.бг, защото хит-а беше основен фрии хостинг провайдър.

Не че е магията на Хит-а. Сега ако регна субдомейнче и напляскам мялко глупости вътре, ще се ранкна добре, ама друг път..

Тати каза, че ще ми купи колело, ама друг път :)

Тия неща си важат за всеки домейн. Всички стари сайтове със стари линкове са коварни. Недай боже да е от 5 години в Dmoz :lol:
 
абе вие съвсем го наплашихте човека

HavVvoC нямаш проблем с хита, не се притеснявай, те аз ги гледах и се смях

хал хабер си нямат, те не ти пречат по никакъв начин

действай
 
Действам действам :) Само събирам някой лев, за да ми го направи някой сайта, защото така и не съм се научил още на уеб дизайн и програмиране... Намерил съм си чуден домейн и само самият сайт ми е проблема за сега. Стартирам ли го имам няколко идеи какво да правя след това ;)
 

Горе