Според NOD32 всеки втори сайт с троянец

Re: От: Според NOD32 всеки втори сайт с троянец

Има си едни месечни тестове, там се вижда кой колко е добре към момента :)
За "Анативирусната" на майкрософт без коментар...
Относно цените на корпоративните версии, не знам на нод какво са, но аваст има версия която е на цена 50-60 лв на работна станция и включва защита както на дестоп, така и на сървър отделно всичко се управлява от централизирана конзола. Става въпрос за avast! Endpoint Protection Suite

Да, класацията, която поне мисля, че държи ниво от доста години насам е на http://www.av-comparatives.org/

Колкото до на Windows антивирусната:

giphy.gif
 
От: Според NOD32 всеки втори сайт с троянец

Аз от години неизползвам Nod32. С новите версии на windows се обезмисли ползването на Nod32 и други подобни антивирусни, защото има вградена windows defender и тя работи по-добре от Nod32.
 
От: Според NOD32 всеки втори сайт с троянец

Лично аз си харесвам нода и върши добра работа. Предупреждава за доста повече неща от просто вируси. Даже повечето лайкджак скриптове лови и клиентите са доволни :D

Иначе това им беше сериозна издънка, която оправиха сравнително бързо. Рядко им се случва, но като направят гаф го правят яко :)
 
От: Според NOD32 всеки втори сайт с троянец

Аз от години неизползвам Nod32. С новите версии на windows се обезмисли ползването на Nod32 и други подобни антивирусни, защото има вградена windows defender и тя работи по-добре от Nod32.

Ако наистина микрософта пази колкото "есета" значи ще ги остави без хляб :)
Като гледам резултатите от тестовете обаче, микрософт заедно мкафии е на последните места...
 
От: Според NOD32 всеки втори сайт с троянец

Вижте наистина няма най добра. Имал със случай когато известна марка не хваща вирус който хваща неизвестна.
Трябва да се пазите. Иначе аз най много атаки съм имал точно когато пробвам някоя програма.

Най-добра има - задклавиатурното устройство :) Просто трябва да се спазват някои елементарни правила, които така или иначе е добре да се спазват.

Не е ли странно, че хората с антивирусни все попадат на вируси? Иначе нямаше да ги ползват вече и нямаше да коментират по форумите коя програма хващала повече от другата :) Тук един пич коментира това - http://www.cnet.com/how-to/i-dont-use-anti-virus-software-am-i-nuts/
 
От: Според NOD32 всеки втори сайт с троянец

И аз не използвах антивирусна 2-3 години, но сега използвам просто ей така за кеф колкото да имам. Вирус не съм хващал нито с антивирусна нито без антивирусна.
 
От: Според NOD32 всеки втори сайт с троянец

Най-добра има - задклавиатурното устройство :) Просто трябва да се спазват някои елементарни правила, които така или иначе е добре да се спазват.

Не е ли странно, че хората с антивирусни все попадат на вируси? Иначе нямаше да ги ползват вече и нямаше да коментират по форумите коя програма хващала повече от другата :) Тук един пич коментира това - http://www.cnet.com/how-to/i-dont-use-anti-virus-software-am-i-nuts/

Абе то и тези които на ходят на медицински прегледи винаги са здрави ама... :lol:
 

Горе