Спортни Логота

Аз не за теб се изказах така "ласкаво", а дали виждаш как продължава конкурда. Теглете му по един трейд и да се приключва.
Не знам, но ако така продължава трее Блинки забрани конкурсите:)
 
Не разбрах защо така се изригна срещу админите. Човека уж добре се държеше, та ми е интересно какво е провокирало хейта :)
Кофти наркотици, или са му сложили рога, или му е дошло. Знаеш ли какво му е главата? Защото индивиди като него не намират проблема никога в себе си, а първо в другите, и тъй като не са му виновни учасниците в конкурса, защото тяхната работа е свършена, остават админите. Ето ти логика за следване. ;)
 
Ето ти още един:


Скъсана работа ти казвам.
 
Предишния крещеше "заливайте ме с предложения", искаше поне 10 концепции до 3-тия ден, после се разсърди и се покри.
Този ми изглеждаше свестен, честен и изведнъж превъртя.

Много от колегите ми са споделяли, че в конкурси не участват още преди, а сега въобще не знам има ли смисъл..
 
Не знам, но ако така продължава трее Блинки забрани конкурсите:)
Аз съм много за и всички да си плащат на рогулярни цени. Като сме нация пълна със скъсаняци и мизерници, често се стига до тук. Последните 3 конкурса са пълен провал като гледам назад. И това не е от конкурсите или правилата, а от хората, които участват. И като гледаме, хората не стават.
 
И като гледаме, хората не стават.
Да малко сме си овчедушни, умеем само в къщи пред телевизора и в кръчмата да спорим, на дела ни нема ич.
 
Предишния крещеше "заливайте ме с предложения", искаше поне 10 концепции до 3-тия ден, после се разсърди и се покри.
Този ми изглеждаше свестен, честен и изведнъж превъртя.

Много от колегите ми са споделяли, че в конкурси не участват още преди, а сега въобще не знам има ли смисъл..
Така изглеждат, ама явно 150 лева ги стискат. И това са хора, които никога не успяват. ;)

Щом пускаш тема, поемаш риска за тия велики и много големи суми от 150 лв. Защото, ако спечелиш, печелиш много концепции за супер малко пари. Щом един прост футболист може да разбере термина Риск печели, риск губи, а тук не се вдява, загазили сме го яко.

Лесно се прекратяват конкурсите - спирате да взимате участие и им давате дебелата оферта. ;)
 
Аз затова си работя само с 1 дизайнер. Той знае какво искам, аз знам, че ще ми свърши работа. Само последния път беше много ангажиран, но Петя ми направи хубаво лого (безплатно), за което съм много благодарен :)

Като цяло тия конкурси никога не са ми допадали по една или друга причина.
 
Блинки пак неадекватен...
Вместо да измести дискусията в отделна тема и тази да не се осира даже и пише в нея
 
Блинки пак неадекватен...
Вместо да измести дискусията в отделна тема и тази да не се осира даже и пише в нея
Човече, наистина трябва да влизаш в темите по-рано с повече концентрация, иначе става смешно към плачевно.

Темата сама е застана от автора....виж, че си е редактирал всички постове нагоре, включително и стартовия. Плюс е включил и комплименти към адмните.
 
Като цяло тия конкурси никога не са ми допадали по една или друга причина.
Не са ти допадали по една единствена причина, провалът им, който в много случаи идва от авторите, защото са много прави за себе си. ;)
 
.
 

Прикачени файлове

  • football expert.jpg
    football expert.jpg
    114.5 KB · Преглеждания: 14
  • Tennis expert.jpg
    Tennis expert.jpg
    143.3 KB · Преглеждания: 14
  • basketball expert.jpg
    basketball expert.jpg
    142.9 KB · Преглеждания: 14

Горе