Спортни прогнози

Кой букмейкър изпозлвате?


  • Общо гласове
    17

DonMakaveli

Well-Known Member
Нека си добавяме предложенията тук.
Аз лично ще стартирам това предизвикателство с банка от 500 лв., като под всеки залог ще я актуализирам.
Успех при залозите :)

----
29.03.
Комбо

Италия
1. Киево - Каляри - гол/гол - 1.95 / ефбет

Франция
2. Рен - Лион - 2-0 ХК - 1.3 / ефбет

Коеф. 2.54 с залог 30 лв. = 76.00 лв потенциална печалба, 56 чиста печалба
----
 
Комбо за събота

Сърбия
1. Цървена звезда - Мачва Шабац - (-1 ХК) за Звезда, 1.40

Естония
2. Флорин талин - Тамека Тарту (1) Краен, 1.30

Англия
3. Фулъм - Ман С. - (-1 ХК) за Сити, 1.35

Коеф. 2.46 с залог 50 лв. = 123.00 лв потенциална печалба, 73 чиста печалба
----
Банка: 470 лв.
 
Пълен крах вчера ... днес ще се въздържа от коментар. Успех, изглеждат добри предложенията, но честно казано не бих търсил победа с два гола за 1,35-1,40 коефициент, колкото и сигурно да изглежда.
 
Една интересна прогноза ще се позволя да си поставя: мачът на Барселона сега започна (3та Мин) и моят залог е Каутиньо да вкара два или повече гола на коефициент 4.30 / ефбет. 10 лв.
 
Вчера Цървена Звезда проби хубавото комбо. Днес мачовете ми харесват, за това ще се възползвам от две колонки:

Банка: 410

Комбо 1 - три мача

Русия
Зенит 1

Испания
Реал Мадрид ( ХК -1)

Беларус
Динамо Минск 1

Общ коефициент: 3.90 / ефбет
Залог: 40 лв х 3.90 = 117 лв
 
Комбо 2

Германия
Айнтрахт 1

Дания
Копенхаген 1

Франция
Монако 1

Залог 40 лв.

Коефициент: 2.50 х 40 = 100 лв

Отделно добавям резонно 6-те мача (9.75) от двата фиша в една колонка с 10 лв.
Потенциална обща печалба 97.50 лв.
 
Какъв е коефициентът да занулиш банката до 2 седмици?
 
Какъв е коефициентът да занулиш банката до 2 седмици?
Доста висока е вероятността. По-добра идея би било да се търсят липсващи знаци от статистическите показатели на отборите. Ако някой няма хикс - залагаш на това. Все пак сме към края на сезона и е съвсем резонно да се запълни празното квадратче.

Тотнъм няма хикс и нищо чудно той да стане факт срещу Ливърпул.
 
Какъв е коефициентът да занулиш банката до 2 седмици?
Голям е разбира се с банка от 500 лв и както слагам 10% от банката си, в моя случай.
Ако играя с 5% на най-големия си залог, мога да поема и съм готов на удъра на поне 6-7-8 поредни грешки.

Ще видим какво ще стане накрая :)
 
Доста висока е вероятността. По-добра идея би било да се търсят липсващи знаци от статистическите показатели на отборите. Ако някой няма хикс - залагаш на това. Все пак сме към края на сезона и е съвсем резонно да се запълни празното квадратче.

Тотнъм няма хикс и нищо чудно той да стане факт срещу Ливърпул.
Точно за това вчера усетих двойката на Хетафе-Леганес обаче реших да не я споделям, защото беше доста рисковано, беше около 4 и нещо.
 
Трето комбо за деня:

FC Copenhagen v Esbjerg Home Win (Full Time Result) 1.33

FC Salzburg v FK Austria Vienna Home Win (Full Time Result) 1.2

Viktoria Plzen v Bohemians 1905 Home Win (Full Time Result) 1.33

Ефбет: 2.30 коеф. ( Тези коеф горе са от бет365)
Залог: 40 лв

40 х 2.30 = 92 лв., 52 лв чиста печалба
 
Последно редактирано:
Редуцирай бройката на дневните залози! Няма смисъл от участие с толкова много фишове, без значение какъв е тиражът. И още нещо - търси малко по-стойностни залози. Не мисля, че е оправдано търсенето на победа за Залцбург на подобен коефициент.
 
agc8nve.jpg

0beGmNN.jpg



Това са ми днешните прогнози, интересно е че от 8 хикса, взимам 6, като избягалите два хикса са на Севиля (които в 94-та Мин не им дадоха чиста дузпа с ВАР) и Стяуа ( 3-2 завърши, като в 6 минутното продължение едвам устискаха). При повече късмет 8/8 хикса, ковто е доста добре и прави около 20 000 коефициент :)

Тук, във форума не искам да споделям рисковани прогнози, @Kaloyan Hristov за мен коефициент 1.2 е плява, която използвам, за да вдигна общия коефициент, за да стане 2.50 минимум. По принцип го избягвам, но днес на примависта го избрах. По принцип гледам минимума да е 1.3, в три мача и гоня 2.5-3.5 коеф.
 
Видях нещо интересно
Израел, първи срещи втори

Апоел Хайфа - Апоел тел авив - Х
Домакините имат от 14 мача, 8 равни
Гостите като гости имат от 13 мача, 8 равни

Залог: 20 лв
 
Видях нещо интересно
Израел, първи срещи втори

Апоел Хайфа - Апоел тел авив - Х
Домакините имат от 14 мача, 8 равни
Гостите като гости имат от 13 мача, 8 равни

Залог: 20 лв
Мачът свърши 0-0. Банката преди мача беше 380.
Актуализация: 420 лв
 

Горе