Спортни прогнози

Кой букмейкър изпозлвате?


  • Общо гласове
    17
По-високият коефициент излезе, по-малкият - не. Ей така най-мразя :)
Логично бе да има голове и Наполи да вкарват, да излезе Гол/ Гол и Над 2, но уви.. За тотото трябва да има такива пробиви..

И аз ги играх Над, но направих кешаут на парите си, като ги видях колко са зле...
 
2-2, Half Void, Half Lose
Странен мач, Алавес поведе с 2-0, но допусна изравняване. Мотивацията беше на страната на гостите. Алавес показа, че до края на първенството не може да се разчита на тях. На практика днес загубиха шанс за ЕВРОПА.

19.04.2019, 22:00
Испания, Ла Лига
Алавес - Валядолид - 1 (-0.25 АН) @ 1.85

Валядолид са в зоната на изпадащите, но са трагични. Имат само 1 победа като гост на Ейбар, с голяма доза изненада, през последните си 11 мача.

Алавес Влязоха в мнлго лоша домакинска серия с много равни и лоша загуба от Атлетико с 0-4.

И двата отбора с в лоша серия, но Алавес все още има възможност да атакува Лига Европа, почти цял сезон бяха на 4--5 място, но сега с тази негативна серия се смъкнаха малко надолу.

Алавес е много по-стойностен отбор с перфектна защита в домакинските мачове. А Валядолид е с най-слабото нападение. Направо трагично.

Мисля нещо от сорта на 2-0
 
Имам две интересни предложения за неделя.

Неделя 17:45
Псв Айндховен - Адо Ден Хааг
Вариант 1 - 1 (-2.5 АН) @ 1.93
Вариант 2 - 1 (-3 АН) @ 2.55

ПСВ и Аякс с по 74 точки. При равен брой точки се гледа голова разлика, в момента е +12 за Аякс. Първия мач ПСВ победи като гост Ден Хааг с 0-7. Сега очаквам нещо като 4-0. Трябват им голове за головата разлика, гостите не се борят за нищо. Псв имат класата да го изискат.

----
Второ предложение
Неделя вечер,
Бетис - Валенсия
Този мач като го видях и не мога да си го представя да свърши нещо различно от равен. Напълно изравнени сили, имайки и в предвид, че Валенсия играха в Лига Европа в четвъртък.
Прогноза: равен @3.40
 
Днес има т.нар. "вечно дерби", според мен тези параолимпийци отново ще направят сигурен Под 2.5 ...
 
Днес има т.нар. "вечно дерби", според мен тези параолимпийци отново ще направят сигурен Под 2.5 ...

Най-сигурният залог :) Тези инвалиди не могат да уцелят вратата, камо ли да си вкарат голове.
 
Из селата на Англия. Когато 16-ия бие като гост лидера.

lUiCGHe.jpg


IbYeLUL.jpg
 
Хареса ми и споделям:
Грьонинген - Аякс, тази вечер от 19:30 ч
Гол/ гол и над 2.5 @1.95
Домакините играят перфектно, Аякс са изморени и в еуфория от полуфинала в ШЛ. Труден мач за Аякс, които се бият с ПСВ за титлата, равни точки - по 74.
5/10

Гриньонген +1 АН, @3.00 - рисковано
1/10
 

Горе