Спрямо достъпа на права до Webmaster Marketplace

YordanYordanovG

New Member
Здравейте, извинявам се много ако канала не е правилния.
Желая да попитам някой от Модераторите или ако някой знаеш, какво трябва да направя за да мога да пускам теми в категорията на форума

Webmaster Marketplace

 
да прочетеш правилата на форума
 
кратката версия, 10 дена и 10 поста
 
Агитирай за Капутин и руснаците още 9 поста в темата за Украйна, и ще можеш - друг вариант антиваксърската тема, или някоя конспирация - лесно ще направиш 10 поста или бяха 25.
 
Агитирай за Капутин и руснаците още 9 поста в темата за Украйна, и ще можеш - друг вариант антиваксърската тема, или някоя конспирация - лесно ще направиш 10 поста или бяха 25.
офтопика не се брои
 
Агитирай за Капутин и руснаците още 9 поста в темата за Украйна, и ще можеш - друг вариант антиваксърската тема, или някоя конспирация - лесно ще направиш 10 поста или бяха 25.
Мхм, блинки трябва да започва да банва за агитация на Капутин и веднъж завинаги да премахне гадните антиваксъри
 
Ако ще пуснеш тема, която си е ОК, просто я пусни и пиши да я преместим в пазара, няма никакви проблеми. Превенцията от това да имаш 10 дена и 10 поста е за злонамерени потребители, успели да минат през спам защитите на системата или такива, които са реални и искат да спамнат само. :)
 
@Blinky - Предпочитам да си спазвам правилата и ще изчакам 10 дена, спрямо 10'те поста ще се опитам да се аргументирам на някой места и да направя всичко по-правилния начин. Също така бих желал да закупя реклама в predpriemach, вече ти прочетох темата и знам какво искам. Ще е възможно ли да ми кажеш как да се свържа с теб или да използвам контактната форма?
 
@Blinky - Предпочитам да си спазвам правилата и ще изчакам 10 дена, спрямо 10'те поста ще се опитам да се аргументирам на някой места и да направя всичко по-правилния начин. Също така бих желал да закупя реклама в predpriemach, вече ти прочетох темата и знам какво искам. Ще е възможно ли да ми кажеш как да се свържа с теб или да използвам контактната форма?
Пиши лично, на никой нищо не съм отказал. Но ако все пак решиш, пусни си темата и ме пингни да я преместя само в подходящата секция. ;)
 

Горе