Средна годишна заплата в ЕС за 2011

От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

Biaaro, 99% e истина написаното (без да задьлбавам в цифрите). Но Волен и Калинка, Каракачанов и Дилов-син също са в кюпа. Както и всички останали деятели на прехода, поради действие или бездействие.
My 1%.


Като всички са в кюпа ... какво по дяволите да правим? Дъртите ги знаем какви са, новите и тях ги видяхме колко струват. Ако може да се разделят на стари и нови изобщо.... Какво правим в създалата се ситуация?

Аз мисля че трябва да подкрепим най-крайната партия. По този начин господарите на някоя от големите партии ще се стреснат и ще им заповядат да отпуснат примката. Както стана с Гърция наскоро.

АТАКА и Сидеров са подходящи, затова подкрепям тях от тук на татък, смятам да навия всичките си познати да гласуват за тях. А ако се появи и някой още по-краен още по добре - за него съм, ако ще и нео-нацист да е.
 
От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

Нямам си на идея кой е на власт. Явно съм пропуснал. В първият момент помислих, че си кадър на УНСС, но после отхвърлих тези хипотеза.

Ти дори не можеш да работиш с официални източници. А такива има много. Това, че различни източници посочват различни данни
е нещо абсолютно нормално. Използват се различни методологии. Данните обаче са факти!
Факт е и че сме на последно място по доходи в ЕС на базата на данните от всички официални източници.

Фалшификация е, когато се променят фактите, или се преиначават.

Братле, спри се , защото можеш само да се изложиш.

Таблица озаглавена "Средна годишна заплата в ЕС на човек 2011 г." със снимката на Бойко се оказва "Таблица за средна годишна заплата на researchers за 2006", когато е управлявала тройната коалиция !

И това не е фалшификация? Не е "променяне на факти или преиначаване"? Айде малко реално да гледаме на нещата и да се абстрахираме от политически пристрастия.

За твое улеснение ще кажа, че не съм учил в български университети. Боравил съм и боравя с доста източници - официални и неофициални - което разбира се няма никаква връзка с темата.
 
От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

Какви политически пристрастия бе пич? Какви коалиции те гонят?

Изобщо не ме интересува къде си учил. Нивото ти е ниско. Оспорваш очевидни факти.
Ако това ти е подхода на работа би следвало да се замислиш.

Повтарям отново. Факт е, че средната годишна заплата в ЕС е най-ниска в България!

Търси източници, които показват обратното, търси официални съобщения и ги публикувай.
 
От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

Повтарям отново. Факт е, че средната годишна заплата в ЕС е най-ниска в България!

Аз кога съм написал или твърдял обратното?

Нивото ти е ниско. Оспорваш очевидни факти.

Оспорил съм очевадната фалшификация и съм доказал, че е такава. Колкото и да ми е ниско нивото, това просто се набиваше на очи. Съжалявам, че ти развалих настроението, но винаги можеш да отвориш нова тема в която да пуснеш официална (нефалшифицирана от БСП младежи) статистика, че заплатите в БГ са най-ниски в Европа и да си псуваш Бойко колкото искаш. Дори може и аз да се включа.

Бъди здрав.
 
От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

Като всички са в кюпа ... какво по дяволите да правим? Дъртите ги знаем какви са, новите и тях ги видяхме колко струват. Ако може да се разделят на стари и нови изобщо.... Какво правим в създалата се ситуация?


Отиваме в парламента 100-200 хил. човека и ги принуждаваме да реформират системата. Система без партии, а само с пряка демокрация, избиране на всеки един представител поотделно, и всеки си носи отговорността пред неговите избиратели.

:twisted:

Ще се гласува за личности, а не за партии. Ще се гласува за експерти, а не за мишоци влезли с партията :D
 
От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

Като всички са в кюпа ... какво по дяволите да правим? Дъртите ги знаем какви са, новите и тях ги видяхме колко струват. Ако може да се разделят на стари и нови изобщо.... Какво правим в създалата се ситуация?

Аз мисля че трябва да подкрепим най-крайната партия. По този начин господарите на някоя от големите партии ще се стреснат и ще им заповядат да отпуснат примката. Както стана с Гърция наскоро.

АТАКА и Сидеров са подходящи, затова подкрепям тях от тук на татък, смятам да навия всичките си познати да гласуват за тях. А ако се появи и някой още по-краен още по добре - за него съм, ако ще и нео-нацист да е.

Крайни са им само приказките. Куче, дето лае, не хапе - само папка (справка ББ). Тъжно но факт. АТАКА за мен са най-големите мишоци, като отчитам, че Кунева е на път да ги бие по тоя показател.
Яд ме е, че искам да гласувам (вече), но няма за кого :cry:


Отиваме в парламента 100-200 хил. човека и ги принуждаваме да реформират системата. Система без партии, а само с пряка демокрация, избиране на всеки един представител поотделно, и всеки си носи отговорността пред неговите избиратели.

:twisted:

Ще се гласува за личности, а не за партии. Ще се гласува за експерти, а не за мишоци влезли с партията :D

Хубаво, ама химера... Ама хубаво... но химера...
 
От: От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

Крайни са им само приказките. Куче, дето лае, не хапе - само папка (справка ББ). Тъжно но факт. АТАКА за мен са най-големите мишоци, като отчитам, че Кунева е на път да ги бие по тоя показател.
Яд ме е, че искам да гласувам (вече), но няма за кого :cry:

.


Преценил съм, че ще гласувам за тях и това е. По-добре да има кой да лае, отколкото и това да няма. Пък и има и друго. Ако си казал пред много хора, че ще скочиш, може и наистина да скочиш. Макар че Бойко каза, че ще направи лъвски скок .... а не само, че не скочи, ами каза хоп и всички скочихме в трапа, а той си остана горе:)


.Ако чакаме да дойде идеалния ... има да чакаме още. Той живота си мина в кочината междувременно.
 
От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

Отиваме в парламента 100-200 хил. човека и ги принуждаваме да реформират системата.:twisted:

И аз съм в това число! Време е за промяна. 22 години лъжи и кражби стигат... ! Часовникът тиктака че е време... :twisted: :twisted: :twisted:
 
От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

И да се се съберат толкова хора, без палежи и погроми нищо няма да се промени.
 
От: Средна годишна заплата в ЕС за 2011

И да се се съберат толкова хора, без палежи и погроми нищо няма да се промени.

Именно! Отдавна е изтекло времето за дипломация! Просто дипломацията вече е ясно че няма ефект. Само сила, ще промени нещата и то груба сила, ама баш българо-балканска сила. :twisted:
 

Горе