Среща в Пловдив !?

Synthetic

Active Member
Здравейте на всички)

Искам да попитам дали има хора от Пловдив, които са навити да си огранизираме една среща :) Едва ли всички ще прочетат тази тема, но поне като за начало ще се получи добре да се съберем дори и малка група, а с времето нищо не се знае .. : ) Иска ми се да разменим повече знания и инфо, а също така и да обсъждаме бъдещи идеи, относно онлайн бизнеса. Мисля, че освен тук във форума, то ще е добре и наживо да се познаваме и най-вече да сме си полезни ..

Пишете тук в темата, ако се съберем няколко ентусиасти направо да се разберем за дата, място и час.

Поздрави от мен :)
 
От: Среща в Пловдив !?

В Пловдив съм до 20 юли след това няколко дена на море на 26 се връщам до 1-2 съм със сигурност в Пловдив след това балкан. Ако е някъде в този диапазон или след 15 август ще дойда със сигурност. НО според мен времето е неподходящо заради отпоскарския сезон и липсата на студенти. Но ако се съберем още 2-3 бройте ме!

Предните срещи ги отървах на тази мисля да присъствам.

П.П. Без жени, деца и най-важното оставете колите за да може да се почерпим ;)
 
От: Среща в Пловдив !?

Предлагам някоя петък вечер в ТВ клуба (сега Корали). Има двор, сайвант, пуши се и ни търпят до към 01:00 през нощта. Хубава кухня, приятни цени. Не живея в Пловдив, но ще дойда специално, ако срещата е там.
 
От: Среща в Пловдив !?

На мен петък не ми е удобно, тъй като работя и събота. Примерно след 8:00 pm. в събота е добре. За място единствено да няма чалга. На всякъде другаде в Пловдив ще дойда.
 
От: Среща в Пловдив !?

Ок. Засега сме общо четирима. Съгласен съм да е през уикенда, когато повечето почиват и са по-свободни. Нещо за тази събота или неделя, а ? :)
 
Преместих темата, защото това си е за общността тук и реших, че тук, в тази секция е най-добре да седи. Пък и може да шернете някоя друга снимка, на която се черпите и бъбрите. Теми, които сте обсъждали. Много ми е приятно да видя как се организирате. :)

Има доста хора от този град и се надявам да се съберете завидна групичка от интернет бизнесмени. ;) Успехи и ще следя темата с голям интерес.
 
От: Среща в Пловдив !?

+1 за Пловдив, но този уикенд отивам на Узана.
 
От: Среща в Пловдив !?

на 30км от Пловдив съм така че можете да ме включите в групата
 
От: Re: Среща в Пловдив !?

Преместих темата, защото това си е за общността тук и реших, че тук, в тази секция е най-добре да седи. Пък и може да шернете някоя друга снимка, на която се черпите и бъбрите. Теми, които сте обсъждали. Много ми е приятно да видя как се организирате. :)

Има доста хора от този град и се надявам да се съберете завидна групичка от интернет бизнесмени. ;) Успехи и ще следя темата с голям интерес.

А, мерси братле. Тъкмо ти писах писмо, защо ми hide-на темата, а ти току-що си я преместил :D


До събота има време, така че се надяваме да се съберем една прилична група, а пък който не може сега, то другия път. :)
 
Re: От: Re: Среща в Пловдив !?

А, мерси братле. Тъкмо ти писах писмо, защо ми hide-на темата, а ти току-що си я преместил :D


До събота има време, така че се надяваме да се съберем една прилична група, а пък който не може сега, то другия път. :)
Хахаха, такива теми никога да се хайднат, даже ако може и повече да има. :) Супер си е и темата и инициативата. Но обещайте да качите поне 1-2 снимки. Ако не, ще се запознаем някой ден на живо, обещавам. :)
 
От: Среща в Пловдив !?

+1 - почти всеки уикенд пия биричка в градината на Корал-а - едно от най-приятните местенца в града :)

Ако има среща ще гледам да намина да се запознаем.
 
От: Среща в Пловдив !?

И аз съм навит ще направя всичко възможно да дойда. Само някой ако може да пусне една карта къде се намира това местенце Корал.
 
От: Среща в Пловдив !?

Еми аз не съм ходил все още там, но ако всички сте навите, то нека да е във въпросния Корал:) За мен е без значение. Нека всеки да изкаже мнение. Иначе за деня, така като гледам повечето са за събота . Остава само да се разберем последно за място и час :) ...
 
От: Среща в Пловдив !?

Тази събота звучи мого добре. И аз не знам къде е този Корал малко повече инфо :) Иначе места бол за събиране, а за час нека да е след залез слънце някъде след 9ч.
 
От: Среща в Пловдив !?

Предлагам някоя петък вечер в ТВ клуба (сега Корали). Има двор, сайвант, пуши се и ни търпят до към 01:00 през нощта. Хубава кухня, приятни цени. Не живея в Пловдив, но ще дойда специално, ако срещата е там.

Kaжи къде се намира, че повечето май не го знаем... ?! :)


ЕДИТ:

https://maps.google.bg/maps?ie=UTF8&cid=11513143883886207538&q=Coral&iwloc=A&gl=BG&hl=en_uk


Мисля, че трябва да е това, но нека и някой друг потвърди!?
 
От: Среща в Пловдив !?

Там е - има прекрасна градина, в която е тихо, пускат приятна и тиха музика - стар български рок, поп и естрада и все пак не е пенсионерско де :)

Приятно местенце е...
 
От: Среща в Пловдив !?

Изглежда добре да почваме да се броим 100% сигурните :) и към четвъртък или петък да се направи резервация
 
От: Среща в Пловдив !?

+1 от мен. Още от сега съм отменил всякакви ангажименти и събота ми е свободна за срещата :)
 
От: Среща в Пловдив !?

+ 1 и от мен само ми кажете час
 
От: Среща в Пловдив !?

Еми нека да го сългласуваме. Другите казват, че ще им е добре след 20:00, хем е и по-хладно.. За 21:00 ако сте навити. До събота има време, така че пишете кой ще идва и кой час е по-подходящ :)
 

Горе