Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Тази среща се провали... но следващата Няма :) Ще сменим заведението и ще е с Резервация.. както миналите...може пак в НЕМО ( както преди 2 години )
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Тази среща се провали... но следващата Няма :) Ще сменим заведението и ще е с Резервация.. както миналите...може пак в НЕМО ( както преди 2 години )

Да. За следващата жИв, умрял, идвам. И ще съм за повече тук във Варна. :)

И съм за немото. Супер удобно е. Не е евтино, но пък за по бира е ок. ;)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Като не се познавате , как си представяхте да се намерите? Отиваш в заведението и почваш да викаш - предприемачиииииии ! :D
Е какъв е проблемът? :) 90-те години на миналият век само пишеш във #varna "бира?" и веднага се намираха 15 човека, чакащи на обсерваторията :) Дори мобилни телефони нямахме и пак се намирахме ;)
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Е какъв е проблемът? :) 90-те години на миналият век само пишеш във #varna "бира?" и веднага се намираха 15 човека, чакащи на обсерваторията :) Дори мобилни телефони нямахме и пак се намирахме ;)

Да, как ни се получаваше при мирк срещите. :)
 
От: Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Да, как ни се получаваше при мирк срещите. :)

Къде ме върнахте с тея МИРК срещи :) хаха - беше забавно
 
Re: От: Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Къде ме върнахте с тея МИРК срещи :) хаха - беше забавно

Да, доста отдавана беше това. Но реално и сега си ги има срещите на канали, форуми, групи и други тип общества от мрежата. Но под друг тип. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Да - Трябва да засилим новата среща
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Да - Трябва да засилим новата среща

Определено ще има това лято, гаранция. :) Просто ще дойда за повече време, за да направим стабилно виждане. :)

Дано всички сме на линия. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Хей , пишете ме и мен :p Само да ми кажете предварително поне 1 седмица.
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Хей , пишете ме и мен :p Само да ми кажете предварително поне 1 седмица.

Определено ще е седмици по-рано, защото реално да си наместят плановете повече хора. ;) Дори тази тема ще си седи актуална, за да се пълни. За сега е ясно едно: Немото. :) Хахаха.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Винаги ми е било странно да ходя в рибни ресторанти, понеже не съм фен на рибата, но пък като сте го решили. Бира и картофи има навсякъде :clap:
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Винаги ми е било странно да ходя в рибни ресторанти, понеже не съм фен на рибата, но пък като сте го решили. Бира и картофи има навсякъде :clap:

Ще ти хареса :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

новобранци приемате ли, да няма някакъв обичай да дойда не подготвен :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Официално облекло има ли, или може и по чехли и къси гащи. Не че нещо, ама не се вписвам в официални срещи
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Официално облекло има ли, или може и по чехли и къси гащи. Не че нещо, ама не се вписвам в официални срещи

Хахаха. Няма официално облекло. Няма да се натъкнеш на онлайн предприемач по костюм. Поне нее това представата за тях. :) Свободен стил. Кой както му е удобно. Но да не сме голи все пак или много евро-наконтени.
 
От: Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Няма да се натъкнеш на онлайн предприемач по костюм.

В грешка си!
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Не е задължително да е точно костюм, но един панталон (или сега лятото с къси) и една риза са си екстра. Може да са и спортно-официални. Панталоните са 100 пъти по-удобни от дънки, а ризата седи 100 пъти по-добре от блуза или суичър. На мен лично спортен панталон с ризка ми е както кежуал облекло, така и за бизнес срещи. Така ме кефи, така си ходя.
 
Еее, да, така съм съгласен. ТО и аз ходя с ризи и панталони. :) Далече ми е от мисълта, че такова облекло минава за от тия официалните костюми. :) И аз съм риза и панталон + или някакви по прибрани кецове или спортни обувки. Това е. Вчера имаше митъп на МенторМейд и там нямаше човек, който да бе по-официално. Всеки както му е удобно ходи.
 

Горе