Среща на форума Predpriemach.com - 16.06.2017 г. от 20:00 часа в София

+1. Банко, ако те върна на жена ти на 4 крака дали ще ме намрази?
 
Еее, колко им е голямо егото на софиянци... решили да се видят след толкова години съществуване на форума и ще го минат като форумна среща... ми че то като е така, що не броите и варненските срещи за форумни срещи, а? То като е така, първата форумна среща беше преди повече от 10 г. - от тогава познавам и сме се събирали поне с половин дузина от членовете на този форум, щом вашето се брои, и моето се брои, значи, това не е "първа", а "поредна" форума среща.
 
+1. Банко, ако те върна на жена ти на 4 крака дали ще ме намрази?
Ей, супер. Много се радвам, че ще присъстваш. После ще си ходим пеша, заедно. :) Иначе и да ме прибереш труп, жената няма да ти се обиди грам. Има доста добро мнение за теб...трудно ще го събориш. :)

@Странникът , води се, защото и това във Варна, което все те крънкъм да минеш пак е такова. Да не сме състава от 100+ души както ми се иска, но все пак сме се събрали през форума и сме част от него. Някакво мото трябва да има срещата, иначе е просто среща на поредните IT-та да пийнат. И твоето се брои. Нямам никакви предразсъдъци... дори ми е приятно да знам, че сте излизали заедно, организирайки се хора от тук. ;)
 
И аз искам да дойда. Бройте ме, къркане не отказвам
 
+1. Банко, ако те върна на жена ти на 4 крака дали ще ме намрази?
Ето го и хомосексуалиста на форума :) Преди време се заканваше за някакво събиране на форума , че ако нямало жени почвал мъжете.
Та тези дето ще ходите на форумната среща, ако някой изпусне вилицата и седи до сифокса - НЕ СЕ НАВЕЖДАЙТЕ !
 
Ето го и хомосексуалиста на форума :) Преди време се заканваше за някакво събиране на форума , че ако нямало жени почвал мъжете.
Та тези дето ще ходите на форумната среща, ако някой изпусне вилицата и седи до сифокса - НЕ СЕ НАВЕЖДАЙТЕ !
Момчета , нема се плашите... пазя си семето за задника на BurnX.
 
Ало, влюбените двойки да не замърсяват темата:)
 
Не съм в БГ иначе бих дошъл да се запозная с няколко киселяци от тук :)
 
Той ще си каже...малко е на кантар той. :)

Айде, бе хора, не изпитвате ли някакво желание да се запознаете с хората, с които работите тук? :)
Ако преместите за Стара Загора ме пишете.
 
Ми ако зависи от теб не само Али Баба ще пуснеш в Държавата, но и брат му Али Реза, Абн Ибн Абдула, Мохамед Пахвани и т.н. :)
Забрави Аладин - с или без вълшебната лампа. ;)
Ако зависеше от мен, тези имена нямаше да будят такъв страх. Обвинявай политиките на тоя на аватара ти и на тези преди него.
 

Горе