Среща на форума Predpriemach.com - 16.06.2017 г. от 20:00 часа в София

Забрави Аладин - с или без вълшебната лампа. ;)
Ако зависеше от мен, тези имена нямаше да будят такъв страх. Обвинявай политиките на тоя на аватара ти и на тези преди него.

С любов ще победим. Това го кажи на хората от Лондон. Кийп дрийминг :D
 
С любов ще победим. Това го кажи на хората от Лондон. Кийп дрийминг :D

Хората от Лондон нямаше да видят чудо, ако техните лидери не бяха разбутали гнездата на осите. Предполагам знаеш, че дори светските държави в арабския свят започнаха да се ислямизират в отговор на насилствените опити за демократизиране на част от държавите в региона. Кадафи и Садам държаха нещата под контрол. Сега - те ти петрол, те ти демокрация. Ручайте си ги жабетата.
 
Хората от Лондон нямаше да видят чудо, ако техните лидери не бяха разбутали гнездата на осите. Предполагам знаеш, че дори светските държави в арабския свят започнаха да се ислямизират в отговор на насилствените опити за демократизиране на част от държавите в региона. Кадафи и Садам държаха нещата под контрол. Сега - те ти петрол, те ти демокрация. Ручайте си ги жабетата.
stop_posting.png
 
  • Like
Реакции: Sky
Много ясно, Банко е запазил ВИП стаичката на Коцето :D
Да, с еднооки и еднокраки стриптизьорки. :)

Нямаме списък, @RealMoney - виж хората, които са се отбелязали тук в темата. + каквото съм коментирал....но лист с имена - няма. Абе за какво ви е този лист много ми е чудно. :)
 
Ще се опитам да дойда, но не мога да гарантирам отсега.
Нищо. Пиша теза всеки случай. По-добре да има места, отколкото да дърпаме столове в последствие. А и все пак се надявам някой ако му отпадне излизането петък вечер да се сети, че има къде да запие. ;)
 

Горе