Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Нема такъв бг-тупан-цирк :D
hahahah.jpg
 
Преди избори винаги се подвърлят папки само че технологиите се промениха и за предните бяха флашки :lol:

сега чакаме да видим човека с каскета какво ще им донесе този път :lol:
 
От: Re: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Не говорим за оставката и провала на това управление както и какво да искат протестиращите да се промени а говорим за това


Операцията за отклоняване на вниманието беше изпълнена брилятно...

Мислех Бойко за мъж и честен човек, но явно съм грешил. Мълча толкова време, защо се питам аз или работата е кьор фишек или няма доказателства. Съчувствам му падна от високо бога слънце. Доган единствен спомена за предсрочни избори, или е целял да премахне Главата или е пророк.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Айде, цирка започна :lol:
Очаквам до изборите да има такива "атентати" срещу всички от върхушката на ГРАБи. Ся ше настане една дандания, една тупордия, цирка ше е пълен.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Айде, цирка започна :lol:
Очаквам до изборите да има такива "атентати" срещу всички от върхушката на ГРАБи. Ся ше настане една дандания, една тупордия, цирка ше е пълен.

Бат Серго е наред ама той беше в залата не беше удобно. Пък Доган не се вясва за тва е по удобен. Залагам на Сидеров да натупа някой.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

От информацията, която е излязла досега може да се направи само един извод. Имало е анонимен сигнал за атентат срещу Бойко Борисов, в който за поръчител е посочен Доган. Вероятно е подаден от някой побъркан тип, знаем че такива има много. Изключително недостоверно звучат нещата. Тъй като не са намерени никакви доказателства потвърждаващи, че се готви такъв атентат информацията не е оповестена публично. Обикновено такива неща се пазят в тайна от съображения за сигурност. Все пак никога не знаеш дали накрая все пак няма да излезе истина и службите не искат да разкриват на евентуалния атентатор, че знаят за намеренията му. Така имат възможност да следят и подслушват набедения за атентатор и евентуално да го хванат по бели гащи. В случая са имали оправдание да използват СРС-та срещу Доган, което е безкрайно удобно. Ако наистина имаше и грам истина в обвиненията вече щеше да е арестуван.

Целият случай е подготвян дълго време кьорфишек, който да отклони фокуса на общественото внимание в подходящия момент. ГЕРБ са царе на такива неща и в това отношение по-добри от тях са били само пропагандните структури на БКП, които отдавна не съществуват.

Ако си мислите, че Бойко ще напусне властта нормално грешите. Той ще предизвика потоп и ще ни причини всичко най-лошо, което успее, за да покаже, че без него слънцето няма да изгрява всяка сутрин.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Впрочем това за Бога и за величието го въведе Слави Трифонов със скечовете в шоуто му. Аз не съм чул Бойко сам да казва подобно нещо. Не го защитавам, опазил ме Бог.
 
От: От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Има ли някакви изказвания от службите? Интересно ми е да чуя потвърждение или опровержение на казаното от Борисов.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

И да направят изказвания, едва ли ще кажат нещо повече от това, което написах по-горе. Анонимен сигнал, никакви доказателства и разследване, което е стигнало до под крушата. Затова и не са оповестили нищо досега.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

И да направят изказвания, едва ли ще кажат нещо повече от това, което написах по-горе. Анонимен сигнал, никакви доказателства и разследване, което е стигнало до под крушата. Затова и не са оповестили нищо досега.

Само да ми кажеш от къде разбра, че е анонимен сигнал?!
Щото аз разбрах за официален доклад - а те по презумпция не са анонимни, а доста явни, че и подплатени с факти.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Това, което са съобщили до момента води до такъв извод. Става въпрос за официален доклад на службите, които са получили сигнала. За всяко нещо се прави доклад и наличието на такъв не означава абсолютно нищо. Когато някой 12-годишен пусне сигнал за бомба в училището си пак се прави доклад.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Това, което са съобщили до момента води до такъв извод. Става въпрос за официален доклад на службите, които са получили сигнала. За всяко нещо се прави доклад и наличието на такъв не означава абсолютно нищо. Когато някой 12-годишен пусне сигнал за бомба в училището си пак се прави доклад.

Е какво трябва се взриви бомбата ли че да го броим, за реален доклада :D
За да се прави доклад, значи има факти, ситуации, обстоятелства и най-вече мотиви! А за да достигне от службите, няма да е за нещо малко. Това, че Хикс човек прави подготовка за Y накателни дела, не означава, че е несериозно,а бая сериозно.

Пак казвам сакам да видя ще има ли комисия и какво ще каже Яне с неговия свръх доклад, ама то вече ще е репорт :D
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

В доста голяма грешка си. Вземи за пример песента на Мишо Шамара и разследването срещу него, разпитите и обвиненията на прокуратурата. Службите понякога подминават сериозни въпроси, но се вкопчват яко в пълни глупости, за които предварително се знае, че няма да доведат до осъдителна присъда или нещо полезно. В случая става въпрос за премиера на България и колкото и смешен да е сигналът те са длъжни да разследват. Повтарям, това че имало някакъв доклад абсолютно нищо не значи.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Признавам, че не съм компетентен, но това не е сигнал ти вдигна тела и ти кажа тест, една жена ми каза че чула, че Гошо пуска нов ъпдейт:) Като ти изкарам вътрешен доклад от Гошо, че възнамеряват да правят ъпдейт, това пак ли е нищо?! Щото този доклад, е външна разработен, едно е сигнал друго е доклад, правиш разлика нали.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Обобщение за неразбралите:

1. докладът е в разузнаването
2. докладът е секретен
3. разузнаването не е прокуратура или съд и не може да арестува или повдигне обвинения никому
4. разузнаването е на пряко подчинение на президента
5. за да се провери достоверността на документа е необходимо:
5.1. Плевнелиев да възложи на Цацаров проверка дали е възможно да се разсекрети документа
5.2. Цацаров да го разсекрети и да го даде на парламентарната комисия за удостоверяване на истинност
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

@blackout8
Примерът не е подходящ. Щеше да е ако външната служба всъщност е самият организатор на атентат и някой открадне техен вътрешен доклад. Разлика между сигнал и доклад в случая няма, защото след такъв сигнал винаги се пише доклад.

@тео
На Бойко не му вярвам за нищо, тъй че разбрали ще има едва когато пуснат официални документи. На празните приказки на Бойко отдавна не вярвам.
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

@Test - то по тази логика Борисов може сам да е подал сигнала :lol:
ехх..как серГЕЙ не се сети да си изценира един такъв сигнал и сега да каже, че има официален документ в който пише, че Бойко го е поръчал

ахахах
не вярвам да има такива секретни доклади за всички дечурлия които напоследък подаваха фалшиви сигнали за бомби в училищата...
даже имаше не малко и за други институции - съдилища и т.н

хаха

и кой е номера на това разузнаване - номера на който се подават сигнали
:lol:
чичо гугъл нищо не ми дава за "разузнаване номер" :D
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Тest, на политик не вярвам и с нотариална заверка :) Става въпрос за тълкуване на казаното и процедурата. За да няма спекулации. А дали ще извадят нещо... дано, дано, ама надали :)
 
От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

Има ли някакви изказвания от службите? Интересно ми е да чуя потвърждение или опровержение на казаното от Борисов.

Има някакво изказване но до колко е истина ще стане ясно тия дни:
http://center-bg.com/news/news/за-атентата-на-доган
 
От: От: Става интересно: Бойко Борисов обяви, че Доган е поръчал убийството му

@Test - то по тази логика Борисов може сам да е подал сигнала :lol:
ехх..как серГЕЙ не се сети да си изценира един такъв сигнал и сега да каже, че има официален документ в който пише, че Бойко го е поръчал

ахахах
не вярвам да има такива секретни доклади за всички дечурлия които напоследък подаваха фалшиви сигнали за бомби в училищата...
даже имаше не малко и за други институции - съдилища и т.н

хаха

и кой е номера на това разузнаване - номера на който се подават сигнали
:lol:
чичо гугъл нищо не ми дава за "разузнаване номер" :D

Код:
http://www.nrs.bg/kontakti
не са оставили телефон, ама ти можеш да се справиш с контактната форма, нали :p
 

Горе