Станах баща!!!!!!!! :))))))))))

Поздравления! Дано да е кротко бебчето и да обича да спи, да няма колики и много много да ви се усмихва и радва :) После идват зъбите, ама за сега се радвайте с мама на малкото човече :)

Кой спал, спал :)
 
Човек като теб с толкова добра финансова култура да направи толкова огромен разход....

Честито да ти е.

Не е никак голям разход, дори и да го глезиш с възможно най-скъпите артикули и консумативи. Много грешно мислене, е че в БГ е трудно и скъпо да се гледа дете.
 
Не е никак голям разход, дори и да го глезиш с възможно най-скъпите артикули и консумативи. Много грешно мислене, е че в БГ е трудно и скъпо да се гледа дете.
Баси, никой не схвана шегата.
 
Въпреки че имахме някои търкания преди време, живо и здраво да ти е детенцето! Филма съм го гледал два пъти, с мерак за трети път, нищо страшно няма, само хубави моменти те чакат :) Казвал съм го много пъти тук, ще ти го кажа и на теб. Няма по-голям мотиватор за работа от това да осигуриш най-доброто на детето си! Другото е това, че децата е добре да са с малка разлика, за да могат да се занимават взаимно ;) Пък и на родителите им е по-забавно.... От бизнес гледна точка и мотивацията е двойно по-голяма :)

И още нещо се сетих :) Жените са изключително подли и често злоупотребят с бащинските чувства! Ако ти връчва детето още от вратата, че видиш ли много и било тежко, не се връзвай! Много стар номер, всички млади майки го прилагат, неопитния баща лесно се подхлъзва :) Ако жена ти не работи, а работата й е само да се занимава с детето, аванта не пускай! :) Твоята работа е да му осигуриш бъдещето, не да го моткаш по парковете, губейки ценно време за работа! Същевременно на детето му трябва баща, така че в никой случай не го лишавай от внимание.

И последно, че голям съветник се извъдих, ама това ми идва да ти кажа, казвам на всички млади родители. Детето се възпитава с личен пример, не с приказки!

Само радости ти пожелавам с детенцето и да ти е живо и здраво! Също и спокойствие :)
 
Не е никак голям разход, дори и да го глезиш с възможно най-скъпите артикули и консумативи. Много грешно мислене, е че в БГ е трудно и скъпо да се гледа дете.
Потвърждавам. А и имат баби и дядовци, които това са чакали. :)

@Sky , схванахме..... :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Ха, честито и от мен. Да ви е живо и здраво детенце и да порасне добър и достоен човек. Две жени сме в темата и двете с напълно логичен въпрос - пол на бебока. За мъжете това може да са подробности, но за нас - съществени, нямам идея защо. :)
 
Ха, честито и от мен. Да ви е живо и здраво детенце и да порасне добър и достоен човек. Две жени сме в темата и двете с напълно логичен въпрос - пол на бебока. За мъжете това може да са подробности, но за нас - съществени, нямам идея защо. :)
Аз бих се включил и с ИМЕ? :)
 
Честито и от мен:).
 
Мъж? Те се раждат големички 4-5 кг. :)

Ще стигнем и до цвета на очите накрая. ;)
 
Да ти е живо и здраво-и Вие да се разбирате и да му се радвате и възпитавате както намерите за правилно!Ама то само така със съобщение-не върви работата-как да разберем,като гърлата сухи:)
 

Горе