Стани богат

Ако съм им сценарист бих могъл да го направя два пъти по-гледано.
 
Ако съм им сценарист бих могъл да го направя два пъти по-гледано.
Това с кутиите дори не съм сигурен, че е имало сценарист. Според мен водещия е домъкнал кутиите от обувки на жена си и е казал на операторите: "Като ви дам знам, почвайте да снимате, ще се получи, вервайте ми!" И то взе, че се получи. Бая време се задържа в ефир. Май се казваше Сделка или не.

Абе какво стана с Къци, нали щяха да му връщат шоуто. Нещо се шумеше миналия месец. Бяха писали в началото на годината. Сигурно на първа пролет с другите цъфтежи. :) Айде, че поне нещо да се гледа по тези телевизии.
 
Сериозно ли? Аз не съм чул, но това ще е много яко. Къцката си е легенда.
Абсолютно сериозно е. И аз го чакам с нетърпение. Да ме върне в младите ми години. Голям фен бяха на вицовете му.


Не знам дали ще е оригиналния екип, но все пак той се връща.
 
192.168.1.1
Това с кутиите дори не съм сигурен, че е имало сценарист. Според мен водещия е домъкнал кутиите от обувки на жена си и е казал на операторите: "Като ви дам знам, почвайте да снимате, ще се получи, вервайте ми!" И то взе, че се получи. Бая време се задържа в ефир. Май се казваше Сделка или не.

Абе какво стана с Къци, нали щяха да му връщат шоуто. Нещо се шумеше миналия месец. Бяха писали в началото на годината. Сигурно на първа пролет с другите цъфтежи. :) Айде, че поне нещо да се гледа по тези телевизии.
Въпрос на настроение.. моето от известно време е много колебливо клонящo към %^&*()_+
Не знам, човек. Човек е нормално да си има някакъв обособен тип на прдпочитания, идващи от много други стойности, които варират от устои, оттам пък от моменти на писване и за кратко навлизане в другото русло. На мен Къци по-скоро не ми е приятен, заради простотиите които прави, малко ми идва гнусен. А съм го гледал в интервюта извън екранното му амплоа и изобщо не е изглежда такъв, същото мога да кажа и за Мишо Шамара. Що пък не и за Волен Сидеров.
Много са нюансите при мен, не са само 59 :) и тръгва по интегралната схема. Затова и не ми се пише напоследък, щото ако почна както трябва ще трябва да е разклонение след разклонение и ще се изгубя в собственото си писание.
Но ако говорим за себе си като основа, като силно преобладаващо еди какво си - харесвам по-стойностни неща.
А иначе леко извиниение към Билалов, ама леко, щото като актьор взе с разни челни стойки, шпагати и поза, да вложи малко повече съспенс в Стани Богат. Аз всъщност за тях казах, че ако им бях сценарист можех да ги направя по-интересни без да се правят на маймуни.
Иначе си оформям конструкция на много интересен, вещ, забавен и не на последно място грандиозен формат
 
Не знам, ама колкото повече затъпяваме (което освен, че е неизбежно, е и ФАКТ), толкова повече ще става популярно тва динозавърско предаване :D:D:D
Маркет отдела и4 не е тъп, хващат тенденциите ахахах
Освен тва ще им е НУЛЕВ разход, щото 500лв е пълен ташак, а повече взимат ЯВНО само професори и академици ахаха
Идиокрация! Верно ли още не сте го гледали?!! :)
 
Някой гледа ли днес това чудо:

Виж файлът 22646
Тва не го гледах. Не си мислете че го следя изрично. Просто така се случи, че го гледам. Твто ми е нещо като фон. Мдаа... много обичат да се ебават по този начин. Да покажат, че са по умни от участника. То не е трудно. Ресурса е при тях. Но ми прави впечатление, че го правят предимно с жени. Доставя им някакво нездраво удоволствие.

Преди няколко предавания един студент инженерна специалност ги изгаври. А може би сами го направиха. В отговора им амортисьора беше ресьор.
 
Не знам, ама колкото повече затъпяваме (което освен, че е неизбежно, е и ФАКТ), толкова повече ще става популярно тва динозавърско предаване :D:D:D
Маркет отдела и4 не е тъп, хващат тенденциите ахахах
Освен тва ще им е НУЛЕВ разход, щото 500лв е пълен ташак, а повече взимат ЯВНО само професори и академици ахаха
Идиокрация! Верно ли още не сте го гледали?!! :)
А чи то има ли формат в нашия ефир, който да е измислен тук? Тва с кутиите дето го пусна Блинки сигурно е вървял през 80-те в САЩ. Даже Ал Бънди може да му е бил сценариста. :)
 
Не знам, ама колкото повече затъпяваме (което освен, че е неизбежно, е и ФАКТ), толкова повече ще става популярно тва динозавърско предаване :D:D:D
Маркет отдела и4 не е тъп, хващат тенденциите ахахах
Освен тва ще им е НУЛЕВ разход, щото 500лв е пълен ташак, а повече взимат ЯВНО само професори и академици ахаха
Идиокрация! Верно ли още не сте го гледали?!! :)
Малко се шашнах на какво видео попаднах. Излиза, че всички олигарси убити по времето на Прехода са всъщност убити футболни президенти.
Прекалено бе...
 
Като си говорим за формати, това Съдебен спор наистина го мразя. Не е редно да се бърка толкова дълбоко в човешката душа. Това е емоционално изнасилване и се съмнявам, че нещо добро се случва на участниците след това.
 
Обаче пък те си нямат Невена Коканова във възможните отговори, нека им!:)
 
През просото. Аз даже почти не го гледам. Пуканканизация и профанизация. И тоя сезон ще е ден до пладне ми се струва. Този път по други причини. Каквото гледах изобщо в последните дни - зачестяват случаите съвсем нормални хора като нас да им правят скрити забележки, един вид, относно разни неща.

Имаше някакъв въпрос какво бил снимал изобретателя на първия телефон с камера. И човека ги попита какъв телефон, мобилен ли.
 
Като си говорим за формати, това Съдебен спор наистина го мразя. Не е редно да се бърка толкова дълбоко в човешката душа. Това е емоционално изнасилване и се съмнявам, че нещо добро се случва на участниците след това.
Всъщност е много добро и е далеч по-многопластово от това, което масата хора виждат. Дава реален образ на това в какво общество живеем и с какви хора е пълно около нас, макар и да не ги забелязваме. 99% от участниците са тотално изпаднали или с умствени затруднения и отчайваща нужда от помощ. Било то от психолог, било то финансова или юридическа.

Присъдите отразяват реалното законодателство, което човек е хубаво да познава, защото винаги може да му се наложи да се сблъска с правосъдието, било то от едната или другата страна и да е участник в граждански или наказателен процес.

В ефира за съжаление няма други и по-сериозни юридически предавания, което е много жалко, защото човек винаги може да научи нещо от едно такова предаване. Тук повече се налага на сеира, явно това носи рейтинга.
 
Дългокосия пич днес се телепортира с 10 бона почти без знания. Давам си сметка, че всеки има различни сфери не само на познания, но и различни нива на логика. Обаче му зададоха въпрос за 20 000 с отговори, които буквално го бяха насочили към отговора. Плюс 50 на 50, които му дадоха 99% сигурност. Обаче се отказа.
 
Дългокосия пич днес се телепортира с 10 бона почти без знания. Давам си сметка, че всеки има различни сфери не само на познания, но и различни нива на логика. Обаче му зададоха въпрос за 20 000 с отговори, които буквално го бяха насочили към отговора. Плюс 50 на 50, които му дадоха 99% сигурност. Обаче се отказа.

Значи все пак си нямаш работа и продължаваш да се занимаваш с глупости :)
 
Значи все пак си нямаш работа и продължаваш да се занимаваш с глупости :)
Последните две ги гледах. Сценаристите са надушили как да задържат интригата. Това което правят е някакво предозиране според мен. Ако имах Вила на 200 метра от Шипка щях да им гледам сеира.
42.745385,25.333782
 

Горе