Стани богат

Кажи бе, кажи в българската тема на кого беше жокер, да знам как да ме изберат и мен. Ако това е условието ще си ми жокер.
Ти още ли не си се кандидатирал :oops: Сигурни кинти те чакат, кво се моташ още ? :)

Иначе, май се пращали една торба смс-и, за участието, и май май като направиш първа сигурна сума от 500лв через есесемесите, тогава май те привикват, и то ако имаш вид на изглед, не ги голям нервак (ти отпадаш тетука те) и си минал тест преди тва за фотогеничност, обща култура и смиреност :)
 
Относно кандидадстването: Попълва се една огроооомна анкета, добавя се и видео в заявката за участие. След това ти звънят за телефонно интервю и след още 2-3 седмици ти звънят за дата за снимки. Когато участва моята приятелка и бяха казали че е предпоследния снимачен ден (беше Октомври), тъй че предполагам този сезон е вече заснет изцяло.

Миналата седмица ми предложиха да ходя като публика - разбира се не отидох :). Но явно снимат нов сезон в момента
 
Ти още ли не си се кандидатирал :oops: Сигурни кинти те чакат, кво се моташ още ? :)

Иначе, май се пращали една торба смс-и, за участието, и май май като направиш първа сигурна сума от 500лв через есесемесите, тогава май те привикват, и то ако имаш вид на изглед, не ги голям нервак (ти отпадаш тетука те) и си минал тест преди тва за фотогеничност, обща култура и смиреност :)
Аз съм кротко човече бе, поне в публиката дали няма да ме вземат?
 
Аз съм кротко човече бе, поне в публиката дали няма да ме вземат?
Ми кво чакаш, отивай, нали каза, че си имал супер свежарски вид. Мое покрай това и други далавери да се отворят ;)
 
Ми кво чакаш, отивай, нали каза, че си имал супер свежарски вид. Мое покрай това и други далавери да се отворят ;)
Не може да бъде толкова лесно. Кажи де, кажи как да се добера до публиката?
 
Аз очаквах да ме нападнете тука за твърдението ми, че ctrl+alt+del не е правилния отговор, а вие си говорите за някви охлюви :/
 
Аз очаквах да ме нападнете тука за твърдението ми, че ctrl+alt+del не е правилния отговор, а вие си говорите за някви охлюви :/
Защо да те нападаме?
 
Аз очаквах да ме нападнете тука за твърдението ми, че ctrl+alt+del не е правилния отговор, а вие си говорите за някви охлюви :/

Единственото вярно е алт-ф4.. :) Ама тия са олигофрене, и аз да бех, вече да съм ги осъдил на пет години доживотен затвор, за изнасилване с цел грабеж :D
 
Единственото вярно е алт-ф4.. :) Ама тия са олигофрене, и аз да бех, вече да съм ги осъдил на пет години доживотен затвор, за изнасилване с цел грабеж :D
Той въпроса беше OMG, че правилни отговори да търсим.
 
Ти така или иначе не го знаеше, ни верния, ни грешния :)
Бегай да гледаш повторенията (а има и ена пц-игра) да тренираш, че инак нема ти стана жокер, ако само плямпаш :love:
 
Ти ще си ми жокера "Обади се на публиката". Какво сега, отказваш ли?
 
Дефе, неска ги разкъртих :) Тоя от сутринта го минах без нито един жокер, а тия неска направо ги отвях, комарджията с "кофти: въпросите - тоже.
Така че, тичай да участваш, до кат съм във форма :)
 
Продължават да допускат до ефир предимно псевдо елитарни кучки.
 
Да взема да се цаня за турбо гугъл жокер за стани богат ли?
turbojoker.jpg
 
Явно актьорската вечер по БТВ се е завърнала.
 
Изглежда, че предаването отива към приключване, след като пускат "благотворителна" версия.
 
Предаването загуби основи. Преминава към реплики на реплика. И вече става въпрос само за пари, няма визия. Всички хватки, които се очакват оттук-нататък ще бъдат за съхраняване на някакъв интерес на тези, които обичат да гледат реалити.
Но това не е ралити.
 

Горе