А продаваш ли книги............
 
Пишете на лични, имам за разчистване една доста стара къща със всякакви щуротии!
Има картини, сабя, над 100 годишни снимки с история и подпис и други разни неща...
 
Пишете на лични, имам за разчистване една доста стара къща със всякакви щуротии!
Има картини, сабя, над 100 годишни снимки с история и подпис и други разни неща...

Моля, направете кратък списък на продаваните от Вас неща, снимки и цени!
Пуснете ги на имейла!

Поздрави!
 
Абе да те питам имам към 7-8 килограма монети, старини и съвремени в един голям буркан, де мога да ги продам имам и доста банкноти

Абе да ти кажа честно, че имам интерес, но тук в темата не купувам нищо. По-добре направи нЕкакъв списОк или снимки и пращай на имейла. Пък може и да се спазарим някакси. Поздрави!
 
е как да направя списък, те са от цял свят и от българия , стари, излязли от употреба в европа, има и в обръщение от където съм ходил по света и до където са ходили мой познати и приятели, казвам ти над 7 килограма са няма изброяване. То и а зне съм решил ще ги продавам ли ама ако реша де да питам ?
 
е как да направя списък, те са от цял свят и от българия , стари, излязли от употреба в европа, има и в обръщение от където съм ходил по света и до където са ходили мой познати и приятели, казвам ти над 7 килограма са няма изброяване. То и а зне съм решил ще ги продавам ли ама ако реша де да питам ?

Като решиш да ги продаваш пиши на имейла и ще ти дам цени и отговор.
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе