Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

От: Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

Е тези фирми които съм посочил по-горе има и още много примерно Дигитален център май бяха, те са толкова много, че сега точно не мога да се сетя за всички питай Гошо той знае всичко:)
Не си мисли, че всичко от Китай е по-евтино за да е по-евтино трябва да купуваш контейнери.
 
От: Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

Можеш да ги продаваш на клиенти, но на по-висока цена. Търговците ще трябва да ги взимат поне с 5% по-малко.
 
От: Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

Харесваш си няколко БГ онлайн магазина. Проучваш ги. Пишеш им едно писмо за партньорство да предлагаш техни стоки в твой онлайн магазин и си готов с дропшипинга за БГ. Почти всички дават 15%-20% комисионна.
 
От: Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

Всички дават отстъпка, но никой дропшип в истинския смисъл на думата никой няма да се навие да праща на клиентите от негово име трябва сам да си организира логистиката с куриерите което си е и допълнителни разходи.
 
От: Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

Аз го правя, правят го и поне 10 мой колеги. Отделно работя с още няколко вносители така. Това, че някой от търговците са олигофрени не значи, че схемата не работи.

Попадал съм на такива който отказват разбира се. И не мога да им разбера логиката. Мисля си, че самите не разбират за какво става дума и се паникьосват как някой щял да изкара пари на техен гръб...
 
От: Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

То по принцип дропшипинга трябва да е от производителя, защото колкото по-къса е веригата толкова по-добре, а и това е замисъла, но в БГ малко попъгарено и в повечето случай без триъгълна логистига или модул както съм писал по-горе няма да мине, колкото по-голяма фирма толкова по-зле тва е то български капитализъм:)
Дай за пример фирми които работят на дропшип принцип, ако иазброиш десет евала, ама на дали.
 
От: Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

То по принцип дропшипинга трябва да е от производителя, защото колкото по-къса е веригата толкова по-добре, а и това е замисъла, но в БГ малко попъгарено и в повечето случай без триъгълна логистига или модул както съм писал по-горе няма да мине, колкото по-голяма фирма толкова по-зле тва е то български капитализъм:)
Дай за пример фирми които работят на дропшип принцип, ако иазброиш десет евала, ама на дали.


10 не мога, не са ми трябвали толкова, че да търся. Работя с няколко онлайн магазина като някой са и вноистели. Пример са вносителите на Привилег и вносителите на Престижио, Ултралукс - сливенска фирма. Също така има едина магазин за шах и табла Орешак, няколко магазина на колеги предлагащи мой стоки и аз техни.


Който търси намира

Каот никъде не изполваме триъгълна логистика. При поръчка данните на клиент се дават на изпълнителя, той изпраща, прибира си парите и след това както е уговорено се изплаща комисионната.
 
От: Стартиране на онлайн магазин за аксесоари за телефони.

Привилег не са ли компютър 2000 за пръв път чувам, че имат дропшип.


Да те са. Процедурата е следната: сключва се договор за патньорство и плащане на по банка с тях + запис на заповед. При поръчка пращат продуката от твое име. Клиент го взема, ти получваш парите и им превеждаш тяхната сума по банка
 

Горе