Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

finty

New Member
Решихме да започнем един нов проект - обучителен блог за монетизация на блогове - http://www.affiliate-sandbox.blogspot.com/. В цялата работа има реалити елемент - започва от нулата като визия, възможности и т.н. и с времето ще бъде надграждан в зависимост от развитието му.
Целите са поставени - експериментъ започва :)
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

успех с експеримента - звучи интересно
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

Хубави статийки, добре изпипани и обеснени, ама мамка му стара тази лента отгоре много ме дразни, адски много. Най-добре ще направите да я махнете!
 
Много приятен сайт, екстра сте го нагласили. Само тази лента наистина я махнете, ставаше много лесно.
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

колегата Булблогър - да се свети името му

ъъъ, аз съм жив още - надявам се не сте ми замислили някоя "изненада"?
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

Честито - сетили сте се средата на 2010 година да поемете по трънливия път към откриването на топлата вода - Блогингът :) .

Години след като Сульо и Пульо направиха блогове за това как се правят дебелите пачки от блогинг и си наблъскаха афилиейт/реферал линковете в статиите.

И моите сайтове са "РЕАЛИТИ" - понеже ги ъпдейтвам отвреме-навреме. Да шибна ли линкове да гледате РЕАЛИТИ?

ПС: Който го интересува темата, да чете блога на Булблогър - далеч по-полезно и забавно ще му е...
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

Благодаря за подкрепата.
За лентата - абсолютно прави сте.
Но идеята ми беше да покажа как може да се "скове" блог за 4 мин.
В момента, в който имам 100 уникални за седмицата - започвам ъпгрейдите на визията.
До тогава само контент и популяризация - иначе няма да е честно :)
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

Ами... вече постигнахме 100 уникални за седмицата и редизайнът е почти готов. Имам още малко неща да пооправя, вървим нататък със следващата цел:)
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

Определено ми харесва но задължително му вземете домейн.....никой не гледа сериозно на .blogspot.com
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

ъъъ, аз съм жив още - надявам се не сте ми замислили някоя "изненада"?
Как въобще си го помисли, тук както си забелязал е едно мирно средище на филантропи :)

Браво на колегите да продължават в същия дух, и да не се притесняват че някой вече го бил обяснил колкото повече инфо толкова по добре
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

Бравос, аз вече се абонирах. Свежо и приятно е блогчето.
 
От: Стартирахме нов "реалити" блог за блогъри, какво мислите?

@BurnX Много правилно за домейна - само че има едно условие - първите 100 лв. да донесе. Така сме обявили :) Напредваме лека полека и по този показател. Скоро ще има първи репорт как вървят целите.
 

Горе