Старт на онлайн бизнеса

mal4o

New Member
Здравейте,

Аз съм нов тук и форума страшно много ми хареса. Не знаех дали обръщате внимание на новаци като мен :oops: , но бях приятно изненадан след като пуснах 1та си тема и първия въпрос в 3 през нощта и до обед вече ми беше отговорено и бях решил проблема си:-o. Та идва и 2я ми въпрос (ако не е мн нахално :rolleyes:) Аз съм на 16 години, но от 2 години се занимавам засилено с компютри. Просто те са в кръвта ми. Та въпроса ми е . Тъй като прочетох почти целия форум и всичко възможно и насъбрах мнения и идеи, бих искал да питам по напредналите от вас, с какво е най-добре човек да започне онлайн бизнеса си? Знам програмиране и съм си направил няколко сайта (някои от тях не просъществуваха дълго,друго още функционират) , но до сега не съм успял да спечеля нищо от тях :( . Четох доста теми във форума и пробвах различни начини за изкарване на пари от Интернет , но единствения с които сполучих беше вършенето на "черната работа " на хората за някакви минимални пари. Реших да питам специалистите тук какво да правя, за да започна да изкарвам пари от Интернет като бял човек, а не да се трудя тука 48 часа за $2 ... :mad:Ще съм ви много благодарен ако ми дадете съвети как да започна и кой е правилния според вас път който трябва да поема Благодаря предварително :D
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Както се казва направи сайтове които да са полезни на хората (може да се онлайн приложения, блогове и т.н.) Важното е да имаш трафик. Като имаш трафик може: 1. да слагаш реклами. 2. Да продаваш собствен продукт/услуга 3. Да продаваш affiliate продукти ... да допълнят по надолу. Но според мен трафика му е майката...
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Проблема е там че докарвам само до мах 15 уникални на ден, а и сайта не е кой знае какво (направих го за майка ми и бизнеса й, но това е друга тема) Ето вижте
www[.]tyxo[.]bg/?43068 ... :( Иначе мерси. Ще чакам и други предложения :)
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Здравей,
не знам как да разбирам това,
Знам програмиране
но ако найстина си програмист, можеш да започнеш да вършиш проекти за прилични суми.Пробвай www.[B]scriptlance[/B].com/ и www.[B]getafreelancer[/B].com/
Успех!
 
От: Старт на онлайн бизнеса

знам HTML, PHP, SQL перфектно Photoshop и малко Flash. Проблема е там, че всички като чуят, че съм на 16 и се отказват.... Като видях ника ти се сетих, че мога да играя poker и blackjack, но това е за развлечение и едва ли е от значение. Чакам идейки :) Иначе мерси ще погледна сайтовете.
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Ако найстина си навътре в Php / Sql тогава може да се пробваш с някой проект.Това, че си на 16 няма да е кой знае какъв проблем.Нищо не пречи да се пишеш на 18 :) , стига да свършиш работата добре, няма да имаш проблеми.
А това което каза за покера не е вярно.Има много хора и то българи, които вече се изхранват благодарение на online poker.Краино време е на българина да му стане ясно, че покера не е само игра на късмет.В нея има много психология и математика, да не споменавам и тоновете теория, които трябва да научи един покер играч, за да играе успешно.
Също така, бих споменал че онлайн покерът е едно от местата където се наливат най-много пари.
Успех!
 
Последно редактирано:
От: Старт на онлайн бизнеса

Знам аз доста съм чел и чета за покера и специалностите на онлйан покера и си играя редовно (най вече фреерол и след тва със спечеленото сит & го ) ама ми се изчерпа информацията от където четох стратеги и т.н и ся съм в застой. Ако моеш прати ми няколко линка и съвети на ЛС
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Знам аз доста съм чел и чета за покера и специалностите на онлйан покера и си играя редовно (най вече фреерол и след тва със спечеленото сит & го ) ама ми се изчерпа информацията от където четох стратеги и т.н и ся съм в застой. Ако моеш прати ми няколко линка и съвети на ЛС

А табла можеш ли да играеш ?
 
От: Старт на онлайн бизнеса

да :) дядо още от малак ме е научил :) защо?
 
От: Старт на онлайн бизнеса

И аз слагам едно положително мнение за Affiliate Programs.
Може да проучиш в каква ниша искаш да оперираш, както и това какво е хобито ти, освен програмиране. Пускането на няколко аф. сайтове (affiliate sites) не е голяма трудност имайки предвид, че някой го правят и с блогове и пак виждат много положителни резултати.

Ако те бива в програмирането - това е много голям "+" - само ще улесни създаването на сайтовете по твой модел, използвайки някой тамплейт. А това че си на 16...някой от продаващите афилиейти (affiliates) са на същата възраст и това не ги спира. Просто са намерили начин да решат и този проблем.

Успехи и всичко най най...:wink:
 
От: Старт на онлайн бизнеса

да :) дядо още от малак ме е научил :) защо?

Ами има една програма за игра на табла, можеш да залагаш с реални и Fun пари. Ако искаш, мога да ти оставя рефералния ми линк ;)
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Мерси много. Аз съм се чудел дали да пробвам с сайт за хостинги и домейни, но тук идва проблема с трафика.. Макар че владея програмиране СЕО-то ми е супер ама супер зле... и от там трафика ми е минимален... А за аф се иска хубав трафик. Се пак би ли ми дал списък на хубави аф сайтове на добри цени :)
 
От: От: Старт на онлайн бизнеса

Ами има една програма за игра на табла, можеш да залагаш с реални и Fun пари. Ако искаш, мога да ти оставя рефералния ми линк ;)


ми дай да я видим и тази щуротия :)
 
От: Старт на онлайн бизнеса

mal4o пиши ми едно ЛС, искам да поговорим за доста работи :) Търся, точно човек като теб в момента и мисля, че можем да започнем една много успешна съвместна дейност :) Когато можеш ми пиши ЛС или направо по скайп...
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Мерси много. Аз съм се чудел дали да пробвам с сайт за хостинги и домейни, но тук идва проблема с трафика.. Макар че владея програмиране СЕО-то ми е супер ама супер зле... и от там трафика ми е минимален... А за аф се иска хубав трафик. Се пак би ли ми дал списък на хубави аф сайтове на добри цени :)


Хубавите афилиеит програми са безплатни а повечто платени са обикновено скам за афилиейт не се изиксва много трафик просто трябва да е трагетиран
относто хостингите и домеините може да ползваш блогспот които също е абсолютно безплатен единствено се изисква да имаш желание да се занимаваш някакви умения по англииски и да отделиш време :) никои не се родил научен
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Мерси много смятам да пробвам това с афилиет сайта. Имам познания по английски защото уча в езикова гимназия с профил английски :) . Само ако ми обясниш какво означава " не се изиксва много трафик просто трябва да е трагетиран" ще съм ти благодарен :) Няколко афф сайта от които мога да започна също ще са ми от полза :)
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Може ли на 1 сайт да имам продукти от 2 афф сайта ? Коя е най-добрата сфера за начинаещи ? Няколко съвета няма да са излишни :) Ако може и ти се занимава намери ме в скайп да поговорим :)
 
Можеш колкото си искаш афилиейт продукти да предлагаш, на колкото си искаш различни афилиейт програми.

Всички сфери са добри, за който има идеи и знания.
Всички сфери са лоши, за който няма знания и го мързи.
 
От: Старт на онлайн бизнеса

Мерси :) а някой ще ме светне ли кво означава " не се изиксва много трафик просто трябва да е трагетиран" :)
 

Горе