Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

nov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

По молба на потребителя imoti (поради това, че е нов и не може да пуска нови теми в този раздел) пускам една сериозна тема за продажба на портал за имоти.

----------------------------------------------------------------------

Здравейте,

продава се сайта BgImot.com.

Информация за сайта:

Пуснат е в средата на 2006 г. и е един от старите портали за имоти. Сайта е проектиран и разработен с уникален и професионален дизайн, къстъм система и притежава много богата функционалност (отстъпваща съвсем слабо на имот.бг и имоти.нет) със следните по важни елементи:

1. Търсачка в два режима - опростен, работещ с AJAX с интуитивно предсказване на всички населени места заедно с улици и квартали в България независимо от това дали се въвеждат на латиница или кирилица и подробен с преподреждане на резултатите по няколко критерии и корекция на търсенето, запазване на търсенето, търсене на обяви публикувани в определен интервал от време и мн. други;

2. Регистрация на 4 категории потребители;

3. Сложна Акаунт-система съставена от "Мастер-акаунт" за агенции и "Под-акаунт" (вързан към "Мастер-акаунта") за брокери, като "Мастер акаунта" се заплаща по 200 лв/година, и всички "Под-акаунти" (неограничен на брой) ползват системата НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО!

4. Контролен панел за потребители с богати възможности: Бележник, заявки за търсене, запазване на резултати от търсенето, актуализиране на обяви и др.

5. Модули за ВИП оферти, Нови оферти, Търсене по карта, Новини, и Форум на първа страница;

6. Банер система позволяваща публикуване на банери с точно указан брой закупени импресии;

7. JS базирана система, интегрирана в резултатите от търсенето, позволяваща предварителен преглед на обява заедно с водещата снимка, без да се влиза в офертата;

8. Административен панел, позволяващ пълен контрол над всички параметри, потребители и обяви в сайта;

9. Мултиезичност: Български, Английски, Руски, Немски, Френски езици;

10. Персонализиран RSS по градове.

Брой оферти: За периода на активното му поддържане бяха около 28 000. Сега са около 6000.

Трафик: Основно от Гугъл. Трафика за периода когато сайта активно се поддържаше 2006-2010 беше около 1700-2100 уникални дневно. След това поради това, че не се поддържаше редовно, започна да пада и към момента е приблизително 150 - 250 уникални дневно.

Монетизация: Сайта беше създаден с идеята да се наложи като един от известните национални портали за имоти в България веднага след имот.бг и имоти.нет. Обаче поради трудности с финансирането след неговото пускане (поради това, че сериозния бюджет беше предвиден и изразходен за проектирането, дизайна и разработката на системата, и не успяхме да осигурим допълнителното финансиране, необходимо за реклама и за налагането му), тази идея не беше осъществена. Приходите бяха главно от продажба на банери на агенции за имоти. Сега, приходите са само от ВИП оферти, публикувани със СМС.

Причини за продажбата: Липса на време за поддръжка и липса и на финансиране за неговото налагане като един от известните портали за имоти.

Сайта има стабилен и реален Гугъл PR: 4 от 2007 година до ден днешен.

Сайта е добавен от години в повечето от българските директории, както и в някои специализирани сайтове за имоти.

Към сайта ако това представлява интерес можем да предоставим около 10 квалитетни домейна за имоти, които да работят като сателитки към него.

Държа да уточня, че това е един много сериозен проект, замислен и реализиран като такъв, и цялостно отстъпва може би единствено на имот.бг и имоти.нет, и този, който се заеме сериозно с него, стъпвайки на стабилната основа създадена до сега, може да разчита на добри доходи, а защо не и да го наложи като един наистина известен национален портал за имоти в България.

По проекта са работили в продължение на почти година екип от сериозни програмисти, инвестирана е много сериозна сума, той е наша изключителна гордост, болка и страдание, и бихме желали да попадне в ръцете на човек, който наистина ще му се отдаде сериозно и на 100 %, за да го превърне в третия най добър национален портал за имоти след имот.бг и имоти.нет!

Системата може да се използва с успех и за портал за обяви, туризъм или оферти за колективно пазаруване.

Моля, въздържайте се от излишно спамене и коментари в темата, нека да пишат само сериозно заинтересовани кандидат купувачи.

Цената ще бъде предоставена на лични своевременно на всеки заинтересован и реален купувач.

----------------------------------------------------------------------

Ако се интересувате от офертата, моля пишете на лични или най добре посетете адреса по долу, за да се свържете с продавача директно:

http://searchengines.bg/showthread.php?t=16281

Оригиналния текст на офертата се намира тук:

http://searchengines.bg/showthread.php?t=16281

http://searchengines.bg/showthread.php?t=16281<br /><br /> Домейн Име | URL: bgimot.com<br /><br />Приблизителна Цена: договаряне<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 5000<br /><br />Page Rank: 4<br /><br />Back Links: да<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: Банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Интересувам се от обявата, искам на ЛС цена и приходи за последната година и последния месец.
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

и аз се интересувам от същата информация и искам да попитам От агенции взимате ли пари, за да публикуват при вас?

Благодаря
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Здравейте,
Заинтересован сам сериозно от сайта.Моля Ви ако все още не е продаден да ми пратите цената която му иската и ако има някакъв доход какъв е и от къде (задължително доход за последния месец и от къде).
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

И аз бих искал информация за цената и приходите.
 
Последно редактирано:
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Бихте ли изпратили детайли и на мен
Интересувам се от офертата ви
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Заинтересован съм!
Ще помоля за информация на ЛС.
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Не зная дали този човек иска да продава или не...
Три пъти го питам да ми изпрати цифри...три пъти ми изпраща някакви неясни обяснения...
Толкова ли е трудно да напише:
За Януари, Февруари, Март...приходи за месец: хх.хх .лв, посещения хх.хх на ден, търся цена за сайта хх.хх лв.
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Може ли да получа точни статистики и цена?
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

и аз искам :)
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

От няколко дена зарежда бяла страница.
Какво стана с този сайт?
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

може ли статистика и цена на ЛС
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

може ли и на мен статистика и цена на сайта на ЛС
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Ако може и за мен статистика и цена...
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

А датата на темата видяхте ли ?
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Преди да проява интерес към даден сайт или система се интересувам от няколко неща. Най - важна е сигурноста на сайта или системата защото ако не е защитена може да ви побелеят косите. Вашият сайт се пропука, пуснах Havija и цялата ви база дани светна (неволно давате достъп на хакери до личните дани на вашите потребители). Препоръчвам ви преди да го продавате да оправите проблемите със сигурноста му.
 
От: Стар Национален Портал за Имоти - МАЩАБЕН Проект

Така се правят мнения...уууекичко уекичко, а не кат мене направо с лопатата :lol:
 

Горе