Купувам: Стар фейсбук акаунт

CODEXGIGAS

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте на всички!
Търся да закупя напълно верифициран фейсбук акаунт.
- Да не е банван от фейсбук комюнити.
- Да е поне на 3/4 години (колкото по-стар е акаунта толкова по-добре)
- Ads акаунта да не е използван или да не е блокиран.

Пускайте оферти на лични съобщения или тук.
 
Какви пари предлагате за 4-5 годишни акаунти. Интересуваме цената, за да видя, дали си заслужава продажбата му.
 
Имам няколко по на 5+ години, с малко приятели (10-15), не са банвани от нищо и не са били особено активни. Нямам спомен как са верифицирани преди време. Нямам идея как се продават, но ако някой има интерес, да пише на ЛС с предложение.
 
Имам няколко по на 5+ години, с малко приятели (10-15), не са банвани от нищо и не са били особено активни. Нямам спомен как са верифицирани преди време. Нямам идея как се продават, но ако някой има интерес, да пише на ЛС с предложение.
Ако са на 5 плюс години е силно съмнително да са верифицирани, тогава тези изисквания ги нямаше. Те навлязаха преди 4 години, ако не е имало активност, няма и причина да ти изискват верификация. Не струват, по-добре си ги пази, да пускаш от тях мнения някъде, оценки на свои клиенти например.
 
Аз имам един на 8 години, от миналата година възобновен и вече с 1850 приятели две страници създадени , и една група. Като цяло е чуждестранен , не е за бг.
 
Вече е с над 2к приятели и растат с всеки изминал ден. Всички са реални и е верифициран акаунта с поща и телефон. Сега разработвам две страници , едната спортна тематика, другата музикална. Към спортната има и създадена група,която е с идея да се развие и тя.
 
Вече е с над 2к приятели и растат с всеки изминал ден. Всички са реални и е верифициран акаунта с поща и телефон. Сега разработвам две страници , едната спортна тематика, другата музикална. Към спортната има и създадена група,която е с идея да се развие и тя.
Предлагате ли го все още ?
 
Привет. Разполагам с няколко акаунта на по 1+ години с 200+ приятели и ~ 500 последователи, цени 100-200лв на акаунт.
Пишете лс тук ако имате интерес. Ако ги вземете на куп правя отстъпки.
 

Горе