Статии на килограм!

Whattsup

New Member
Рейтинг - 83.3%
5   1   0
Здравейте. След като се провали един проект, останах с много статии в ръка и реших да ги продам на килограм. Статиите са уникални, на английски език с високо качество и евтина цена. Всяка една статия е с минимум дължина от 500 думи. Причината за ниската цена не е ниското качество, напротив статиите са доста качествени, но просто аз искам да се отърва от тези, които не ми трябват.

Цени:
1 килограм статии струват 5$ (1000 грама= 1 кг.)
500 думи= 100 грама
Така вие имате възможност да закупите 10 статии на цена от 5$.
Минимална поръчка 1кг!






Категории:

  1. .NET
  2. Aeronautical Engineering
  3. Agriculture
  4. Algorithms
  5. Archaeology
  6. Architecture
  7. Astrology
  8. Astronomy and Cosmology
  9. Biology
  10. Biomedical Engineering
  11. Chemical Engineering
  12. Chemistry
  13. Chess
  14. Civil Engineering
  15. Computer Science
  16. Cooking
  17. Cryptography
  18. Drawing
  19. Economy
  20. Electrical Engineering
  21. Environmental Engineering
  22. Finances and Money
  23. Game Development
  24. Geology
  25. Geosciences
  26. Graphics Programs
  27. Hardware
  28. Health and Care
  29. History
  30. HTML and CSS
  31. Java
  32. Management
  33. Fight Techniques
  34. Mathematics
  35. Mechanical Engineering
  36. Medicine
  37. Military Science
  38. Model Engineering
  39. Networking
  40. Philosopy
  41. Photography
  42. Physics
  43. Popular science
  44. Programming
  45. Psychology
  46. Security
  47. Sex
  48. Sociology
  49. Statistics
  50. Telecommunications
  51. Sport
  52. Web Design
  53. Web Development




За връзка с мен: ЛС!



До 15 август всеки, който закупи 3 килограма статии получава 1 килограм безплатно, а всеки, който закупи 2 килограма получава 500 грама безплатно!
 
  • Like
Реакции: just
От: Статии на килограм!

Без възможност да се провери качеството, трудно може да се говори за цена.
 
От: Статии на килограм!

Без възможност да се провери качеството, трудно може да се говори за цена.

Шитове на килограм продава. Всичките 10 дето ми даде, са 100% копирани от един и същи сайт. Язък, че му дадох 5 долара и се покри май. Сега ако не ми ги върне ебаси храната ще падне. Не ми дреме толко за 5-те долара а за отношението.
 
От: Статии на килограм!

Ами то само като видиш колко категории е напраскал в офертата си, какъв трябва да е бил тоя проект, нова енциклопедия ли?
 
От: От: Статии на килограм!

Ами то само като видиш колко категории е напраскал в офертата си, какъв трябва да е бил тоя проект, нова енциклопедия ли?

Еба ли го. Аз съм си доверчив, викам си тоя писал па иска да се отърве.... викам давай.
Уникални ли са? - Да бе.
И аз си плащам ... :).
А той... копи/пейст от един и същи сайт в Уорд и аре.... стана милионер... 5 долара.
 
От: Статии на килограм!

Човека върна парите, а аз го насолих с трейдъри и репутации, ама нека да е за урок баси.
 
От: Статии на килограм!

Просто ме е подвел инструмента за гледане на уникалност, не съм се покрил. Не съм за 5$.

Брей че подвеждащ инструмент за уникалност. Дали ще подведе и нас?
 
От: Статии на килограм!

Брей че подвеждащ инструмент за уникалност. Дали ще подведе и нас?
Ц.

Адвегото ме заведе директно до сайта. Както и да е де... като купувам на кило... :).
 
От: Статии на килограм!

Така вие имате възможност да закупите 10 статии на цена от 5$.
Всяка една статия е с минимум дължина от 500 думи.
70 стотинки за 500 думи статия на ЕНГ, ако не е съмнително....

Добре, с на Rombeca 10-те статии е станала грешка* с тула (впрочем с ткой инструмент ги провери?), а останалите 43 статии уникални ли са?
 
Ще дам реп на човека. Само защото може така да борави с математиката... Аз опитах да разбера как ги е обръщал и се предадох. Ужас...
 
От: Статии на килограм!

То проблема не е в цената ами в качеството на услугата. Може би предложението е хитро като стратегия защото много нови потребители, които тепърва стартират разни сайтове ще купят евтиното съдържание. Друг въпрос е, че не е етично да подвеждаш, който и да било като обещаваш уникални статии а изпращаш копирани такива. Тулове, мулове и тем подобни няма значение когато аз кажа, че пиша/продавам уникална статия тя е такава на 100%.
 
От: Статии на килограм!

Ползвам text.ru и вече се убедих, че от този инструмент нищо не става. Както и да е извинявам се на всички за случилата се грешка, както виждате върнах парите, не съм искал да грабя никой.
 
От: Статии на килограм!

Казах ти на лично, и тука ще напиша. То е смешно да се правят измами за по 5 долара и предполагам, че си се заблудил наистина.
Но реагира веднага, видя си грешката и върна кинтите за което имаш едно евала.
Въпроса е, че от време на време се появяват разни кокошкари, които мамят и за по-малко. Това трябва да е за урок и на тях. Хич да не пробват.
Но това че реагира веднага, поне на мен ми върна доверието, и ако ама за какво, пак бих вършил работа с теб.
Просто за напред, сам си проверявай нещата, ако трябва по 100 пъти, за да не се излагаш.
 

Горе