Статии

lavanis

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,
предлагам писане на авторски статии на бг и пренаписване на статии, както на английски език, така и на български.
За авторска статия цената е 4 лв./статия, но ако поръчате повече, да кажем 10 - 25 лв., 20 - 50 лв.
Пренаписани:
- английски - 5 лв на статия, но пак зависи от сложност на текста и дължина на статията;
- български - 2 лв. на статия.
Превод от английски на български - по договаряне в зависимост колко думи съдържа текста.
Разбира се, всички цени могат да се договарят, но това е ориентировачно. Който прояви желание пращам демо и тогава си решавате дали ще можем да работим заедно. :wink:
 
От: Статии

Много съм доволна от работата на lavanis и тя продължава да работи чудесно!
Благодаря ти и успех :)
 
От: Статии

Момичета и момчета, тъй като получих доста предложения, засега затварям темата, само с хората писали ми досега на лични ще работим, ако разбира се всички проявят интерес. :) По нататък пак бих приемала предложения за работа. Благодаря на всички! Лека вечер! :)
 
От: Статии

Здравейте,
изравям темата от архивите. :wink: Ако има желаещи може да се свържете с мен на скайп, условията за цени, договорки и всичко, което съм писала в първия си пост остават. :) :-|
 
От: Статии

Здравейте,
Отново ще направя рефрешване на темата си. :) Този път ще направя и малко допълнения. Пиша:
- авторски статии на всякакви теми - 500 думи - 5 лв, съответно 1000 думи - 10 лв. и т.н.;
- пренаписани статии на български и английски. Съответно пренаписани на бг -2 лв., а на англ. - 5 лв. Това е за текст от 500 думи горе-долу;
- превод от английски на български - 5 лв. за 500 думи.
Приемам както работа на парче, така и постоянна, като разбира се бих се радвала на постоянна такава.
Тъй като така и не можах цял ден да си направя линкове в подписа, за да може да се прехвърляте към сайтовете, за които към момента работя или съм работила, ще ви ги напиша така: Мамита-Бг.ком; Хсекс.инфо, като Х си е екс; домиградина.ком и Ахобувки.ком. Имам и пример с пренаписани статии на английски и авторски на бг, намира се на петиа-п.ком/примери.пдф
Много се извинявам за този начин на писане, но знам, че не е разрешено да се слагат линкове или емайли в публикациите, а не мога да си оправя подписа. Когато разбера как става, ще го оправя. :) Ако нямате нерви, но пък имате желание да работим, може да се свържете с мен на скайп etti17 и ще ви пратя линкове към статиите ми, както и сайтовете.
Гарантирам качество на написаните материали. От форума работя в момента с Изида, а също така съм работила с Радев, така че поне те двамата могат да потвърдят. :)
 
От: Статии

Здравейте,
получих достатъчно поръчки за капацитета си, така че засега темата е затворена. Моля модераторите да не я заключват, защото за в бъдеще може да се наложи да я отворя отново.
Успешно предприемачество на всички! :)
 
От: Статии

Здравейте,
правя рефреш отново на темата си. Имам свободно време, така че приемам поръчки. Важат следните условия:
- авторски статии на всякакви теми - 500 думи - 5 лв, съответно 1000 думи - 10 лв. и т.н.;
- пренаписани статии на български и английски. Съответно пренаписани на бг -2 лв., а на англ. - 5 лв. Това е за текст от 500 думи горе-долу;
- превод от английски на български - 5 лв. за 500 думи.
Приемам както работа на парче, така и постоянна, като разбира се бих се радвала на постоянна такава, като за по-дългосрочна работа има и отстъпки. :)
Все още работя и за посочените в подписа ми сайтове, така че новите може да разгледат. Освен това пращам и на който иска демо статия точно по зададена от него тема. Преценявате си дали отговарям на изискванията ви и започваме работа. :)
Приемам плащане с PayPal, ePay и превод по сметка.
 
От: Статии

Много бърза и добра работа. Нямам навика да хваля, но този път си заслужава наистина.

Поздрави!
 
От: Статии

Мерси много за хвалбата. :)
Имам малко свободно време, така че ако има желаещи за оригинални и изцяло авторски статии да заповядат. :) Пращам демо на всеки, който е заинтересован, или пиша демо статия по негова конкретна тема. Цените са, както следва:
- авторски статии на всякакви теми - 500 думи - 5 лв, съответно 1000 думи - 10 лв. и т.н.;
- пренаписани статии на български и английски. Съответно пренаписани на бг -2 лв., а на англ. - 5 лв. Това е за текст от 500 думи горе-долу;
- превод от английски на български - 5 лв. за 500 думи.

Плащане ПейПал, Епей и сметка.
 

Горе