Статистика за афилиейт програма / Open Cart

samba

Active Member
Здравейте,
от 2 седмици търся някяква статистика за афилиейт програмата на opencart и не мога да намеря такава! Няма такива модули нито някакъв фикс за това или аз поне нищо не мога да намеря!
За това предлагам да платя на някого, който ще го направи или ще ми каже къде какво да пипна, за да стане статистиката.

Искам когато афф партньор влезне в профила си да може да види:
кликовете, които са дошли точно от неговия афилиейт линк, както и
продажбите, които са дошли точно от неговия афилиейт линк

Мисля, че това ще е напълно достатъчно за всеки афф партньор да може да си следи кликовете и продажбите.

Версията е 1.5.3.1, а това е сайта

Ако някой може да помогне ще съм благодарен.

Поздрави,
ПП - Ако някой даде акъл аз как да го направя ще измисля някакъв бонус от сайта :)
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

Това няма ли да ти свърши работа ?

Не, аз имам подобен модул, който преработих, но той и двата модула само дават проследяващ линк, а реално никъде не се отчитат, като приходящ клик..

Поздрави,
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart


Хах бате ще полудея ;) това може и да свърши работа..
Писах на един индиец и се надявам да ми отговори, ако не 12.5$ нищо пари не са ще ги дам за доброто на афилиейт програмата.. и без това набих 100$ за модулите й :)

Поздрави,
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

Да външен модул е, вярно че е неудобство с пререгистрирането, но пък е за тяхно добро. освен това не са обикновени юзъри няма да ги затрудни :)
успех
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

Да външен модул е, вярно че е неудобство с пререгистрирането, но пък е за тяхно добро. освен това не са обикновени юзъри няма да ги затрудни :)
успех

Индиеца също ми отговори той ми предлага директен модул в опен карта без пререгистрация и т.н... Мисля да видя каква сума ще ми обяви и да го хвана него за това, защото тук така и така съм набил пари не искам да ги губя :) А знам, че всичко работи.

ПОздрави,
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

сподели после опитност

Споделям:
http://products.shrimantech.com/opencart-affiliate-module - 100$ + 10$ такса за къстъм дизайн темплейт + 5$ за инсталация ;)

Вземи тия 115$ и имаш афилиейт статистики ;)

Поздрави,
ПП - За сега мисля да не го купувам .. струва ми се много пари.
Други опции някой да има ?
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

Много са да .. 160лв тоя индиец няма срам!

Няма ли някой българин желание да изкара малко пари за 3 реда код ?

Поздрави,
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

Здравей, samba. Може ли за ми кажеш модула ти за воден знак на снимките ти как работи. В смисъл ако са качени вече снимките и тогава инсталираш модула, ще се появи ли водния знак? Ако се появява водния знак на вече качени снимки, ще може ли да ми дадеш link към него?
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

Модул за воден знак нямам :)
Всичко правя на фотошоп и директно ъплоудвам с него.. Предишната платформа нямаше възможност за воден знак и така останаха снимките.

Поздрави,
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

това не работи ли ?
Мерси СТАН за пореден път за помощта, моя случай е малко по специфичен тъй като моите продукти са импортирани, и всяка седмица пускам файл за добавяне на нови продукти, и не знам в този случай дали ще действа. Зададох въпрос като коментар, но божа работа дали някой ще ми отговори.
 
От: Статистика за афилиейт програма / Open Cart

е то е vqmod би трябвало да работи при всички случаи
Еми не ми дава да ти пусна една голяма репутация. Стана модула, и сега съм много много щастлив. А на теб, много поздрави и благодарност, СТАН :)
 

Горе