Статистика за финансовото състояние на българина

biaaro

Well-Known Member
Ако е вярна статистиката е ужасяваща! Процент, процент и нещо богати останалите...


 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

От каде е тази статистика?
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

Хахаха, това да не е от преброяването? :)

Еми да, добре са статистиките. Естествено, като в повечето страни от 3тия свят най-много са си бедните. В нормалните процента е към средата - средна класа и може би малко от заможните.....

Статистиката мисля, че е доста достоверна.
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

Еми не мога да намеря от къде ми попадна. Преди няколко дена търсих данни за нещо и попаднах на тази и си я сейфнах, помня че беше за 2010. 10 минути вече търся от къде я изкопах, без резултат. Ако намеря ще пиша.

От каде е тази статистика?
 
Последно редактирано:
От: Статистика за финансовото състояние на българина

Мисля, че е вярна статистиката или поне е доста близка до истината. Обобщено казано 86% овце - 15% вълци. :wink: Странно, че като се сметнат процентите стават 101% ама това явно са незначителни подробности. :D
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

Бих се съгласил, ако тези цифри са преди човека, да е отупан с данъци, такси и всякакви измишльотини от държавата. Т.е. Като си плати всичко данъци такси акцизи, застраховки и този процент бедни ще идат при свръх бедните. А свръх бедните .. ей за това винаги ще има пребити старци за 2лв, ограбени вили, къщи и всичко незаконно от което може да се изкара лев.
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

Статистиката изглежда достоверна.
Само за това с колите ми се вижда сбъркано. Тука ми се струва, че всяка 3-та кола е от скъпите. Хората може да нямат какво да ядат, но трябва да се возят в мерцедеси.
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

Те доста от скъпите коли са в сивата икономика и статистиките не ги ловят :)
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

Нещо нормално е да видиш по няколко BMW X5 или Audi 6 последен модел паркирани пред 40-годишната панелка с 50-квадратови двустайни хапартаментчета.
Не са на гости за по 1 вечер.

Просто българинът го трещи комплекса и е готов да даде да му го пъхнат насекъде само и само да демонстрира благоденствие.
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

пенсионерите не ги подценявайте, родителите на жената на цецо подлецо хапартаменти, сметки, ала бала имат с 2 пенсии :D
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

пенсионерите не ги подценявайте, родителите на жената на цецо подлецо хапартаменти, сметки, ала бала имат с 2 пенсии :D

Не бъди толкова наивен да се вързваш на внушения. Когато беше бума на строителството всички кореняци варненци вързаха по 2-3 апартамента минимум. По него време всички, който имаха по една съборетина си оправиха и внуците с апартаменти.
 
От: Статистика за финансовото състояние на българина

Я съм беден.
 

Горе