Статистика - колко пъти кликате

От: Статистика - колко пъти кликате

Няма никакви пари в това :)

Регнах се днес в сайта и направих team BG Webmasters.

Просто ти прави статистика колко пъти си кликнал с мишката, какво растояние си изминал и за клавиатурата натисканията :)
 
От: Статистика - колко пъти кликате

Успял си да зарибиш хора от едно23. Браво на теб! :D Да си призная, и аз съм любопитен колко цъкам с мишката и на клавиатурата. Предполагам си инсталираш програма, която отчита това и праща данни на сайта?


В този ред на мисли, снощи си настроих Dynamic DNS, защото в момента съм във Видин, а доставчика на брат ми раздава реални, но различни IP-та при свързване. За мое щастие, не се наложи да ползвам услугите на друг доставчик. От 2 години за DNS ползвам Sitelutions и тяхната услуга ми върши много добра работа :)


Та Dynamic DNS е сравнително проста технология: периодично компютъра Ви стартира клиент, който се свързва със сайта и изпраща данни. Клиента може да е двоична програма, скрипт, а в моят случай редактирах crontab така, че на всеки 5 минути да отваря едно URL с помощта на браузър за конзола (например Lynx). В URL-то слагате ID-то, което си взимате от контролния панел за съответния хост. Можете да оставите с-мата да си хваща сама IP-то или да го предадете като параметър в URL-то.
 
Последно редактирано:
От: Статистика - колко пъти кликате

Сори, пак ще наспамя темата с офтопик - не мисля, че е необходимо да пусна нова.

Марая Кери коментира изпълнението на Кен Лий:
http : //www.vbox7.com/play:a1b50d9a

Да си припомним :)
 
От: Статистика - колко пъти кликате

Не мога да се присъединя към отбора, дава ми грешна парола..
 
От: Статистика - колко пъти кликате

Оказа се, че може и без парола и съм я махнал
 
От: Статистика - колко пъти кликате

В отбора съм :p
 
От: Статистика - колко пъти кликате

Голяма кретения, но ... защо пък не - и аз се включих в отбора.
 
От: Статистика - колко пъти кликате

Кои са Марая Кери и Кен Лий ?

.. иначе да знам колко пъти съм цънкал с мишката, наистина ще ми осмисли живота
 

Горе