Стив Джобс е луд по цялата каска :)

От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Да съгласен съм с теб. Иноваторите и предприемачите са едно, ако се абстрахираме от инжинерния факт. За мен и двамата са важни и двамата са допринесли много за света, но Джобс има още много се учи от Гейтс.
Хайде лека и спокойна
 
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Да ми купите по една риза и двамата ме прекръстихте :)
 
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Абе не знам как някои си позволяват такива думи срещу велики хора, но ще кажа - и Стив Джобс и Бил Гейтс заслужават огромно уважение сред предприемачите - няма смисъл да казвам защо,а пък да не забравяме, че именно Бил Гейтс даде пари на Апъл преди много години, когато бяха затънали и фактически им помогна много, а пък вмомента Гейтс и Джобс не са толкова големи врагове - в бизнеса да, но като личности се уважават и се познават, няма смисъл от никакви нападки към двамата, и двамата са спечелили уважението на много хора.
 
Така е, и двамата имат са добри по свой собствен начин в бизнеса, който правят.
Скоро четох един материал, където се казваше, че много от милионерите в САЩ предпочитат да остават анонимни, когато правят дарения - нищо чудно такъв да е случая и със Стив Джобс.
 
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Възможно е, но досега джобс не е казвал нищо публично за благотворителност. Той не е милионер,а милярдер. Най-малкото с помощта на епъл, може да направи много за благодарността. В момента Джобс и филнатропия в едно изречение, е табу.

Виж кво прави Гейтс и ко. :

http://www.investor.bg/news/article/118327/338.html

http://news.change.org/stories/the-600-billion-challenge-time-for-steve-jobs-to-start-donating
 
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Каква благотворителност те го питат няма ли да пусне безплатен интернет в градчето той вика - дума да не става аз нали си плащам данъците
 
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Абе като си помисля само, че и аз като стана милиардер (и ударим Гейтс у земята) сигурно така ще ми викат - дай си половината пари, глей какъв си боклук... То и сега като бедна мишка чат пат давам, ама па така да ме задължават....
Незнам, сигурно много ще се издразня :D
 
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Нека се дразня. Искам с голямо раздразнение да направя дарение от няколко милиарда :)
 
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Е добре Мантаман, значи сме двама :) Ще направим и ние тука локален - "Милярден Обет" като Гейтс и моя идол Бъфет
 
Последно редактирано:
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Рових из форума да търся нещо друго и попаднах на тая тема. Мисля, че който не е виждал това, ще му е интересно да види как Бил Гейтс хвали епъл компютрите:

[video=youtube;Uau0aIbrzkQ]http://www.youtube.com/watch?v=Uau0aIbrzkQ[/video]
 
От: Стив Джобс е луд по цялата каска :)

Ако ейпъл, заемат мястото на микрософт...
през сълзи ще си спомняте времената на уиндоус...
торенти и ако сега ви се струва че има монопол...
тогава ще бъде ад.
молете се това да не става.
 

Горе