Стига вече реклама на символични цени! Да си изясним колко струва трудът ни.

Дискусията в 'Пари от Интернет - Make Money Online' стартирана от TretiKolovoz, Март 7, 2010.

1. against

against New Member

Рег.:
    Окт 17, 2009
    Съобщения:
    1,221
    Харесвания:
    166
    Точки:
    0
    От: Стига вече реклама на символични цени! Да си изясним колко струва трудът ни.

Абе като гледам на голяма част от хората проблема им бил, че не ги одобрявали. И бах го в Адсенса, дай да правим наша мрежа тогава.
    А понеже никой не иска да рекламира в такъв сайт, затова да направим монопол, че да няма къде да бягат.
    То така става тая работа :)

Голяма част от тия сайтове ако не беше Адсенса нямаше и толкова да вържат.

Пък ако са толкова качествени нали има EasyAds.

2. against

against New Member

Рег.:
    Окт 17, 2009
    Съобщения:
    1,221
    Харесвания:
    166
    Точки:
    0
    От: Стига вече реклама на символични цени! Да си изясним колко струва трудът ни.

Е за това става въпрос. И аз като пускам Адуърдс винаги махам контент мрежата, че да не плащам за скапан трафик, дето ми носи ниска конверсия.
    И по-добра алтернатива като цена/качество не съм намерил досега.

3. mantaman

mantaman Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 25, 2009
    Съобщения:
    4,295
    Харесвания:
    361
    Точки:
    83
    Място:
    London
    От: От: Стига вече реклама на символични цени! Да си изясним колко струва трудът ни.

Какво ще правиме, ще продължаваме да си ползваме Адуордс точно както каза и колегата без контент мрежата, както го правиме и в момента защото както каза и Втори няма смисъл разни спамерчета да ми цъкат по рекламите, все повече хора точно поради тази причина спират рекламите си в контент мрежата и се сърдете на спамерите че опорочават бизнеса, а не на Г. че дава малко за рекламата.
    biaaro ето ти си разбрал каква е правилната посока и си потвърждение на това че трябва да се работи повече, защо страдаш за хора които ги мързи да бачкат

4. bgkulinar

bgkulinar New Member

Рег.:
    Юни 27, 2007
    Съобщения:
    1,104
    Харесвания:
    47
    Точки:
    0
    Професия:
    SEO & SEM

Това, че не знаеш как да си направиш таргетирана реклама в адуърдс, не значи че не може да бъде направена таргетирано.

БТВ, по колко лева на клик плати за рекламата? Стотинки ли каза? Е, тогава не се учудвай, че и при теб идват стотинки.

Интернет рекламата няма да я бъде, докато в БГ НЯМА реален пазар. Не може ел.магазин да работи с наложен платеж - това не е онлайн бизнес.

Втори, смятам, че освен това бъркаш понятията - ЦПМ реклама се ценообразува съвсем различно от ЦТР реклама. Аз например имам договор с Пиеро97, че не мога да продавам CPM реклама под 5,5 на хиляда импресии, но за CTR реклама нямам ограничения. Така че, намерете си медия шоп (това са агенциите, които се занимават с покупка на реклама) и си осигурете договор.

5. webmaster

webmaster Member

Рег.:
    Окт 28, 2007
    Съобщения:
    330
    Харесвания:
    11
    Точки:
    18
    Място:
    на барикадата

Доволен ли си от Пиеро97? Аз в момента избирам с коя агенция да работя и те са една от възможностите ми. При тях ти ли си определяш CPM цените или те ти ги определят?

6. bgkulinar

bgkulinar New Member

Рег.:
    Юни 27, 2007
    Съобщения:
    1,104
    Харесвания:
    47
    Точки:
    0
    Професия:
    SEO & SEM

Доволен съм когато доведат клиент, а не е толкова често, колкото ми се иска. Иначе цените си определяш ти, но трябва да са разумни все пак.

7. pisara

pisara Well-Known Member

Рег.:
    Май 23, 2012
    Съобщения:
    1,037
    Харесвания:
    149
    Точки:
    63
    Място:

Днес ми е жал за админите с целия този спам. Копипейста на пенка още седи в много теми, а сега новият ми6о се е заел да доказва колко бил богат и как се изкарвали пари :evil:. Айде ходи се скрий някъде, това не е тоалетна.

petya77 харесва това.
  8. Pavlin_Kralev

Pavlin_Kralev Active Member

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    Това може лесно да се оправи ако собствениците на сайтове започнат да пъдят рекламодателите :) Вид стачка. Възможно ли е?

9. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,546
    Харесвания:
    602
    Точки:
    113
    Възможно е, защото тъпите хора винаги могат да измислят нещо уникално глупаво, но пък за сметка на това умните хора ще се научат как да продават своята стока.

10. Pavlin_Kralev

Pavlin_Kralev Active Member

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    Да, например с реклама в за повече пари, като видят отпор.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice