Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Защото не съм го очаквал. Защото момчето е супер точен пич. Защото е млад. Защото има семейство и малки деца. Ти не си ли?
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Защото не съм го очаквал. Защото момчето е супер точен пич. Защото е млад. Защото има семейство и малки деца. Ти не си ли?

Не искам да започвам спорове, но много се дразня на хора с изразяване като твоето (първи пост)...

Дееба и живот !

ТОВА НЕ Е НИЩО!

Защото не съм го очаквал.

аз пък го очаквах...съвсем обикновен човек - не разбирам какво учудващо има...


чак пък и страница във фейсбук... с тази страница нищо няма да се помогне... (сега ще кажете, че е вид подкрепа)

Не съм запознат с левкемията, но не вярвам да се е появила извднъж - да е ходил на профилактични прегледи и при констатиране на болестта - да се лекува (пари има).

Има деца болни и родителите нямат пари.. а този няма да дойде да се лекува в БГ - за това няма смисъл да го мисля.

И въобще няма да му стискам палци,бих за деца с подобни съдби
 
Последно редактирано:
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Ами не знам, колега. Аз като съм потресен, съм потресен и пиша, че съм потресен. А страницата във фейсбук е по - скоро да се следят всички новини около тази човешка драма. И аз не съм много запознат с болестта (за щастие и надявам се да не се запознавам), но доколкото съм футболен фен, а преди това и футболист - знам, че профилактични прегледи се правят постоянно.

Странно мнение имаш , но ОК.
 
Тва нашето е ебати наглостта, честно.

Човека е с тежка диагноза и дай да намажем покрай случката. Нали така? До тази сутрин всеки плюеше Стенли и как не ставал за капитан. Час след новината вече гледам 2 страници с 1500 човека, а всеки от "приятелите" ми във фейсбук, се избива да "показва подкрепа" като споделя снимки.

Жалка история, наистина жалка.

Ей тва е моето мнение:
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Хора, абе нещо ... не ви разбирам. Явно аз съм ненормален в случая да се моля Стенли да се оправи и да призовавам всички други да го правим.

И кой по дяволите намазва от тая случка? Да не би случайно да имаш предвид групите? Убеден съм, че те са направили с чисто сърце и помисли и само и единствено в подкрепа на Стенли.
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Хора, абе нещо ... не ви разбирам. Явно аз съм ненормален в случая да се моля Стенли да се оправи и да призовавам всички други да го правим.

И кой по дяволите намазва от тая случка? Да не би случайно да имаш предвид групите? Убеден съм, че те са направили с чисто сърце и помисли и само и единствено в подкрепа на Стенли.
Сбъркани са някои хора ...
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

дръж се. ние сме с теб и винаги ще бъдем. подкрепата е най-силна, когато е искрена.
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Хора, абе нещо ... не ви разбирам. Явно аз съм ненормален в случая да се моля Стенли да се оправи и да призовавам всички други да го правим.

И кой по дяволите намазва от тая случка? Да не би случайно да имаш предвид групите? Убеден съм, че те са направили с чисто сърце и помисли и само и единствено в подкрепа на Стенли.

Така като гледам статиите които се публикуват, групата определено не е направена с чисто сърце и помисли.Направо не знам как може да има такива хора....които се възползват от човешкото нещастие :(.
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

абе май някой трябва да посети детското крило на някоя онкоболница па тогава да си стиска там каквото си стиска за някой футболен капитан с годишна заплата, по-голяма от бюджета на въпросното учреждение.
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Групите са направени 100% с комерсиална цел (реклама на някъв измислен спортен сайт). Дето се вика "И мама не дава на тати без пари"
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Да - май си прав - отврат ! Наистина не мислех, че някой ще тръгне да трупа каквито и да е позитиви от тази толкова тъжна новина.
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Да - май си прав - отврат ! Наистина не мислех, че някой ще тръгне да трупа каквито и да е позитиви от тази толкова тъжна новина.

Добре дошъл в Булгаристан!
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Тоя същия сайт изкупи сума ти и фб страници наскоро :) Иначе не виждам какво се възмущавате, самата идея за съчувствие чрез присъединяване към фейсбук страница и писане на коментари е....странна. Разбира се, че ще има кой да монетаризира трагедията с техниките на вирусния маркетинг. Спам, като спам.
 
От: Стилян Петров с левкемия. Нека стискаме палци за Капитана !

Един наистина велик Българин! Дано се оправи!
 

Горе