Странен проблем със пейпал

Vladislaw

Active Member
Здравейте, направих си регистрация във пейпал, но имам проблем с активацията на дебитната карта.
Всичко е точно взеха ми 1,50 евро, след това ми ги върнаха, но когато цъкна да си изтегля парите и си въвеждам данните на картата и ми изписва:
The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

писах на Райфайзен емайл и ми отговориха така:
Здравейте,
Необходимо е да се консултирате с PayPal как да завършите регистрацията си. При нас се отчитат нови опити за регистрация, отказани поради недостатъчна наличност. Вие вече имате успешна операция за 1.50 евро с генериран код.
 
От: Странен проблем със пейпал

А потвърдил ли си я?С 4 цифрен код към транзакцията за 1,5 евро?

Да потвърдих го с кода и сега от дясно не ми излиза Confirm debit card, но когато цъкна Withdraw и там иска да въведа данните на картата и изписва това..
 
От: Странен проблем със пейпал

Да потвърдих го с кода и сега от дясно не ми излиза Confirm debit card, но когато цъкна Withdraw и там иска да въведа данните на картата и изписва това..
Ако ти е потвърдена картата,тогава варианта е:
1.Временен бъг в ПП(често се случва),т.е. да опиташ пак след няколко часа,или през друг браузър.
2.Да пишеш на съпорта,т.е. да отвориш тикет за проблема,но се подготви за 2-3 дни докато ти отговорят.
3.Да се е получила някаква грешка при едването и потвърждаването на картата,и да те накарат да си добавиш и потвърдиш нова.
 

Горе