Странен проблем с клавиатурата ми :(

slavchev

Well-Known Member
Здравейте, имам много тъп и странен проблем с клавиатурата. Понеже обичам да си хапвам докато пиша или цъкам нещо се сещате, че става мизерия по бутоните :p та изкъпах си клавиатурата (не за първи път), но сега като ползвам Спейса ме връща в началото на текста. От какво се получава тоя бъг и мога ли да го оправя някак си или нова клавиатура :(

Благодаря предварително и се надявам някой да помогне :rolleyes:
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Интересно ми е как си я къпал :)
разглобява ли я?
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Не съм, както си е цяла. Тази операция я правя често и до сега не е имало проблем. За около ден изсъхва напълно, пък сега кво се бъгна не знам :(
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Да, може и цялата да се къпе...

може би още е влажна...знам ли
ако можеш я разглоби и виж

аз моята я разглобявам и сега един бутон не работи (не съм го сложил добре при последното къпане) - добре, че не е незаменим и ще го оправям при следващата баня :D
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Всичко си бачка, спейса също, но просто е с напълно различна функция :cry: вместо да става интервал, то ме връща в началото на текста, подобно чудо не ми се е случвало и не знам какво може да е станало :evil:
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Ако не се оправи от само себе си скоро време - ще трябва да се отвори..
защото проблема така или иначе според мен е в нея
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

земи си обикновена силиконова - дори няма нужда да я чакаш да изсъхне - само и пази кабела
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

свиква се - в началото са ти малко разчекнати буквите ама после свикваш, може и да се изсереш отгоре им - пак работят
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Тая от клипа дето пуснах си я взе един приятел, не е лоша.. Но сега му щъкна да си взима със светещи бутони..
Иначе силиконовата може да я навиеш на руло и да пляскаш с нея по масата, ако не ти се вади атрибута... :D
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Иначе силиконовата може да я навиеш на руло и да пляскаш с нея по масата, ако не ти се вади атрибута... :D

тва си заслужава да си го турна в златния фонд
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Имам 4 клавиатури и все са с проблеми, май е време за нова :lol:
Аз горе долу на година чупя по 5-6 и приблизително на 2 години като се напълни чувала ги мятам в контейнера.. После целия квартал е в копчета за известно време.. Взимам от най-евтините.. 8 лв., 10 лв., 12 лв., повече от 15 не давам.. Ако някой може да ми ги намира за по 2-3 лв да се обади :beer:
 
От: Странен проблем с клавиатурата ми :(

Ммм да, ако има за 2-3 лв. и аз се ще се абонирам, стига да не са големи колкото пишеща машина :lol:
 

Горе