Странна Търсачка - Забавно!!!

Blinky

Owner
Ей на това попаднах докато обикалях форумите: http://www.msdewey.com/

Мацката е много амбицирана в това да накара посетителя да я попита нещо, което прави търсачката забавна и атрактивна.:)

Резултатите й са водене предимно от Уикито, което я прави много неадекватна, както и факта че един бог знае как се оптимизира за нея и дали въобще има смисъл. Но си струва да се метне едно око. Идейте в мрежата са всеразвити - и това е едно от доказателствата.:)
 
От: Странна Търсачка - Забавно!!!

щеше да е по забавно ако се сабличаше :lol:
 
От: Странна Търсачка - Забавно!!!

щеше да е по забавно ако се сабличаше :lol:
Ето една идея за адулт търсачка.:) Като голите новини, нещо такова...Иначе мацката си я бива, а? Но си мисля че като търсачка не е от най-читавите. Можеше да се поработи повече въху това.
 
От: Странна Търсачка - Забавно!!!

много е забавно да сърчваш мръсотии :d
 
От: От: Странна Търсачка - Забавно!!!

Ето една идея за адулт търсачка.:) Като голите новини, нещо такова...Иначе мацката си я бива, а? Но си мисля че като търсачка не е от най-читавите. Можеше да се поработи повече въху това.

Блинки, ти вкара идея за милиони
 
От: Странна Търсачка - Забавно!!!

Тая дрисла е по-забавна като не пишеш нищо за търсене и като почне да чука по "екрана" и да мрънка.

За хора без работа и добър процесор и идеално! Цялата тая простотия ме подсеща за вица как да забавляваш една блондинка цял ден - пишеш на листче от двете страни: "Обърни от другата страна" :mad:
 
От: От: Странна Търсачка - Забавно!!!

Тая дрисла е по-забавна като не пишеш нищо за търсене и като почне да чука по "екрана" и да мрънка.

За хора без работа и добър процесор и идеално! Цялата тая простотия ме подсеща за вица как да забавляваш една блондинка цял ден - пишеш на листче от двете страни: "Обърни от другата страна" :mad:

На мен ми се вижда доста тъп сайт - струва ми се, че ползва резултати от Google, но може и да греша. А мацката е достатъчно скучна :mad:
 
От: Странна Търсачка - Забавно!!!

дам , ползва гоогле, за мен е просто един лек поглед в бъдещето ;)
Явно чрез търсене в гугъл се монитизира този сайт.:) Не мен мацката ми хвана окото, не че сайта е великата идея на нета, но определено има чар с който кара посетителите да се задържат. И начина по който излиза кликнатият сайт от класирането не е добре направено. Тези поп-ъпи са кофти идея, но поне не напускаш сайта, каквато е и идеята явно.:)
 
От: Странна Търсачка - Забавно!!!

наистина забавна търсачка...по някое време се усетих че не ме интересува какво ще открие търсачката ами какво ще направи засуканата мадама :)
 

Горе