Странна ситуация с серп!?

thebutcher

New Member
От месец някъде наблюдавам странна ситуация относно един мой сайт. Наскоро (преди 2-3 месеца) започнах отново субмит на сайта в директории и писане на статии, че от доста време го бях оставил на самотек :). Не съм променял нищо по него като дизайн и структура. През седмица сайта изчезва от резултатите за основната ми ключова дума "pitbull" като с нея спира и 70 % от трафика. Трафика не е дирекно от тази ключова дума, но определно когато изчезне от резултатите спира и трафика. Другите 2 ключови думи за които се боря "pitbull dog" -на #10-#13 и "pitbull pictures" са в резултатите, но на доста по ниски позиции от преди. За тях сайта изпада в резултатите в момента в който изчезне сайта за думата "pitbull". Явно сайта не е в сандбокса .
На какво може да се дължи това според вас?
Какво мога да направя за да спре тоя денс?
сайта е http://www.pitbull-apbt.com
Предварително благодаря за мненията.
Поздрави.
 
От: Странна ситуация с серп!?

мерси за съветите :) ще споделя резултата.
 
От: Странна ситуация с серп!?

Отново съм в "играта". Добавих една статия и след два дни имаше резултат, дори съм с едво две места напред.
 
От: Странна ситуация с серп!?

И в друга тема писах за това. Това, че си добавил статии не е било от значение. Просто прекалено бързата поява на обратни линкове предизвиква временен BAN на конкретна страница (не и на другите и подстраници). Тук нещата се оправят с чакане (вероятно до седмица, но иначе може и за около 4 дена). Иначе е добре, че си добавил статия, но не тя ти е помогнала.
 
за стари саитове е точно до контент и до нови линкове е ако не са били добавяни такива отдавна... това за линковете може да се наблюдава предимно при нови сайтове
 
От: Странна ситуация с серп!?

Сега изкарах и малко връзки към подсайтовете на главната да видим какъв ще е резултата :)
P.S. Иначе "pitbull dog" захапа #1 , но "pitbull" си е далееееече на 100

Дали ще е добра идея да увелича % density за "pitbull"
 
От: Странна ситуация с серп!?

погледнах сайта и мисля че трябва да намалиш плътността на :"pitbull"- твърде често се среща
 

Горе