Странни светлини над София тази вечер

От: Странни светлини над София тази вечер

ем използвай....по-малко белина...
 
От: Странни светлини над София тази вечер

аз такиви работи не ползвам, пера си ги на Перловската река със сапун от свинска мас ;)
 
От: Странни светлини над София тази вечер

е, тя тая река не е от най-чистите на химикали :wink: бе, май са си баш китайските фенери, никви боксери..
 
От: Странни светлини над София тази вечер

Хм... току що се прибирам и не съм гледала новините, обаче снимките от видеото не приличат на тези светлини, които видях аз. Бяха с много странен оранжев цвят и се предвижваха с различна скорост на моменти, брех... луда работа (rofl)
Смени си дилъра
 
Re: От: Странни светлини над София тази вечер

Смени си дилъра

Не е от дилър, а от кръчма бе! Аз веднъж се излъгах да сменя кръчмата .. е такива светлини видях, че не е истина, пък си пуках уж от стандартната за мен напитка ;)
 
От: Re: От: Странни светлини над София тази вечер

Не е от дилър, а от кръчма бе! Аз веднъж се излъгах да сменя кръчмата .. е такива светлини видях, че не е истина, пък си пуках уж от стандартната за мен напитка ;)
HAHAHAHAHAHAHA
 
От: Странни светлини над София тази вечер

Хахахаха, ето още два варианта на логично обяснение. Надеждата ми, да е било НЛО умира с всеки изминал час:d
 
От: Странни светлини над София тази вечер

Не губи надежда, Гурска! Абсолютно са си НЛО. Никой не спори, че са летяли, а някой да е забелязал регистрационен номер, № шаси, № рама, гражданска отговорност, автокаско, минали ли са годишен технически преглед? Значи са неидентифицирани!!!
 
От: Странни светлини над София тази вечер

НЛО не означава непременно извънземни, а е Неидентифициран летящ обект. Ако военните или пък летище София не са идентифицирали обекта примерно като хеликоптер, значи е НЛО :)
 
От: Странни светлини над София тази вечер

С риск да ме помислите за луда или пияна, ама някой видя ли трите странни светлини над София тази вечер? Беше около 23 ч., а светлините бяха не като тези на самолет или фойерверки, или там някакви си други летателни апарати. Движиха се бавно надолу към града и имаха оранжев цвят, който не е типичен за светлините, които сме свикнали да виждаме :(

Гурска, тъй като разкри извънземните се готви да те отвлекат.Така че си приготви багажа за всеки случай:)
 
От: Странни светлини над София тази вечер

Ако правят резки завои и резки промени в скоростта, значи са НЛО. Не че иначе не е възможно да са НЛО, просто е по-малко вероятно.
 
От: Странни светлини над София тази вечер

Баш фенерите са били, ама този дето ги е пуснал не си признава и се забавлява искрено :d
 
От: Странни светлини над София тази вечер

Баш фенерите са били, ама този дето ги е пуснал не си признава и се забавлява искрено :d

Аз пусках от Варна, но надали си видяла моя фенер тои замина в морето на вътре :D
 
От: Странни светлини над София тази вечер

Преди няколко дни възрастни хора в село до добрич казаха че са видели странни светлини бързо се движили и изчезнали...
След два дни и някакъв в самия добрич разказа че ги е видял
даже има аудиофайл там как разказва

ай от наса много странно намалиха качеството на снимките, след като от няколко месеца просто гъмжат от нло-та...
абе странни работи стават... аз не съм запален на тая тема и съм скептик, без да видя няма да повярвам.
Лично преди десетина години видях над голям град едно голямо тяло като самолет без крия... тъмно и странно ниско летеше и то летеше странно.. бавно над града и после ускори и се скри
имаше още десетина човека гледаха... разбира се казах си че има някакво обяснение...
но мен ида ме качат на кораба пак ще мисля че е измама освен ако не ми дадат да врътна две кръгчета около сириус...
 

Горе