Страхотен нов сайт за готварски рецепти

От: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Ем кой според вас ще извади 200 лева за тва чудо? Дизайн - под всякаква критика. ...
Ко па не му хареса на дизайна?
от друга страна мен вътрешно ме съмнява да е 'авторски' и обикновено като видя нещо подобно подсъзнателно почвам си мисля че може да има нещо гепнато неправомерно..

тоя пък някой пита ли те? много завист ей :D ся като го пусна във бгмама форума и ще го лапнат за 5 минути

ДО АДМИНИТЕ крайно време е такива като велкото да бъдат наказвани ! няма интерес към сайта само осира темата и храчи по офертата
Темата си я осрахте вие.

Докато четях, у акъла ми се заформи асоциацията с някакъв nigga from Bronx, застанал до кофите, заобиколен от няколко други негра, и нервно озъртащ се докато вади разни пликчета от маратонките си, пълни с разни бели прахчета ... :lol:

ГолЯми бизнесмени сте ей.
 
От: Re: Страхотен нов сайт за готварски рецепти

Като не искаш да ти се коментират темите в пазара -> http://searchengines.bg/forumdisplay.php?f=18
Тук хората обсъждат нещата и поне според мен това е правилния начин. Възможността за измама се намалява до минимум, а и ако продавача не е тотален dumbass (помисли върху това), може да си извади полезни съвети от получената критика.


ако продавах готов скрипт и бях написал че продавам уникален скрипт писан от мен може да се коментира за някаква измама но в моя случай не виждам нищо нередно по обявата

и тук хората не обсъждат нещата а се правят на разбирачи и осират темите в много редки случай са прави ако наистина офертата е някаква подигравка или измама
 
Последно редактирано:

Горе